Yenimahalle Siemens Servisi

Her eşyanın kullanım ömrü bulunmaktadır. Arızalanma durumunda ise öncelikle sorun tespit edilmeye çalışılarak giderilmesi için teknik servisten yardım alınmalıdır. Siemens teknik servis her zaman kalite ve tecrübeyi ön planda tutarak hizmet sağlamaktadır.

Biz de Yenimahalle Siemens Servisi olarak bu çizgide ilerlemekte ve beyaz eşya ürünleriniz başta olmak üzere klima televizyon ve diğer elektronik eşyalarınız için Yeninahalle ilçesi başta olmak üzere tüm Ankara iline servis hizmeti ulaştırmaktayız.

Siemens teknik servisi nin avantajları nelerdir? Siemens teknik servis araçları özel donanıma sahiptir. Gps ve gprs destekli araçlar olduğundan en kısa sürede adrese ulaşılmaktadır. Teknik servis hizmeti sunulurken uzun vadeli olarak ürünlerin bakımları yapılmaktadır.

Yenimahalle Siemens Servisi eğitimli ve uzman personele sahiptir. Teknik servis hizmetiyle her zaman güler yüzlü olmak ön planda tutulmaya çalışılmıştır. Eğitimli personel ile hizmet sunarken eksiklikler kurum içi eğitimlerle giderilmeye çalışılmaktadır.

Siemens hangi ürünlere teknik servis sunmaktadır? Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre servisi, kombi ve klima servisi hizmetleri sağlamaktadır. Çok sayıda il ve ilçeye hizmet veren Siemens servisleri arasında Yenimahalle Siemens servisi de yer almaktadır.

Ürünlerin arızalanma durumlarında arıza kodları sorunun tespitinde önemli olmaktadır. Sorun eğer çözülemeyecek boyutta ise Yenimahalle Siemens Servisi çağrı merkezi aranarak arıza kaydı bırakılır. En geç 24 saat içinde uzman ve deneyimli teknik servis elemanları tamir hizmeti sunmaktadır.