Ankara Auer Servisi

Ankara Auer Servisi

Ankara Auer Servisi kombi bakımı , tamiri gibi hizmetleri en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerine ulaştırmak için yılın hemen hemen her günü , mesai saatleri içinde hizmet vermekte ve hatta mesai saatler dışı ile hafta sonları da mağduriyetinizi gidermek için nöbetci teknik personel bulundurmaktadır..

Ankara Auer Kombi Servisi mobil ekiplerini devreye sokarak sizlere anında müdahale etme ve tamir sonlandırma kolaylığı getirmiştir. Soğuk kış aylarında bozuk bir cihazın başında beklemek , servisin işlem yapması için çalışmasını ve zaman geçirmesini seyretmek oldukca can sıkıcı durumlara sebep olur. Bu anlarada sinirimiz bozulur , soğuk iliklerimize kadar işler ve bulunduğumuz ortam yaşanmaz bir hal alır .

Tabi ki sevdiklerimizin de bu durumu yaşaması hiç hoşumuza gitmez .İşte tam bu esnada bize ihtiyaç duyacaksınız. Ankara Auer Servisi telefon numaralarımızı hemen arayarak kayıt oluşturmak işleminizin derhal başlaması için ilk adımdır. Gerisini personellerimiz titizlikle ve itina ile , ayrıca zaman kaybı olmaksızın gerçekleştirecektir.

Auer Kombiler bireysel ısınma ve sıcak su karşılamak için kullandığımız cihazlardır. Kullanımı basit , ergonomik yapısı ile dikkat çeken , çevreye duyarlı , temiz yakıtlı cihazların en başında gelmektedir. İlk kullanım aşamasında ve kurulumunda biraz masraflı olsa da emin olun kısa dönemde kendisini amorti edecek ve hatta ileride kar etmenizi sağlayacaktır. 

Ankara Auer Servisi olarak misyonumuz ve hedefimiz siz değerli müşterilerini memnun etmek ve kombi cihazlarının bakım montaj ve tamirini kususrsuzca yerine getirmektir. Bacalı ve hermetik olarak sınıflandırılan bu cihazlar  ingilizce “combine “ kelimesinden dilimize geçmiştir.  Kombi cihazınızla ilgili danışmak istediğiniz her konu için telefonlarımız vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız her sorunuza tek tek yanıt verecektir.

Ankara Auer Servisi bol yedek parça stoğu ile kesintisiz hizmet sunmaktadır. İsten aynı gün , isterseniz de ilerleyen tarihlerdeki servis ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle temas kurunuz. Mutlu müşteriler kervanına sizi de katmaktan ve aramızda görmekten onur duyacağız.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ; yeni sahip olduğunuz bir AUER ürününü kullanıma açmak için ve garantisini başlatmak için mutlaka Ankara Auer Yetkili Servisi iile iletişime geçiniz. Gerekli evrakları imza ve kaşe altına aldırdığınızda ilerideki dönemlerde rahat edeceğinizi garanti ederiz. Tüm Ankara bölgesine hizmet veren ve bu konuda işi ve güvenilir hizmetleri ile kendisini ispatlamış olan Ankara AUER Servisi tüm bilgi birikimini ve tecrübesini kombi tamirine aktarmaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!