Eskişehir ECA Servisi

Eskişehir Eca Servisi, Eskişehirlıların Eca kombi ve şofbenlerine ilk müdahaleyi yaparak hem zamandan hem de ekonomiden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Eca kombi ve şofbenler Türkiye’nin en köklü ürünleri sayılabilir. Çünkü dünden bugüne her ne kadar teknolojide yenilikler olsa da Eca markası daima bu teknolojiye ayak uydurmuştur. Bu sayede geliştirdiği kombi ve klimalarla insanlara daha iyi üretim ile daha iyi hizmet sunmuştur.

Eca tıpkı diğer illerimizde olduğu gibi Eskişehirimiz Eskişehir’da da sık tercih edilen ve bizden sıklıkla montaj ya da bakım istenen markalar arasındadır. Eca marka tüm şofben ve kombi modellerine hakim olan teknisyenlerimiz ürünü aldığınızda ya da taşınma esnasında montaj ve son bakımını sizler için yapmaktadır. Eskişehir için tek numara olan servis hattımızdan bizlere günün istediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

Şofbenler çok parçalı cihazlardır. Bu parçalar zaman içerisinde aşınmaya uğrayabilir ya da bozulabilir. Parça bakımı ya da değişimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ancak bunun yanında düzenli olarak cihazlarınızı kontrolden geçirmek için teknisyenlerimizden randevu talep ediniz. Uygun olduğunuz herhangi bir gün ya da saatte eviniz ya da işyerinize gelerek Eca marka cihazlarınıza gerekli bakım ve onarımı yapmaktayız. Şofbeninizde ateşleme olmuyorsa, fan kısa bir süre çalışıp duruyorsa bunun arkasındaki nedene bakmak gerekiyor. Baca sistemi ile ilgili olan bu durum onarılabilir.

Ayrıca kullandığınız kombi hermetik kombi ise elektronik kart ya da fanda problem oluşmuş olabilir. Bacanız dışarıdan gelen pisliklerde tıkanmış olabilir. Ayrıca cihazınızın yeri değiştirildi ise ve ek bacanın ebatı uygun değilse bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Eskişehir Eca Servisi olarak bizlere ulaştığınız takdirde bu problemin kaynağını bulacak ve en hızlı şekilde onarımını yapacağız.

Kombilerde de durum farklı değildir. Aldığımız pek çok hasar kaydı bulunmaktadır. Bize gelen şikâyetlerden bir tanesi kombinin çok sık devreye girme sebebinin anlaşılamamasıdır. Kombi şayet en düşük seviyede çalışıyorsa sık bir şekilde devreye girebilir ve çıkabilir. Bu faturanıza da olumsuz yansımış olabilir. Eca cihazınızı kontrol etmemiz için bizimle irtibata geçmenizi öneririz.

Çünkü faturaların yüksek gelme sebepleri genellikle cihaz ayarlarının iyi bir şekilde yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Yetkili personelimiz cihaz ayarlarınızı gerektiği gibi yapacak ve gereli tasarruflarını sağlamanıza yardımcı olacaktır. Eskişehir’nın en geniş servis ağına sahip olan Eskişehir Eca Servisi firmamızı arayın, kombi ayarlarınızı bir an önce yaptırarak enerji tasarrufu sağlayın. Hem iyi bir performans ile iyi ısının hem de fazladan bütçenizden olmayın.

En iyi ve en sağlıklı teknik servis hizmeti, Eskişehir ECA Servisi bünyesindeki işin uzmanı olan ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Sertifikalı ve eğitimli olan ekiplerimiz, kısa zamanda hizmet vererek, bakım işlemlerini bitirmektedir. Zamanında yapılan bütün bakım ve onarımlar, başarılı sonuçlar vermektedir. Bu nedenle, kış aylarının soğuk günleri gelmeden kombi, yaz aylarının bunaltıcı sıcakları gelmeden klima bakımı yapılmalıdır.

Kombi bakımında öncelikle, suyu ısıtan kısım test edilir. Daha sonra, petek ısınması, kullanım suyunun ısınması ve bacanın fan kısmının fonksiyonları, tek tek test edilir ve müşteri onayı ile bakıma tabi tutulur. Bakım işlemlerinde Eskişehir eca servisi, aradığınız mükemmel sonuçları, sizler için hazırlamaktadır.

  • Eskişehir Eca Servisi
  • Eca kombi Servisi
  • Eca Şofben Sevisi
  • Eskişehir Eca Kombi Bakım Ve Onarımı

Klima bakımında, teknik servis elemanlarımız, toz, polen ve filtre temizliği yapmaktadır. Daha sonra ise, fan sıkışması ve diğer parçaların tek tek incelenmesi ile devam eder. Gerekli yedek parçalar belirlenir ve müşteri onayı ile bakım yapılmaktadır. Eskişehir ECA Servisi bünyesindeki sertifikalı ve eğitimli olan ekiplerimiz, bir teknik servis elemanına gerekli olan tecrübe ve birikime sahiptir. Başarılı bir teknik hizmet için, işin uzmanı elemanlarla çalışmak en iyi çözümdür.