Konya Profilo Servisi

Konya Profilo Servisi Konya merkezinde ve ilçelerinde Profilo kullanıcılarına her zaman ve kesintisiz destek vermeye devam etmektedir. Profilo marka tüm beyaz eşya şofben televizyon ve klimalarınızın bakım onarım ve arıza durumlarının tespiti ve düzeltilmesi kısmına talibiz.

Profilo , kullanıcılarının rahatlığını düşünerek oldukça geniş teknolojik alt yapıya sahip ürünlerini gün geçtikçe daha fazla güçlendirerek piyasaya sunmaktadır. Mülterilerimize değer verdiğimiz için ve onların konforunu düşündüğümüzden elektronik cihazların olası arızalarında biz yanlarındayız.

Profilo marka buzdolabı ve derin dondurucunuzda çalışırken uğulmada ve her zamankinden farklı bir ses duyuyorsanız; uğuldama sesi normaldir arıza durumu değildir fakat farklı bir sesin gelmesi cihazın en yakın zamanda Konya Profilo Servisi ekiplerine gösterilmesi gerektiğini işaret eder.

Buzdolabınızın kapakları kapanmıyorsa; cihaz içindeki raf düzenli yerleştirilmemiş olabilir. Tencere veya kaplar dışarıya taşmış olabilir. Veya kapı lastiği yerinden farklı bir konumunda bulunuyor olabilir. Bu durumda conta değişimi için Konya Profilo Servisi ile iletişime geçiniz.

Buzdolabınız yeterince soğutma yapamıyorsa; ısı ayarı en düşük seviyede kalmış olabilir. Mevsime göre ayarı optimum düzeyde ayarlanmalıdır.

Profilo marka çamaşır makinesi kullanıyorsunuz ve makinenizin kapağı açılmıyorsa; ekranda cr-nr yazıyor ise muhtemelen çocuk kilidi on durumundadır. Kilidi kaldırın. Yıkama yapmak için seçtiğiniz program henüz bitmemiş olabilir. Su boşaltma durumuna getirerek programın bitmesini bekleyin. Eğer hala kapağınız açılmıyorsa Konya Profilo Servisi ile irtibata geçin.

Profilo çamaşır makineniz sıkma işlemi yapmıyorsa; pompa gözüne yabancı cisim aspire olmuş olabilir. Cihazın enerji bağlantısını kesin. Alt tarafında yer alan kapağı açıp elinizle yabancı cisim olup olmadığını kontrol edin. Makine içine tek parça çamaşır veya çarşaf gibi nesneler koyduysanız makineniz yine sıkma yapmayabilir. Arızanızın ısrarla devam etmesi durumunda Konya Profilo Servisi ne arıza bildirimi bırakınız.

Profilo bulaşık makinenizde temiz yıkama sağlayamıyorsanız; makinenizi düşük ısıda çalıştırmış olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere düşük ısıda inatçı yağlar çıkmaz. Sıcaklık ayarı elli derece ve üzerinde olmalıdır. Bunun dışında su püskürtme pervanelerinin çalışır durumda olduğunu kontrol edin. Kontrolü sağladıktan sonra sorun devam ediyorsa Konya Profilo Servisi nden randevu alın.

Profilo marka klima kullanıcılarımıza naçizane tavsiyelerimiz ise şöyledir; cihazınız çalışmıyorsa; cihaz doğru şekilde bağlanmamış veya kurulmamış olabilir. Soğutma veya ısıtma boruları tıkalı kalmış olabilir. Elektrik arızası yaşanıyor olabilir. Prize yeteri kadar güç beslemesi olmuyor olabilir. Sigorta atmış olabilir. Lütfen bu söylediklerimizi kontrol edin. Sorununuzun devam etmesi halindr bizimle irtibata geçin.

Yukarıda birkaçına değindiğimiz sorunların dışında bir Profilo ürünlerinizle ilgiliproblemle karşı karşıyaysanız ve cihazınızın kullanma klavuzuna bakıp ön değerlendirmenizi yapıp probleminizin halen devam ettiğini görüyorsanız bir ileri adım olan servis çağırma işlemine geçmeniz gerekiyor demektir. Bunun için en kısa sürede Konya Profilo Servisi ekip arkadaşlarımızdan arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!