Ankara Televizyon Servisi – 448 00 00 – KURUMSAL HİZMET

Ankara Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi ismi ile sektörde yaklaşık yirmibeş seneyi geçirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmet verdiğimiz markalara tamamen orjinal parça kullandığımız için bu güne kadar hep başarılı işlere imzayı da başardık.

Televizyonunuzu öncelikle yerinde kontrol eden teknisyenlerimiz , eğer gerek görülürse tamiratı atölyede devam ettirmek için onayınızı alırlar. Aslında genelde yerinde işlem sonuçlandırma becerisine sahip olan ustalarımız , bazı durumlarda ürünü teste sokmak için atölyemize nakledebilir. Tüm fonksiyon testlerinden geçen televizyonunuzun arıza tespiti kesin olarak yapıldıktan sonra sizlere masraf hakkında bilgi verilerek ve onyınız alınarak tamir işlemine geçilir…

Ankara Televizyon Servisi tarafından onarılan tüm cihazlar tam bir sene firma garantisi altına alınmaktadır. İleride doğabilecek sorunlar için onarım sonunda size verilecek servis belgesini mutlaka saklayınız. Böylelikle aynı parçanın arızalanması durumda hiç bir ücret ödemenize gerek kalmadan tamirat yaptırabilirsiniz. Ankara Televizyon Servisi , servis araçlarını adeta bir mobil atölye gibi dizayn ettiği için her türlü yedek parça ihtiyacınızda ve tamiratınızda hızlı bir şekilde hareket etme ve sorunu sonlandırma kabiliyetine kavuşmuştur. 

Ankara Televizyon Servisi uygun fiyat politikası benimsediği için onarım sonlarında yüksek faturalarla karşılaşma sürprizi de yaşamazsınız. Teknisyenlerimiz tarafından arızalı televizyonunuzun gerek duyulmayan hiç bir parçası fuzuli olarak değiştirilmez. Sök tak yapmaktan ziyade tamir edilebilme olasılığını göz önünde bulundurarak sizleri boşa masraf etmekten uzak tutarlar. Servis personellerimiz her türlü psiko teknik testinden geçtiği için sorduğunuz her soruya sabırla cevap verebilecek ve sizi aydınlatabilecek düzeydedir.Ayrıca her türlü eğitimi başarı ile tamamlamaları sağlandığı için de tamiratlarda hiç bir zaman takılma yaşamamakta , arızayı kökünden halletmektedirler. Ankara Televizyon Servisi olarak belirtmek isteriz ki Ankara Televizyon Yetkili Servisi adını kullanarak işlem yapan tecrübesiz , vasıfsız işletmeler ürününüzü bozabilir.Bu tip kişilere çok dikkat ediniz…

Ankara Televizyon Servisi Çağrı merkezi vasıtası ile randevu alabilmeniz için 448 00 00  numaralı hattını devreye sokmuştur. Saat sorunu olaksızın , canınızın her istediği anda veya sorun yaşadığınız zaman diliminde hemen telefon açarak randevu talep edebilirsiniz. Üstelik pazar günleri de servis kaydı oluşturmak için nöbetci personellerimizle irtibat haline geçebilirsiniz.

Ankara Televizyon Servisi şehrimizin tüm bölgelerinin yanı sıra , çevre ilçelere de hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetin tek adresi olan işletmemiz sizlerin emrindedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar ;

 • Arçelik Televizyon Servisi
 • Beko Televizyon Servisi
 • Vestel Televizyon Servisi
 • LG Televizyon Servisi
 • Seg Televizyon Servisi
 • Samsung Televizyon servisi
 • Grundig Televizyon servisi
 • Sunny Televizyon servisi
 • Philips Televizyon servisi
 • Telefunken Televizyon Servisi
 • Show Televizyon Servisi

Ve diğer tüm markalara kaliteli, güvenilir ve ekonomik servis hizmeti sunmaktayız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!