Ankara Samsung Klima Servisi

Ankara Samsung Klima Servisi

Ankara Samsung Klima Servisi sizlere aralıksız olarak 25 senedir hizmet vermektedir. Bu günlere ulaşmamızdaki en büyük etken olan siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için kurulduğumuz günden beri tüm gücümüzle çalışmaktayız. Klima sıcak yaz aylarında kullanmaktan asla vaz geçmediğimiz cihazların başında gelir.

Fakat bu cihazların da mutlaka doğru ve bilinçli kullanılması gerekmektedir. Bunun için Samsung yetkili servisi nin yapmış olduğu montaj işleminden sonra kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve burada yazan tüm maddelere kesinlikle riayet edilmelidir. Ankara Samsung Servisi ürünlerinizin doğru ve etkili kullanımı için de sizlere danışma ve yol gösterme hizmeti sunmaktadır.

Ankara Samsung Servisi bakım işlemlerinin yanı sıra klima montajı , klima nakli , arıza giderilmesi ve diğer konularda da servis hizmeti sunmaktadır.

448 00 00 veya 0552 860 00 00 numaralı servis telefonlarımızı arayarak randevu alabilir ve sorunlarınızı kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sabah erken saatlerden gece geç vakitlere kadar çalışmaktadır.

  • Ankara Samsung Servisi yaza girmeden klima bakımı yaptırmanızı önermektedir. Cihazınızın temizliği yapılıp , gazı da kontrol edildikten sonra sıcak günlerinizi konforlu ve güven içinde geçirebilirsiniz.
  • Bakımsız cihazların her türlü hastalığa yol açabileceğini asla unutmayınız. Antibakteriyel temizliği yapılan klimalarınız mikroplardan arındırılarak güven içinde kullanımınız için size sunulur.
  • İşyerinizde ve evinizde yaşayan insanların sağlığı unutmayınız ki her şeyden önemlidir. Ankara Samsung Klima Servisi olarak tavsiyemiz tüm Samsung amblemi taşıyan cihazları ambalajı açılıp kullanmaya başlamadan önce Ankara Samsung Yetkili Servisi ne kurdurarak garantisini tastik ettirmeliyiz.

Klima yer değişim işlemlerinde de uzman ekiplerimiz sizlere destek olmaktadır. Dikkatlice sökülen cihazınız yeni yerine en uygun yer tespit edilerek montajlanır. Sökme esnasında uzman olmayan kişiler gazınızı kaçırabilir veya borularınızı eğip bükerek kırabilir ve bir daha kullanılamaz hale getirebilir. Bu sebeple asla tecrübesiz kişilerin işlem yapmasına müsade etmeyinz.

Malesef bu durumlar geri dönüşü olmayan sonuçlara yol açabilir.Ankara Samsung Klima Servisi sürekli kendini geliştiren , teknolojiyi yakından takip eden , yeniliğe açık ve vizyonu geniş bir işletmedir. Bu sebeple sektörde yaşanan her türlü yeniliği yakından takip eder ve bünyemizde uygularız.

Samsung Klima Servisi tüm Samsung marka klimalarınızın bakım onarım ve arıza durumlarında bir telefon kadar uzağınızda. Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde aktif bir şekilde hızlı ve etkili olarak Samsung marka klima şikayetlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Samsung klimalar diğer markalardaki klimalardan farklı olarak daha uzun kullanım ömürlerine sahip cihazlardır. Çünkü servis ekibi olarak bizler oldukça koordineli ve titiz çalışmaktayız bu konuda. Tüm samsung klima kullanan müşterilerimizi klima bakımı hakkında en ince detaya kadar bilgilendiriyoruz.

Klimalarda olası yaşanabilecek arızalarınızı ve sizlerin yapabileceğiniz çözüm seçeneklerini birlikte gözden geçirelim. Klimanız çalışmıyorsa öncelikli olarak elektrik akımını gözden geçirmelisiniz. Sigorta atmış mı cihazın elektrik bağlantı kabloları sağlam mı bunları tek tek kontrol etmelisiniz.

Ardından klimanın kumandasına bakmalısınız. Kumandanın pili bittiyse veya arızalandıysa klimayı çalıştıramazsınız. Klima pillerinin sağlam çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız. Klima çalışmaması bunların dışında bir sebebe bağlıysa iç randıman sisteminde bir arızadan kaynaklı olabilir.

Bunun için Ankara Samsung Klima Servisine haber vermeniz gerekmektedir. Klima çalışmama probleminize en kısa sürede yerinde çözümler üretebilmekteyiz.Klimanızın çalışmasında sorun yok fakat yeterli ısıtma veya soğutma yapamıyorsa büyük ihtimalle ön kapağı kaldırdığınızda karşınıza çıkan filtreleri yeteri kadar temiz değil demektir.

Lütfen klima filtre temizliğine çok önem verelim. Aksi takdirde klima ne ısıtabilecek ne de tam soğutma performansı gösterebilecektir. Filtre bakımının tam olmaması kullanıcılara çok çeşitli hastalıklara da davetiye çıkarmaktadır.

Bakımı tam yapılmayan filtrelerden kullanım alanına çeşitli bakteri ve gözle görülmeyen mikroorganizmaların salıverilmesini sağlayacak bunlar da vücudunuzda oldukça spesifik hastalıklara sebebiyet verecektir. Klimanın filtre bakımı bunun için oldukça önem arz etmektedir.

Senede en az 2 defa iç filtrelerin Ankara Samsung Klima Servisi ekipleri tarafından özenle temizlenmesi gerekir. Dış filtreleri sizler de normal musluk suyuyla bakımını sağlayabilir daha sonra normal gün ışığında filtreleri kurutup yerine taktından itibaren klimayı normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung marka klimalarda su akıtma problemi genelde iç devrede yer alan fanların arızasından kaynaklanır ve bu arızaya sizlerin yapabileceği hiçbir şey yoktur. Ankara Samsung Klima Servisi en kısa yoldan bu probleminize akılcı ve hızlı bir çözüm sunacaktır.

Samsung marka klimalarda servis ekibimiz rutin klima bakımında öncelikli olarak klimanın elektrik aksamında bir problem var mı bunları kontrol eder. Ardından filtre temizliğine bakar. Cihazın içinde ve dışında biriken pisliklerin temizliğini sağlar.

Daha sonra cihazın ön gövdesini kaldırarak cihazda değişimi gereken paslanan performansı düşen bir parça var mı bunlara bakar. Değilmesi gereken parçanın teminini orijinaliyle Samsung Klima Servisi ekibimiz sizlere sunar. Onayınız alındıktan sonra parça değişimiz en ekonomik yolla gerçekleştirilir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!