Ankara Carrier Servisi

Ankara Carrier Servisi

Ankara Carrier Servisi olarak klima montajı & arıza tamiri ve bakımı başta olmak üzere diğer tüm ihtiyaçlarınız için deneyimli ustalarımızla yanınızdayız.Yazın çöl sıcaklarında en çok aradığımız cihazlardan biri olan klimalar, özel bir bakım sisteminden geçerler. Bu konuda uzman olan Ankara Carrier klima servisi hizmeti, klima bakımında uzman çözümler sunmaktadır.

Klimanın nefes almasını sağlayan filtreler temizlendiği zaman, klima daha iyi çalışacaktır. Ayrıca, toz temizliği ve polen temizliği ile bakım işleminde temizlik safhası biter. Fan bakımı ve diğer elektronik parçaların test edilmesiyle, gerekli bakım listesi oluşturulur. Bu listeyi, klima sahibi onayladığı zaman, bakım ve onarım kısa zamanda gerçekleşmektedir.        

Yaz aylarının kavurucu zamanlarında klima cihazlarınız kullanımı çok kıymetlidir. Gece gündüz evin içini soğuk tutan klimalar, yazın sert sıcakları gelmeden, yıllık bakımı yapılmalıdır. Aksi halde yaz aylarında büyük sıkıntı yaşanabilir. Yıllık bakım işlemleri cihazınızın yaz aylarında rahat çalışmasını sağlayacaktır. Yıllık düzenli bakım yaptırmak, klimanızın sıcak zamanlarda  tam randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Yaz aylarının çok sıcak günlerinde  klimalar büyük bir ihtiyaçtır. Klimasız bir yerde çok sıcaklarda oturmak imkansızdır. Bu nedenle yaz aylarına girmeden yıllık periyodik klima Ankara Carrier Servisi tarafından yapılmalıdır.. Bu nedenle, klima ve bakım işlemlerinde, yıllık bakımlar zamanında yapılmalıdır. Klima bakımı yaz gelmeden yapılmalıdır.

Klimalar farklı kapasitelerde, hemen her platforma uygun bir şekilde üretilmektedir. Bir klimadan tam verim alabilmek için öncelikle klimanın doğru seçilmesi gerekir. Birbirinden farklı kapasite ve modelde Carrier klimalar ise piyasada söz sahibi, lider ürünler olarak bilinmektedir. Hem evlerde hem de işletmelerde, yoğun yaşam alanlarında bu tip klimalar konforu sağlamaktadır.

Ancak klimanızın da diğer tüm cihazlar gibi yıllık bakıma ihtiyacı olduğu, gerekli kontrollerinin yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Ankara Carrier Servisi olarak yıllardır müşterilerimize bu ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizi hiçbir koşulda mağdur etmemekteyiz.

Klimalar merkezi ve bireysel cihazlar olarak ikiye ayrılırlar. Bu da klima alacaklar için tercih sorununu ortadan kaldırmaktadır. Merkezi cihazlar genellikle kalabalık alanlarda kullanılan daha geniş kapasiteli cihazlardır. Örnek vermek gerekirse alışveriş merkezleri, sinema, tiyatro, hastane, plaza gibi alanlarda bu tip merkezi cihazlar tercih edilmektedir. Bireysel cihazlar ise nispeten daha küçük alanlar için tercih edilir.

Carrier klimalar hem merkezi hem de bireysel modelleri ile tercih sebebi olmaktadır. Ankara Carrier Klima Servisi olarak Carrier marka klimalarınızın seçiminden taşınmasına, montajına ve yıllık bakımlarına dair her tür detay ile sizler için ilgilenmekteyiz. Klima modelleri arasında split, paket, pencere tipi klimalar özellikle yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Split tipi klimalar ise kendi içerisinde duvar tipi, yer-tavan tipi, salon tipi, kanal-gizli tavan tipi ve kaset tipi şeklinde ayrılırlar. Amaca uygun bir şekilde seçilen klimanız ortamınıza hem sıcak hem de soğuk havayı iyi bir performansta sağlayacaktır.

25 yıllık bir deneyim ile Carrier marka klimalarınıza gereken her türlü bakımı Ankara Carrier Klima Servisi teknisyenlerimiz ile profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Klimanızın ünite bakımları, filtre temizliği, ana kart kontrolü, kumanda bakımı, bağlantı aksamlarının kontrolü gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemleri yapmaktayız. Ankara merkez ve ilçelerde özellikle rahat ulaşılabilir bir servis olarak piyasada fark yaratıyoruz. Klimalara yaptığımız tüm müdahalelerin ise garantimiz kapsamında arkasında oluyoruz.

Carrier marka klimalar her ne kadar performans açısından oldukça iyi olsalar da ortaya beklenmeyen pek çok arıza çıkabilmektedir. Bu arızalar kullanıcı hatası ile oluşabileceği gibi parça bozulmaları, elektrik ve gaz sorunları şeklinde görülebilir. Ankara Carrier Servisi Carrier klima bakım ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek klimanızda tüm gerekli bakımları uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Klima konusunda pek çok arıza ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu arızalar sizi hiç beklemediğiniz bir anda yakaladığında ise gece gündüz demeden Carrier klimalarınızın bakım ve onarımını yapacak bir servisiniz bulunmaktadır. Klima iyi soğutmama, ısıtmama, su kaçırma, gürültülü çalışma, kumanda arızası, ünite arızası, kompresör arızası, dört yollu vana arızası, gaz kaçağı gibi pek çok soruna bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlamaktayız.

Ankara Carrier Klima Servisi olarak daime müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Carrier marka klimanızın yedek parça ihtiyacında orijinal yedek parça temini ve montajı yaparak klimanızda kalıcı çözümler sunmaktayız. Ankara için tek numaramız olmakla beraber günün her saati müşteri temsilcimize arıza kaydı bırakabilir ve gezici servis araçlarımızla sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunan teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!