Konya Ariston Servisi

Konya Ariston Servisi yılların tecrübesi ile sizlere Ariston marka cihazlarınızda hızlı ve garantili bakım onarım hizmeti sunuyor. Ariston beyaz eşya ve klimalar oldukça kullanışlıdır. Öyle ki birbirinden farklı modelleri ile hem evlerde hem de işyerlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Ariston marka beyaz eşya ve klimalarınızın uzun vadede sorunsuz çalışması için mutlaka bakımlarını cihazlarınız konusunda uzman bir ekibe yaptırmalısınız. Cihazınızı tanımayan ve bilinçli müdahalede bulunamayacak bir teknisyen ile durum daha da vahim bir hal alabilir.

Ariston marka beyaz eşya ve klimalar konusunda uzman ve eğitimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu anlamda sizlere profesyonel bir destek sağlamaktayız. Gezici servis araçlarımız ile Konya il ve ilçelerinde sizlere günün 24 saati hizmet vermekteyiz. İşlemlerimizin tamamı Konya Ariston Servisi garantisi altındadır.

Konya Ariston Klima Servisi

Konya Ariston Servisi uzman teknisyenlerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Ariston klimanız yeteri kadar soğutmuyor ise altında pek çok farklı neden yatıyor olabilir. Üniteler arası bağlantı sorunu, filtre tıkanıklığı ya da gaz kaçağı en sık gördüğümüz durumlardır. Konya Ariston Servisi ekiplerimiz öncelikle klimanızda gerekli kontrolleri sağlayacak ardından arıza tespiti yaparak onarımını başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Ariston Bulaşık-Çamaşır Makinesi Servisi

Bulaşık ve çamaşır makinelerinde sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de su alma ya da su boşaltma arızalarıdır. Ariston çamaşır ya da bulaşık makineniz su alma-boşaltma işlemini yapamıyor ise ilk önce hortumun kontrolü sağlanmalıdır. Hortumda çatlak, bükülme ya da makinenin seviyesinde olmama gibi durumlarda su alma boşaltma işlemi yapamayabilir.

Buzdolabı Servisi

Mutfaklarda yoğun bir şekilde kullanılan ve gıdaları saklamada oldukça verimli çalışan buzdolabı ve dondurucular da bir takım arızalar çıkarabilirler. Buzdolaplarında da genellikle bir takım rutin arızalarla karşılaşmaktayız. Örneğin karlanma, su kaçırma, soğutmama, kapı kapanmama gibi durumlar nedeniyle bizlere arıza kayıtları gelebilmektedir.

Konya Ariston Servisi olarak gerekli bakımları yapmanın yanı sıra kompresör değişimi, iç lamba değişimi ya da kapı lastik değişimi gibi işlemleri de orijinal yedek parçalar ile yapmaktayız. Ariston markasının bir diğer kullanışlı cihazları kombi ve şofbenlerdir.

Konya Ariston Kombi Servisi

Kombi ve şofbenlerde yeterli derecede sıcak su sağlayamama pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Örneğin kombide kalorifer hat tıkanıklığı söz konusu olabilirken şofbenlerde kademe anahtarı arızası ya da diyafram contası arızası karşımıza çıkabiliyor. Doğru bir arıza tespiti ile bu gibi sorunların üstesinden başarılı bir şekilde gelmekteyiz.

Ariston marka tüm cihazlarınız için kapsamlı bir bakım onarım hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız kapsamında hem ekonomik hem de hızlı işlemlerimizi yürütmekteyiz. Aklınıza takılan tüm sorular için ya da teknik destek almak adına Konya Ariston Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!