Ankara Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi her tür arıza ya da periyodik bir bakım adına  son derece kaliteli çözümler sunmaktadır.
Bir yıl içerisinde kombi ya da klima ya da birbirinden farklı beyaz eşya çeşitleri belirli zaman aralıkları ile bir takım sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunun için de periyodik bir bakım bu tür ürünler adına büyük bir önem taşımaktadır.

Ankara Baymak Servisi
Ankara Baymak Servisi

Özellikle kaliteli üretim ile adını duyurmuş bir markanın yetkili ve merkezi servis hizmetleri çok kapsamlı çalışmaları gözler önüne seriyor. Tam donanımlı ve modern bir görüntüye sahip atölye desteği aynı zamanda uzman personelin katkısı burada nitelik bakımından çok büyük önem taşımaktadır.

Ankara Baymak Servisi 24 saat boyunca nöbetçi personel hizmeti veriyor bu da süre tanımadan kaliteli hizmet almanız için size yardımcı oluyor. Kapıda uygun ödeme seçeneklerinin içerisinde kredi kartı alternatifi pek çok müşteri için gerçekten çözüm oluşturmaktadır.

En yaygın ve kaliteli servis ağına sahip olan bir firmanın aynı zamanda güleryüzlü ve bilinçli personele sahip olması servis kalitesini daha da yukarıya taşımaktadır.

Günümüzde insanların ihtiyaçlarını bilen ve en iyi şartlarda karşılayan sistem elbette ki servis hizmetleri ile beraber daha yaygın bir duruma gelmiş görünüyor. İletişim gibi çok önemli bir konuyu kesinlikle göz ardı etmeden gerekli bağlantıyı kurmalı ve kaliteli hizmeti hemen almaya başlamalısınız. Güçlü altyapısıyla ve marka kalitesi ile ön planda olan Yenimahalle Baymak merkez servisi her konuda size destek için var ve çalışmaları bu yönde devam ediyor.

Kombi Servisi

Özellikle de kış ayları geldiği zaman kombi normalden çok daha fazla bir şekilde çalıştırıldığı için bir takım sorunları gün yüzüne çıkarır.

Bu tür bir durumu daha çok erken bir zaman içerisinde yaşamamak için kombilerin bakımlarının Ankara Baymak Servisi tarafından yapılması büyük bir önem arz etmektedir.

Sadece kombi adına değil, aynı zamanda klimalar için de yaza giriş yapmadan önce bir takım bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Özellikle de kombi bakımı için yakıcı saç bağlantı ve tıkanıklık gibi bir takım problemler ilekombinin performans testleri mutlak suret ile yapılmalıdır. Ayrıca donanımından meydana gelen bir takım sorunlar adına da tarama yapılmalıdır ve Ankara baymak servisi tüm bu işlemleri firma bünyesinde bulunan ve bu alanda yıllar içerisinde büyük bir tecrübe kazanmış çalışanlar ile profesyonel bir şekilde sunmaktadır.

Baymak marka kombilerde sık yaşanan sorun cihazın alarte duruma geçmesidir. Bu sorunun nereden kaynaklandığı genellikle kullanıcı tarafından anlaşılamaz ve bazen kombi ekranında arıza kodları çıkabilir. Eğer arıza kodları çıkarsa kombinin kullanma klavuzunda yer alan talimatları tek tek uygulayın.

Sorununuz devam ederse Ankara Baymak Servisine haber vererek randevu oluşturun. Bir diğer yaşanabilir olası sorun ise kombinin su damlatmasıdır. Bu su damlatma sorunu kombinin içinde yer alan pervane panel veya motordan kaynaklı olabilir. Kombiler 7/24 devamlı çalışan cihazlar olduğu için sürekli çalışan pervanelerin ve fanların düzensiz bakımı da arızaya sebebiyet vermektedir.

Bu durumda kombiye senede en az 2 defa bakım yapılması sorunun yaşanmasını minimuma indirecektir. Cihaza yeteri kadar bakım yapılması hiç sorun yaşanmadan kombinin kullanılması anlamına gelmez ama en azından sorun yaşanmadan bir takım koruyucu önlemi almış olacaksınız. Kombi bakımlarınızı merdiven altı tamircilere değil de Ankara Baymak Servisi gibi usta ellere yaptırmanız her zaman sizin yararınıza olacaktır.

Baymak Kombi cihazlarında zaman zaman arıza kodları görülebilir. Bunlar üründe aksaklık olduğunu anlatan işaretlerdir. Bazı problemleri kullanma kılavuzlarındaki karşılığına bakarak kolay ve seri bir şekilde çözebilirsiniz. Bunun için sizlere yardımcı olabileceğini de düşündüğümüz Baymak Arıza Kodları ve açıklamalarını aşağıda Ankara Baymak Servisi olarakmadde madde belirttik.

Ankara Baymak Servisi alanında uzman sertifikalı profesyonel ekip arkadaşlarımızla Ankara bölgesinin her yerine hatta tüm ilçelerinde Baymak marka kombi klima şofben ve kazan sistemlerinde her türlü sorununuza çare bulmaya devam etmektedir.

Klima Servisi

Baymak tarafından kusursuz bir hizmet ile yapılan her türlü bakım için aynı zamanda yerinde servis hizmeti ile de müşteri memnuniyeti her zaman üst safhada tutulmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zamanda klima bakım hizmetleri de bu noktada aynı şekilde son derece kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

Yeni kullanmaya başlayacağınız ürününüzü mutlaka Ankara Baymak Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. Bu işlem hayati önem taşımaktadır. 

Bunun için de polen ya da toz temizliği ve aynı zamanda filtre temizliği Ankara Baymak Klima Servisi tarafından kaliteli bir hizmet ışığı altından sunulmaktadır. En önemli sorunlarda biri ise fan sıkışması ya da bunu gibi sorunlardır ve tüm bu işlemler kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.

İster klima için isterse de birçok değişik beyaz eşya adına son derece kaliteli bir şekilde periyodik bakım firma bünyesinde sunulmaktadır. Aynı zamanda bu büyük firma bünyesindeki her çalışan bu alanda eğitim almış ve sonunda da sertifika sahibi olmuş kişi ya da kişilerden oluşmakta ve her türlü sorun adına profesyonel bir yaklaşımla ele almaktadırlar.

Ankara Baymak servisi olarak hatırlatmak isteriz ki ; bakım işlemlerinizi mutlaka işinin ehli ve profesyonel çalışan kişilere yaptırınız. Bu konuda servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Bakım esnasında yapılanlar kısaca aşağıda özetlenmiştir.

Baymak marka klimalarda kullanıcıların genelde dikkat etmediği filtre sorunumuz yaşanmaktadır. Filtre temizliğine dikkat etmek klima kulkanıcılarımıza düşen primer görevdir. Klimaların dış filtre temizliğini her 15 güne bir kullanıcı olarak sizler normal musluk suyuyla herhangi bir kimyasal ilaç kullanmadan yapabilirsiniz.

Daha sonrasında temizlenen filtreleri gün ışığında kurutmalısınız. İç filtreleri ise mutlaka uzman ellerde yaptırmalısınız. Bu durum için Ankara Baymak Servisinden kesinlikle yardım almalısınız. Klimalarda sıklıkla yaşanan bir diğer sorunsa cihazdan ortama kötü kokular yayılmasıdır.

Bu durumda cihazın dış gövdesini kaldırarak havalandırma motoruna kesinlikle oda parfümü ve benzeri kimyasal ürünler sıkmayınız. Bu davranış cihazın motorunu daha çok zorlayacak ve iyi temizlenmeyen filtrelerden dışarıya daha pis koku ve daha çok mikroorganizma atılmasına sebebiyet verecektir.

Böyle bir davranıştan kaçınınız. Klimada yeteri kadar ısıtmama veya soğutmama sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda cihazın iç aksamlarını kullanma klavuzuna bakarak kontrol ediniz. Daha sonrasında ise üstesinden gelemediğiniz problemler için de Ankara Baymak Servisi ne randevu oluşturunuz.

Şofben ve Kazan Servisi

Baymak marka şofben ve kazan sistemlerinde yaşanılan sorunlar genelde müşterilerimizin kendilerinin yapacağı problemler değildir. Bu sorunun üstesinden sizler gelemezsiniz. Cihazlara elektrik akımı gelmemesi sonucu cihaz çalışmıyorsa tek yapmanız gereken cihazın elektrik akımını şalterleri kontrol etmenizdir.

Eğer hala devam etmekte olan sorununuz varsa bu durumda Ankara Baymak Servisine haber vererek arıza bildiriminde bulunmanız sizlerin yararına olacaktır.

ANKARA BAYMAK SERVİSİ’NE GELEN BAZI ARIZALAR: 

 • Baymak HT Yoğuşmalı  Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları
 • 10E Arıza Kodu: Dış ortamdaki sıcaklık durumunu algılayan sıcaklık sensörü arızasıdır
 • 20E Arıza Kodu: Kombi Merkezi ısıtma devresi NTC sensöründe  arıza var
 • Kalorifer NTC sini değiştimek gerekir.
 • 28E Arıza Kodu: Baca sensörü (NTC ) Arızası.
 • 50E Arıza Kodu: Kombi kullanım susyunun sıcaklığını algılayan NTC Arızası 
 • 60E Arıza Kodu: Oda termostatı kullanılıyor ise sensör arızası var demektir
 • Bağlı Olan Oda termostatını değiştirmeniz gerekli.
 • Değişim veya tamir gerekli.
 • Yazılımın Tekrar yüklenmesi de gerekebilir.
 • 88E Arıza Kodu: Elektronik kart AVS 77 kontrol ünitesi arasında iletişim arızası
 • Cihazınızın Resetlenmesi Gerekir.
 • 110E Arıza Kodu: Cihaz Üzerindeki Emniyet Termostatınız  Arızalı Demektir
 • 62E Arıza Kodu: Cihazınıza entegre elektronik kartınız arıza yapmış demektir.
 • Kontrol Panelindeki OK Yazan Tuşa  2 Defa Basın , Sorun Devam Ederse Ekip Çağırın.
 • 119E Arıza Kodu:Kombinizde başınç hatası var demektir. Muhtemelern Suyunuz Yok
 • Kombinizin suyunu 1.5 ile 2.00 arasına gelecek Şekilde Doldurun
 • 125E Arıza Kodu: SBu kod da sistem içinde su olmadığını gösterir.
 • 130E Arıza Kodu: Bacaya Bağlı Sıcaklık Ölçen NTC Arızası.
 • Servis çağırın
 • 133E Arıza Kodu: Gaz gelmiyor.Vananızın Açık Olup Olmadığını Kontrol Ediniz.
 • 151E Arıza Kodu: Ateşleme Elektrodunu Kontrol Ediniz.
 • 193E Arıza Kodu:Sistem Üzerinde Hava Oluşmuş. 
 • 155E Arıza Kodu: Cihaz Aşırı Resetlenince Ortaya Çıkar. Bira Bekleyip Tekrar Resetleyin.
 • 156E Arıza Kodu: Yüksek Elektrik Akımı Veya Düşük Elektrik Girişini Gösterir. Cihazı Resetleyiniz.
 • 160E Arıza Kodu:Kombinizin Fan Moru Arızalı .Servis Çağırınız.
adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!