Ankara Kombi Kart Tamiri

Ankara Kombi Kart Tamiri

1 Yıl Firma Garantili Kombi Ana Kart Tamir Hattı : 0312 448 00 00 . ANKARA MERKEZ SERVİS. Her marka Kombi kartınızı firmamıza tamir ettirebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.  Tamir işlerimiz klasik bacalı veya hermatik kombileri kapsamaktadır. Yoğuşmalı kombilere işlem yapmıyoruz.

İster Ankara içi ister ankara dışı, nereden olursa olsun bizimle iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Tamir ücretimiz 170 tl dir. Üstelik test ettiğimiz kartınızda arıza çıkmaması durumunda parçanız 30 tl ücret kesilerek (140 tl) iade edilir.

Ankara Kombi Kart Tamiri isimli firmamızla sizlerin arızalanan ve çalışmayan kombi kartlarınıza değişme gereksininimi olmaksızın tamir etme olanağı sunuyoruz. Malum, kombi ürünlerinin en önemli ve en pahalı parçası ana karttır. Arızalanması durumunda değişim yapmak oldukca külfetlidir.

Biz de bu amaçla bütcenize yük gelmesin diye garantili olarak tamir etme yolunu seçtik ve marka modeli ne olursa olsun tüm kombi kartlarını onarmak için yola çıktık. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyi işimize aktararak müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmayı başardık ve başarmaya da devam edeceğiz.

Kombi ana kartı, cihazın tüm işlevselliğini programlayan parçadır. Tüm ayarlar bu parça üzerinden yapılır. Kalorifer ısısnma suyu sıcaklık ayarı, çeşmelerden akan sıcak suyun ısı derecesi ve buna benzeyen diğer işlemler bu kart sayesinde işlev yapar. Gaz akışı, ateşleme, güvenlik düzenenğinin devreye girmesi, mekanik parçaların çalışması gibi akla gelebilecek tüm fonksiyonlar elektronik kart sayesinde çalışmaktadır.

Ankara Kombi Kart Tamiri isimli firmamız tarafından atölyemizde en hassas test cihazları ile ölçümleri yapaılan ana kartınız, arıza tespitinden sonra tamir edilir ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturulur.

Yeni kart almak oldukca maliyetli bir iştir. Biz de bu sebeple bütcenizi rahatlatmak ve gereksiz masraf yapmanızın önüne geçmek için tamirat yapmaktayız. Konusunun en bilgili teknisyenlerini çatısı altında barındıran firmamız sizlere sorunsuz bir onarım sağlayacak ve kombinizin ilk günkü performansını göstererek çalışmasını sağlayacaktır. Türkiyenin neresinde olursanız olun parçanızı kombi kart tamiri isimli işletmemizin merkezine kargo ile yollayın, aynı gün onarıp size geri yollayalım.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!