Ankara Profile Servisi

Ankara Profile Servisi

Vestel Servis Çankaya

Ankara Profile Servisi, uluslar arası pazarda kaliteli ürünler ile adından söz ettiren Profile marka beyaz eşyaların her türlü bakım ve onarımı sizler için yapan şehrin en köklü firmalarından birisidir. Tam donanımlı atölyesi, sertifikalı teknisyenleri ve şehrin her yanına dağılmış servis araçları ile garanti çözümün doğru adresidir. Beyaz eşyalar gündelik olarak sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu denli yoğun kullanılan cihazların düzgün bir bakıma ihtiyacı vardır. Tüm elektronik cihazların olduğu gibi beyaz eşyalar da düzenli bakımı yapılmaz ise ömürlerini erken tamamlarlar. Bu da kullanıcıya gereksiz bir maliyet yüklemektedir.

Bunun farkında olan firmamız Ankara Profile Servisi sizlere her türlü bakım ve onarım hizmetini sağlamaktadır. Beyaz eşyaların verimli bir şekilde çalışması için cihazların kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılması gerekir.

Her modelin kendi içerisinde çalışma düzeneği ve prensibi vardır. Beyaz eşyanızı ihtiyaca göre platforma uygun şekilde tercih ederseniz bundan çok fazla avantaj elde edersiniz. Beyaz eşya almadan önce ihtiyacınızı iyi belirlemeli ve ona göre uygun cihazınızı tercih etmelisiniz. Profile marka beyaz eşyalarda sormak istediğiniz her bir soruyu teknisyenlerimize iletebilirsiniz.

Beyaz eşya konusunda en sık kullanılan cihazlardan bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri de diğer cihazlar gibi bakımdan geçirilmelidir. Yoksa hiç beklenmeyen anlarda kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinizin deterjan çekmelerini düzenli şekilde temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Özellikle toz deterjanlar zaman içerisinde artıklar oluştururlar. Bu artıkları temizlemeniz önemlidir. Ayrıca çekmecenin gerisinde yer alan sifon temizliğinin de düzenli bir şekilde yapılması gerekir. 

Çamaşır makinelerinizde bu gibi ufak detaylara dikkat ederek hem daha iyi performans alır hem de cihazınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Ankara Profile Servisi olarak cihazınıza gerekli tüm bakımları yapmakla beraber yıllık garantisini de vermekteyiz.

Ankara Profile Servisi olarak Profile marka beyaz eşya kullanan tüm Ankara sakinlerine yetişmekteyiz. Teknik ekibimiz Profile marka cihazların tüm modellerine ve parçalarına hâkimdirler. Yapacakları her müdahale bilinçli ve yerinde olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple mağdur olmamanız için haftanın 7 günü 24 saati aralıksız hizmet vermekteyiz.

Tam donanımlı servis araçlarımız tüm ilçe ve semtlerde belirli iş grupları halinde dolaşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde zaman konusunda mağdur etmiyoruz. Size en yakın servis aracımızı yollayarak Profile marka beyaz eşya ürünlerinizin bakım ve onarımını hızla gerçekleştiriyoruz. 25 yıllık deneyimimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!