Ankara İmmergas Servisi

Ankara İmmergas Servisi

Ankara İmmergas Servisi  kombi tamir ve bakımı konusunda engin tecrübeye sahip , işinde titiz , özveri ile çalışan , her zaman en iyi olmayı amaç edinerek bu yolda büyük mesafe kat eden , bilgiye açık , yeniliği takip eden yapısı ve teknolojik gelişimlerini tamamlamış bir firmadır. 

Ankara İmmergas Servisi olarak yaptığımız işlem ve değişen yedek parçalarınıza ilaveten 1 yıl garanti vermekteyiz. Böylelikle bizim işlemlerimize ne kadar güvendiğimizi ortaya koymanının yanı sıra sorunsuz bir dönem geçirmenizi de sağladığımızı belirtmek isteriz. 

Kombi bakımı her sene periyodik olarak tekrarlanması gereken , ve asla ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Bakım sırasında temizlenecek , gözden geçirilecek ve genel ayarları yapılacak olan kombileriniz , soğuk kış dönemlerinizi rahat ve sıcak geçirmenizin garantisi olacaktır.

Sanılanın aksine kombi bakımı oldukca ucuz ve kısa sürelerde gerçekleştirilen bir işlemdir. Temizlik esnasında baştan sona kontrol edilen ürününüzün miyadı dolmuş olan parçaları da tespit edilir ve arıza açmadan , ileride daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olmadan , onatyınız dahilinde değiştirilir.

Uygun fiyat politikası güderek çalışan işletmemiz , bürcenizi yormadan , ağır yük getirmeden çalışmayı da prensip olarak benimsemiştir. Bu amaç doğrultusunda da görev yapan , çalışmasında aksaklık görülmeyen hiç bir parçanız gereksiz yere değiştirlmez.

Ankara İmmergas Servisi engin tecrübeleri ile sizlere hizmet etmeyi misyon edinmiştir. Her alanda 1 numara olmak için savaşan ve bunu becerdiğine sizlerden gelen olumlu yorumlar neticesinde başardığına inanan servisimiz , müşteri portföyünü her geçen gün arttırmıştır. İyi hizmet beraberinde referansları da beraberinde getirir. İşte bu mantıkla tüm hizmetlerimizi kusursuz olabilme amacı ile gerçekleştirmekteyiz.

Servise ihtiyacınız olan her an bizi arayabilmeniz için lütfen telefonlarımızı kaydediniz. Bir de şunu özellikle belirtmek isteriz ki yeni montajı yapılan cihazınızın garanti işlemlerini başlatmak için mutlak ve mutlak Ankara İmmergas Yetkili Servisi teknisyenlerine danışınız. Böylelikle paranızı ve cürününüzü garanti altına almış olursunuz.

Ankara İmmergas Servisi olarak kombi bakımlarınızı itina ve büyük bir titizlikle yerinde uyguluyoruz. Evinizde ve iş yerinizde kullandığınız İmmergas kombilerinize uyguladığımız bakım işlemleri cihazınızı ve sizi korur.

Ankara İmmergas Servisi kombi konusunda uzman kadrosu ile İmmergas marka cihazlarınıza gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini garanti altında yapan şehrin en köklü firmasıdır. Yıllardır kombiler konusunda profesyonel hizmet sağlayan bir ekibe sahibiz. Bu anlamda ister gece olsun ister sabahın erken saatleri, sizlere gerekli tüm bakım ve onarım hizmetini başarılı bir şekilde vermekteyiz.

Kombiler pek çok elektronik parçadan oluştuğu için yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılması önemlidir. Cihazınızda ortaya çıkabilecek en ufak bir aksama dahi büyük sorunların habercisi olabilir. Bu anlamda erken tespit ile ortaya çıkabilecek arızaları önceden fark ediyor ve gerekli tedbirleri alıyoruz.  Ankara İmmergas Servisi firmamız İso 9001 belgelidir ve gezici servis araçları ile merkez de dahil tüm ilçelere hizmet götürmektedir.

Kombiler konusunda pek çok rutin arıza kaydı alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin gürültülü çalışmasına dairdir. Eğer kombiniz ses çıkarıyor ise ateşleme ekipmanlarında bir sorun olabilir. Uzman ekibimiz kombinizde ateşleme buji kontrolü yapacaktır.

Eğer kombiniz çalışmıyorken ses çıkarıyor ise montajda bir problem olabilir.  İmmergas kombinizin parçalarının doğru yere doğru bir yöntemle takılıp takılmadığına bakılacaktır. Ankara İmmergas Servisi ekibimiz bu ve benzeri sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombinin su kaçırması da kombilerde sık rastladığımız bir başka durumdur. Su basıncının fazla olması ya da fazla su dolumu bu sorunu tetikleyebilir. Tesisat bağlantı hatası söz konusu ise yine su sızdırma görülebilir. Ankara İmmergas Servisi uzman birimimiz sizleri su sızdırma durumundan hızlı ve garantili bir şekilde kurtaracaktır.

Kombi su basınç değerleri son derece önemlidir. Su basıncı ortalama 1,5 bar civarında olmalıdır. Yetersiz su basıncı arızası kombilerde sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Kombinizde 2 ve üzerinde bir bar derecesi görüyorsanız basınç azaltılmalıdır. Bunun için cihazınızdaki fazla suyu boşaltmalısınız. Ancak su yetersiz ise bu seferde su basılmalıdır. Bu işlem için Ankara İmmergas Servisi teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kombilerde karşılaştığımız kullanıcı hataları da çok farklı olabilmektedir. Mesela gaz vanası kapalı durumda iken kombinin çalıştırılması doğru değildir. Gaz vanası kapatılmış ise kombi için bir takım düzeltmeler yapılmalı ve sonrasında gaz vanası açılarak cihaz aktif hale getirilmelidir. Gaz vanası kapatıldıysa yeniden kombinin nasıl aktif hale getirileceği konusunda İmmergas kılavuzdan yardım alınabilir.

Eğer cihazınızı uzun süre çalıştırmadıysanız ve gaz vanası kapatılmış ise gaz vanasını açmadan kombinizi çalıştırmayın. Kombiböyle bir durumda arıza verebilir. Ankara İmmergas Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz alanında uzman teknisyenimiz kombiniz ile ilgili tüm bakımları yapacak ve doğru bir şekilde çalıştırılması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bizlere Ankara merkez ve ilçelerinden günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ankara İmmergas Servisi kombi markası İmmergas olan hemen herkese gece gündüz demeden teknik destek sağlayan alanında öncü bir firmadır. Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından ara ara bakıma ihtiyaç duyarlar. Servis olarak yılda en az iki defa cihazınızın bakıma girmesi gerektiğini söylüyoruz. İmmergas kombiler konusunda uzman kadromuz ile sizlere gerekli yıllık bakım hizmetini sunmaktayız.

Kombiler konusunda genellikle birbirine benzer arıza kayıtları alıyoruz. Bunlardan bir tanesi de kombinin sesli çalışması üzerinedir. Eğer kombiniz ses çıkarıyor ise bu durum büyük ihtimalle ateşleme ekipmanları ile alakalı bir konudur. Kombi ateşleme buji kontrol yapılmalı ve bir arıza var ise müdahalede bulunulması gerekir.

Eğer kombi çalışmıyorken ses çıkarıyor ise farklı bir kombi arızası söz konusu olabilir. Kombi montajı yanlış yapılmış ise yine bir takım sesler çıkabilir. Kombideki parçaların doğru yere doğru bir yöntemle takıldığından emin olma adına kontrolleri gerçekleştirilmelidir. Ankara İmmergas Servisi uzman birimlerimiz bulunduğunuz yere gelerek kombinizde gerekli kontrolleri sağlıyacaktır.

İmmergas kombilerde de görebildiğimiz bir diğer sorun kombi su kaçırma sorunudur. Kombinin su kaçırma problemi su basıncının fazla olması ya da fazla su dolumu ile görülebilir. Tesisat bağlantı hatası varsa ve bağlantı noktalarında sorun var ise su sızdırma ile karşılaşılabilir. Ankara İmmergas Servisi teknik personelimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Kombilerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de su basıncı sorunudur. Su basıncı ortalama 1,5 bar civarında olmalıdır. 1,5 barın altına inen gösterge su basıncı arızası vermiş demektir. Yetersiz su basıncı arızası kombilerde sıklıkla müdahale ettiğimiz bir konudur.

Yeterli suyun basılması ve basıncın dengelenmesi gerekir. Kombilerde yüksek basınca da dikkat etmek gerekir. Bar 2,5 üzerinde ise yüksek basınç söz konusu olur ve cihaz kendisini korumaya alır. Bu durumda ise basıncın düşürülmesi için su alınmalıdır. Ankara İmmergas Servisi ekiplerimiz su basıncı arızlarında sizlere yardımcı olacaktır.

Bazı durumlarda İmmergas kombi kullanıcılarının yaptığı bir takım kullanıcı hataları da sorunlara yol açabilmektedir. Mesela gaz vanası kapalı durumda iken kombinin çalıştırılması son derece sakıncalıdır. Gaz vanası kapatıldığı takdirde kombi gerekli düzeltmeleri yapılarak açılmalıdır. Eğer düzeltmeler yapılmaz ise cihaz çalışmayacaktır.

Eğer cihaz uzun süre çalıştırılmayacaksa ve gaz vanası kapatılmış ise gaz vanasını açmadan kesinlikle kombiyi çalıştırılmamalıdır. Bu durumda kombiniz arıza moduna geçecek ve çalışmayacaktır. İmmergas kombiniz ile ilgili bu ve benzer her türlü arıza durumunda ya da bilgi almak için Ankara İmmergas Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ankara merkez ve ilçelerden bizlere tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile sizlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!