Eskişehir Bosch Servisi

Eskişehir Bosch Servisi olarak Eskişehir bölgesinin en yaygın servis hizmetini sağlamaktayız. Eskişehir gibi büyük bir şehirde her yere hızlı bir şekilde yetişmek ve garantili hizmet sunmak kolay değildir. Oysa biz gücünü geçmişinden alan ve her türlü teknolojik imkânı doğru bir şekilde kullanarak en iyi servis ödülüne layık görülmüş bir firmayız. Bu bağlamda konu Bosch marka ürünler olduğunda biz oradayız.

Eskişehir şehrimizin neresinde olursanız olun, kendisine müşteriye sorunsuz hizmeti ilke edinmiş bir firma olarak her daim yanınızdayız. Bosch marka beyaz eşyakombiklima ve şofben cihazları uzun vadede kullanılabilen son derece dayanıklı ürünlerdir. Ancak yıllık bakımları yapılmayan bu ürünler arıza çıkarabilmektedirler.

Özellikle tam işinizin arasında, yoğun bir günde aniden ortaya çıkan bozulmalar size hem vakit hem de maddi anlamda zarara sokabilmektedirler. Eğer çeşitli nedenlerden dolayı evde ya da işyerinizde teknik bir sorun yaşıyor ve zamanında müdahale istiyorsanız hemen Eskişehir Bosch Servisi olarak bizleri arayın.

Teknik aksaklıkların önüne geçmek adına bir takım önlemler alabilirsiniz. Bu önlemlerin en önemlisi belki de periyodik bakımlar olacaktır. Müşteri kaydı oluşturduğumuz herkese periyodik bakımlar yapmaktayız. Bu sayede beyaz eşya, kombi ya da klimanızda ortaya çıkabilecek bir sorunu önceden tespit edip onarmaktayız. Bu da sene içerisinde tekrar tekrar onarım ile uğraşmanıza gerek bırakmayacaktır.

Buzdolapları ister evde olsun ister işletmelerde sık kullanılan ve bozulmaya asla yerin olmadığı ürünlerdir. Buzdolaplarında pek çok arıza kendisini gösterse de bu arızaların hızla ortadan kaldırılması gerekir. Buzdolabı aydınlatması, kapağı çalışmamasından tutun da dondurmaması, ısı düşmemesi, sesli çalışmasına kadar pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bu tip arızalar herhangi bir nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Eskişehir Bosch Servisi olarak bizlerden telefonla canlı destek almanız mümkün. Şikâyetinizi bize anlatın hemen yardımcı olalım.

Bosch fırınlarınız ise ortaya çıkabilecek bir takım problemlerde öncelikle gerekli kontrolleri yapmanız yararlı olacaktır. Örnek vermek gerekirse eğer ocak çalışmıyor ise öncelikle sigortayı kontrol edin, fişin takılı olduğundan emin olun. Eğer ateşlemede sorun varsa ve kıvılcım çıkmıyorsa bu akımın olmadığı anlamına gelir mutlaka sigortanın kontrol edilmesi gerekir.

Eğer gaz alamıyorsanız gaz vanası kapalı olabilir, kontrol edin. Ayrıca gaz borusu kıvrılmaları, eğilmeleri de gazın gelmesini engelleyebiliyor. Boruları da mutlaka kontrol edin. Bu gibi kontrolleri yaptıysanız ama hala fırınınız çalışmıyor ise hemen bizi arayın. Size en yakın Eskişehir Bosch Servisi teknik birimimizi yollayacak anında arıza tespiti ile fırın onarımınızı gerçekleştireceğiz.

Eskişehir bosch servisi verdiği hizmet kalitesi ile sizlere kısa sürede servis sağlamakta ve güler yüzlü ekibiyle hizmet vermektedir. Ekibimizde çalışan teknik personelin hepsi servis hizmeti verdiğimiz markanın tüm ürünlerinin teknik özelliklerini bilmekte ve ihtiyaç duyduğunuzda cihazlarınıza anında müdahalede bulunmaktadır. Hızlı çözüm üretmeleri ve cihazları tanımalarından dolayı zaman kaybı yaşamanızı engellemektedirler.

 Eskişehir bosch servisi olarak amacımız sizlere sunduğumuz hizmetten memnun olmanızı sağlamak ve cihazlarınızın kullanım sürelerinin uzamasını, ayrıca kullanmakta olduğunuz tüm cihazların daha verimli çalışmalarını sağlamaktır. Arıza oluşumunda bizlerden destek alabileceğiniz gibi periyodik bakım hizmeti de alabilirsiniz. Uzman personelimiz ile irtibata geçtiğinizde her türlü ihtiyaç duyduğunuz bilgiye ulaşabilir ve böylelikle cihazlarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Bosch Servisi Her An Görev Başında

Eskişehir bosch servisi çalışanlarının hepsi yenilenen teknoloji hakkında bilgi sahibi olmaları ve üretime giren her türlü markanın cihazının teknik yapısı hakkında bilgi sahibi olmaları için gerekli eğitimleri düzenli olarak almakta ve sizlere daha kısa sürede çözüm üretmeleri için teknik personelimize destek sağlanmaktadır. Sizlerden alacağımız her türlü geri dönüş bizler için önemli olmakta ve gerektiğinde müdahalede bulunulmaktadır.

Mevsime uygun olarak kullanılan klima cihazları dönemsel olarak bakıma alınmalıdır. Eskişehir Bosch servisi olarak ekiplerimiz alanında deneyimli ve teknik donanıma sahiptir. Satış sonrası hizmet ve kalite güvencesiyle alanında fark yaratan firmamız, her türlü kombi modelinin montaj, bakım, onarım ve yedek parça teminini de gerçekleştirir.

Kurumsal olarak belirlediğimiz çalışma prensiplerine uyarak her müşterinin sorununu en kısa sürede çözmek için çalışan ekiplerimiz, şofben ve beyaz eşyalarda yaşanan her türlü sorunun üstesinden gelir. Çamaşır makinesi hasar tespitinde uzman olan mesai arkadaşlarımız mobil ekiplerle Eskişehir bölgesinin her yerine hızlı ve güvenilir hizmetler götürür. 7/24 kesintisiz olarak verdiğimiz bulaşık makinesi bakım hizmetlerimiz 1 yıl işçilik ve parça garantilidir. Verdiği kaliteli hizmetlerle her zaman kendini geliştirmeye ve çözüme odaklanan Eskişehir Bosch servisi, müşteri haklarına da saygılıdır.

Her marka buzdolabı için verdiğimiz tamir, bakım ve servis hizmetleriyle günlük hayatın sekteye uğramasına engel oluruz. Sanayi tipi ürünlerde de deneyim sahibi olan ekiplerimiz; hızlı, güvenilir, kapsamlı ve yerinde servis garantisiyle çalışmalarını büyük bir titizlikle tamamlar.