Ankara Baxi Servisi

Ankara Baxi Servisi

Baxi Kombi Servisi yıllardır Ankara sakinlerine kombi konusunda gerekli her türlü bakım ve onarım desteğini veren şehrin en köklü firmasıdır. Kombiler hem elektrik hem de gaz ile çalıştığından herhangi bir teklemede büyük sorunlar ortaya çıkarabilirler. Yıllık bakımlar dahilinde kombinizden yeterli verimi alabilirsiniz. Baxi, kombi markaları arasında oldukça popüler ve tercih edilen bir markadır.

Birbirinden farklı pek çok kombi modeli bulunan Baxi markasını tercih eden kişiler, Ankara merkez ve ilçelerde kombileri konusunda kapsamlı bakım ve onarım hizmetini firmamızdan almaktalar. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde ve garantili işlem sunmaktayız. Baxi Kombi Servisi olarak hem hızlı hem de sonuç odaklı işlemlerimiz ile yılın servisi ödülüne layık görülmüş bir firmayız.

Kombilerde ortaya çıkan bazı durumlar neticesinde sıcak su almak oldukça zor olabilir. Örnek vermek gerekirse kombinizdeki plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör arızalandığı takdirde sıcak su verimi de düşecektir. Verimli bir sıcak su almanız açısından bu kısmın düzgün çalışması önemlidir. Baxi Kombi Servisi olarak yaptığımız yıllık bakımlarda tüm parça ve aksamlar teknisyenlerimizin kontrolünden geçmektedir.

Baca gazı sensörü arızası kombilerde sık bir şekilde karşımıza çıkan arızalardandır. Baca sensörü baca gazının sıcaklığını kontrol etmektedir. Arıza yaptığında ise cihazınızı resetlemeli yani baştan başlatmanız iyi olacaktır. Ancak bu yeniden başlatma faydasız ise vakit kaybetmeden Baxi Kombi Servisi teknik birimlerimizden destek isteyiniz.

Baxi kombinizde su basıncını okumaya yarayan kısım su basınç sensörüdür. Herhangi bir nedenden ötürü bu parça su basıncını okuma işlemini yapamaz ise sorun var demektir. Altında yatan nedenin tespit edilmesi ve onarılması için Baxi Kombi Servisi teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Baxi kombinizde herhangi bir arıza çıkmış ise genellikle bunu LED ekranına arıza kodu olarak yansıtır. Kombinizin ekranında anahtar işareti belirmiş ise hava atma programı devrede demektir. Bunun gibi daha pek çok uyarı bu şekilde sizlere gözükecektir. Fakat bazı durumlarda LED ekranda görüntü alamayabilirsiniz. LED ekranınızda eğer sayı ya da semboller göremezseniz elektrik ya da ana kart ile ilgili bir sorun olabilir. Gerekli yardımı almak için Baxi Kombi Servisi çağrı merkezimizi arayınız.

Kombide maksimum ısı seviyesi oluşmuş ise sensörler üzerinden okunan ısı değeri de maksimum olmuş demektir. Böyle bir durumda cihazınızı resetleyebilir yani yeniden başlatabilirsiniz. Ancak bu durum karşınıza sık çıkıyor uzmanlık gerektiren bir durum söz konusudur. Baxi Kombi Servisi olarak sizlere bu konuda ekibimiz profesyonel destek sağlayacaktır.

Kombilerinizde ortaya çıkabilecek büyük küçük tüm arızalarda teknik destek birimimizi arayabilirsiniz. Anka merkez ve ilçelerden tek numaramız ile bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara Baxi Klima Servisi sektör içinde geçen 25 senelik zamanda tecrübe ve bilgi birikimi bakımından zirveye ulaşmış ve bu deneyimlerini tüm müdahalelerine yansıtmıştır. Gözünüz arkada kalmadan yaptıracağınız tamirat ve diğer işlemler için firmamız size özel ve kesin sonuçlı çözümler sunmaktadır. Firma çatımız altında görev alan her personelimiz sadece sizler için ve rahat yaşantınızın kesintisiz devam etmesi için çabalamaktadır. Baxi klima ürünlerine olan ilginizi servis olarak bizler ilgi ile izliyor ve size yaraşır bir organizasyon içinde olmak için uğraşıyoruz.

Ankara Baxi klima servisi ev ve iş yerlerinizde serinlemek için kullandığınız , bazen de serin dönemlerde ısınmak için çalıştırdığınız klima ünitelerinizin düşük performans gösterdiği dönemlerde cihazınıza müdahale etmek için ve can sıkıcı durumu sonlandırmak için etkili çözümler sunmaktadır. Her işi mutlaka ustasına yaptırmalısınız. Baxi klima modellerini yakından tanıyan ve tüm ürünleri için tamir ve bakım konularında eğitilen personellerimiz kesin sonuç alınacak çalışmalara imza atmaktadır. Ankara Baxi Servisi tüketici dostu çalışmaları ile de her zaman göze çarpmıştır. Tamirat sonrası fiyatlandırmada da hassas davranmaya özen gösteren şirketimiz bütcenizi yormadan, sizi üzmeden işlemini faturalandırmaktadır.

BAXİ KOMBİ SERVİSİ

Ankara baxi kombi servisi olarak kısın ve yazın fark etmeksizin yılın her günü sıcak su elde etmeniz için sürekli çalışan kombilerinize servis desteği sağlamak için kurulmuş seçkin bir firmadır. Gece gündüz görev yapan teknik personellerimiz bilgi birikimi bakımından oldukca üst seviyededir. Bu sebeple her tamiratını ve yaptığı her işi kusursuzca tamamlamaktadırlar. Kombi bakımı tamiri veya yedek parça temini gibi konularınız için hiç düşünmeden çağrı merkezimiz ile temasa geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz Baxi kombi servisi olarak Ankara ilimizin tüm bölgelerine servis hizmeti ulaştırmaktayız. Telefon ile de destek alabileceğinizi ve teknik sorular sorabileceğinizi unutmayınız.

Cihaz satın almadan önce detaylı bir araştırma ve ihtiyaca en uygun ürünü seçme yolunu takip etmeliyiz. Kışın da ısınmayı düşünüyorsak mutlaka inverter modellerin seçilmesi lazım. Çünkü diğer modeller sıfırın altına düşeen hava sıcaklıklarında görev yapamazlar.Binanın cephesi, odanın metrekaresi, yalıtım durumu ve izolasyon klima seçimi için kriterdir.

En iyi yol görevli bir arkadaşımızın yardımı ile ve gerekli değerlendirmeler yapılarak satın almanızdır Ankara baxi klima servisi 448 00 00 numaralı hattı vasıtası ile sizlerin her an ulaşımınız için hazır beklemektedir. Mobil araçlarımız eksiksiz olarak beklemekte ve gelecek görevi başarı ile sonlandırmak için hazır olan personellerimiz sizlerin çağrısına en kısa sürede cevep verebilecek kabiliyettedir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!