Ankara AEG Servisi

Ankara AEG Servisi buzdolabı , çamaşır makinası bulaşık makinası , kurutma makinası gibi beyaz eşyalarınızın tamiratı ve diğer işlemleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunma konusunda her zaman yardımcı olmaktadır. Başkentimiz Ankara da kusursuz bir servis organizasyonu ile isminden sıkca söz ettiren AEG , her yönden olumlu tepki toplayarak sevilen ve tercih edilen işletmeler arasına adını altın harflerle yazdırmıştır. Ankara AEG Servisi her bir müşterisi ile teke tek ilgilenerek işlem sonrasındaki dönemlerde de ilişkisini devam ettirir ve iş takibini asla bırakmaz.

Tamirat konusu oldukca önemlidir ; özellikle beyaz eşya tamiratları , titizlik , dikkat ve beceri ister . Bu saydığımız maddeleri bünyesinde barındıran ve ustalarını bu konuda sürekli eğitime ve imtahana tabi tutan servisimiz ilke olarak en iyi sonuçları alabileceğiniz ve ekonomik netice sağlayabileceğiniz işlemlere imza atmayı amaç edinmiştir. Ankara AEG Servisi olarak enerjimizi de hep bu yolda sarf etmeyi başarabilmemnin haklı gururunu yaşamaktayız..

Ankara Kombi Klima Servisi
Ankara Kombi Klima Servisi

Ankara AEG Servisi sorunsuz tamiratların ilk adresidir. İşimize ve kendimize o kadar çok güveniyoruz ki yaptığımız onarımlara, müdahalede bulunup değişimini sağladığımız yedek parçalara tam 1 yıl ek garanti veriyoruz. Böylelikle aynı sorunu yaşamanız neticesinde en ufak bir ücret ödemeden tekrar işlem yaptırma imkanını da sunmuş oluyoruz.

Ankara AEG Servisi eğitim ve sektörel yeniliklere de büyük önem göstererek bu konuda sürekli gelişim içindedir. bu amaçla periyodik olarak eğitim seminerlerine katılma ve bilgi güncellemesi yapmaktayız. Tamir işi asla hata kabul etmez , en ufak gözden kaçan ayrıntı , ağır sonuçlar doğurabilir . İşte bu bilinçle dikkatimizi azami safhada tutmaktayız. Tamirat sonlarında , ürün teslimi öncesi mutlaka çalışma performansını testten geçirerek , emin olduktan sonra kullnımınıza sunarız.

Ankara AEG Servisi bol yedek parçası bulunan deposu , uygun fiyatları , nöbetci ekipleri , kurumsal servis anlayışı , online destek ekibi , yaygın servis ağı , koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman görev yapmaya odaklanmış , seçkin ve kaliteli bir firmadır. Bize danışmadan asla tamirat işlemi yaptırmayınız. Ayrıca satın aldığınız ürünün garanti başlangıcını yaptırmak için mutlaka bir Ankara AEG Yetkili Servisi ile iletişime geçin ve gerekli evrakları imza altına alarak ve tarih attırarak kullanıma başlayın. Bu işlem maddi açıdan size oldukca fazla yarar sağlayacaktır. Her türlü servis işleminiz için hazırız.

Ankara AEG Servisi sizlere Aeg marka beyaz eşyalar konusunda her türlü teknik desteği garantili bir şekilde sağlayan alanında uzman bir kadrosu bulunan şehrin en köklü firmasıdır. Bildiğiniz gibi Aeg, beyaz eşya konusunda yılların tecrübesine sahip kaliteli cihazlar üreten bir markadır. Geçmişten günümüze geniş bir kitle tarafından tercih edilen bu marka cihazların bakım, onarım ve yedek parça temin işlemlerini sizler için biz yapmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlamda sizlere garantili hizmet sunmaktayız. İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm personelimiz sertifikalı ve tecrübelidir. Ankara merkez ya da ilçelerden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara AEG Servisi olarak sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemekle beraber günün her saatinde hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere geliyor ve işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Mutfakların vazgeçilmez, yiyeceklerimizi sakladığımız buzdolaplarında da bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Buzdolabının sebze ve yiyecekleri dondurması sorunu karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Aeg marka buzdolabınızda böyle bir sorun yaşıyorsanız soğutma ayarı derecesi kontrol edilmelidir. Maksimum ve Minimum şeklinde ayarı var ise ayarı Minimuma getirmeyi denemelisiniz. Ayrıca besinleri yerleştirirken buzdolabını tıka basa doldurmamaya ve besinleri arka duvara yaslanmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer sorun devam ederse herhangi bir müdahalede bulunmadan Ankara Aeg Servisi teknik ekibimiz ile irtibata geçiniz.

Aeg markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde karşılaştığımız arızalardan bir tanesi gösterge lambalarının yanmamasıdır. Eğer Aeg çamaşır makinenizde gösterge lambaları yanmıyor ise devre kesici devrede olabilir.

Eğer devre kesiciyi yeniden devreye sokmaya çalıştığınızda devreye girmiyor ise bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Ortada elektrikle ilgili bir arıza da olabilir. Elektrik devreleri ve sigorta kontrol edilmelidir. Prizde güç beslemesi yok ise buradan kaynaklanmış olabilir. Bu gibi kontrolleri Ankara Aeg Servisi uzman teknisyenlerimiz yapacak ve bir arıza tespiti halinde gerekli onarımı sağlayacaktır..

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığınız Aeg kurutma makineleri de bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabilir. Kurutma makinelerinde bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kurutma makinesinin kurutma işlemini iyi derecede yapmamasıdır.

Kurutma makinenizin ısıtma elemanlarında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Arıza tespit edilip gerekiyorsa parça değiştirilmesi gerekir. Ayrıca egzoz havalandırma deliği tıkanmış ise yine kontroller dahilinde açılması gerekir. Ayrıca termostatın da kontrolden geçmesi gerekebilir. Ankara Aeg Servisi ekibimiz sizlere gerekli desteği sağlayacak ve cihazınızdaki sorunu en hızlı şekilde onaracaktır.

Ankara merkez ve ilçelerden bizlere tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara Aeg Servisi olarak telefonla destek ya da online destek gibi hizmetler de sunmaktayız. Aeg markasının orijinal yedek parçalarını temin ettiğimizden herhangi bir parça ihtiyacında hızla işlemi gerçekleştiriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!