Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme

Ankara Petek Temizleme Servisi olarak ilimizin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.Uzman kadromuzla ısı verimi düşen, kireçlenen, sıcak su sirkülasyonu sağlanmayan petekleriniz ilk günkü performansına kavuşturulur. Unutmayın, temiz petekler bütcenizi de korur, boşa yanan kombinizin ısıtamadığı petekler yüzünden paranız boşa gitmez.

Ankara nın en eski ve en tecrübeli servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. 448 00 00 numaralı operasyon merkezimizden dilediğiniz gün ve saat için randevu alabilir, soğuk kış aylarını konforlu ve ekonomik geçirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

Firmamız ortalama 25 yıllık geçmişi ile tüm Ankara blgesinde tanınmış ve işinde güvenilir hale gelmiştir. Eski tip, yeterli basıncı sağlamayan cihazlarla petek temizliği yapmaya çalışan firmalarla boşuna zaman kaybetmeyin. Bu iş profesyonellik ister, son teknoloji cihazlar ister, kaliteli kimyasal kullanımı ister.

Bu saydıklarımızın hepsini aynı çatı altında toplayan Ankara Petek Temizleme servisi sizlerin mutluluğu ve huzurlu olması için tüm gücü ile çalışmaktadır. Petek temizliği her sene yapılmaz, ortalama olarak 5 senede 1 defa yapılması uygundur. Bazı blgelerde şebeke suyunun kireçli olması sebebi ile bu süre değişiklikler gsterebilir, Ama Ankara ilimizde suyun sertliği ve kireç oranı standartlara yakın olduğu için dediğimiz gibi 5 senelik süreler ideal zamanlardır.

Yaklaşık 1 saatlik zaman dilimizde uygulanan bu işlem kesinklikle evinize kir vs yönünden zarar vermez. Avrupa makineler ve kaliteli kimyasallarla yapılan temizlik işleminde kirli su lavabodan veya tuvaletten tahliye edilir. Sistem temizliği yapılan petekleriniz adeta ilk günkü performansına ulaşacak ve minimum yakıt sarfiyatı ile maksimum performansı elde edeceksiniz. Yılın her günü uygulanabilen bu işlem peteklerinizin ve buna bağlı olan kombinizin de ömrünün uzamasını sağlayacaktır.

Ankara Petek Temizleme Servisi mobil araçları ile ev veya iş yerlerinize gelerek kusursuz hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Yerden ısıtmalı sistemler için de uyguladığımız bu temizlik işlemi, sizlere yuksek konfor sağlayacaktır. Mesai saatleri haricinde ve hatta pazar günleri bile sizlerin yanında olan işletmemiz aralıksız olarak çalışmaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!