Ankara General Electric Servisi – 448 00 00 – KURUMSAL HİZMET

Ankara General Electric Servisi

Ankara General Electric Servisi General Electric marka tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yaptırabileceğiniz yılların güvenilir firmasıdır. İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilinin her ilçe ve semtinde hizmetlerine devam etmektedir. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere sınırsız teknik servis imkânı tanımaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Tüm Ankara sakinlerinin General Electric cihazlarına yetişebilme amacıyla servis ağını geniş tutan firmamız sadece tek bir telefon ile anında kapınıza gelmektedir. Beyaz eşyalar ister ev olsun ister işletme, her daim çalışan ve yoğun kullanılan cihazlardır. Elektrikle çalışan cihazlar olduğundan ne zaman bir arıza ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Önceden önlemlerinizi almalı ve gerekli bakımları yaptırmalısınız.

Gerekli bakımları yapılan beyaz eşyalar yıl içerisinde de büyük oranda sorun çıkarmaktadır.  Kaliteli modelleri ile General Electric Ankara’da pek çok ve işletmede yerini almaktadır. Teknoloji ile paralel bir şekilde geliştirdiği modelleri ile insanların hayatını kolaylaştırmaktadır.

Beyaz eşyalarda en sık kullanılan cihazlardan bir tanesi kurutma makineleridir. Çamaşır makinesinde yıkadıktan sonra çamaşırlarımızı bu cihazlar ile hızlı bir şekilde kurutabiliyoruz. Ancak kurutma makineleri de diğer tüm cihazlar gibi arıza ortaya çıkarabilirler. Kurutma makinesinin esas işlevi çamaşırları kurutmak olduğundan bu işlemini yerine getiremiyorsa altında yatan sebebe bakmak gerekiyor.

Kurutma makinesi çalışıyor ancak kurutma işlemini çok geç yapıyorsa burada da bir sorun aramalıyız. Teknik aksamları ve ufak parçalarda oluşabilecek en ufak tekleme makinenin genel sistemini etkileyecektir. Kurutma makineniz dar bir alanda duruyorsa mutlaka kapı ya da pencerelerin açık olduğundan emin olun. Hava sirkülasyonu cihazınız açısından son derece önemlidir. Şayet kurutma işlemi bittikten sonra çamaşırlarınız iyi bir şekilde sıkılmamış ise sonraki yıkamada en yüksek sıkma ayarlarında cihazınızı kullanmaya özen gösterin.

Kurutma makineleri kullanılırken yapılan bir başka hata da cihazın çok fazla doldurulmasıdır. Cihazınızı çamaşırlarla tıka basa doldurmamaya çalışın. Kurutma makinenizin uzun vadede sorun çıkarmaması için bu ufak detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Kurutma makineniz ya da General Electric marka diğer tüm beyaz eşyalarınız için gerekli teknik desteği Ankara General Electric Servisi firmamızdan garantili bir şekilde alabilirsiniz.

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde yaygın olarak hizmet verdiğimizden tek bir telefon ile sizlerin kapısına geliyoruz. Ankara için tek numaramız olmakla beraber Ankara General Electric Servisi firmamıza web sitemizden online ya da whatsapp hattımızdan günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!