Bursa İndesit Servisi

Bursa İndesit Servisi

Bursa İndesit Servisi, beyaz eşyalarındaki kalitesi ile adından söz ettiren ve geniş bir kitle tarafından kullanılan İndesit’in tüm cihazlarına gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapan, yedek parça teminini sağlayan yılların firmasıdır.

Beyaz eşyalar hem evlerde hem de işyerlerinde hayatı kolaylaştıran son derece kullanışlı cihazlardır. Özellikle İndesit markasının teknolojiye paralel bir şekilde geliştirdiği cihazlar ile gündelik işler çok daha hızlı ve çok daha pratik bir hale inmiş durumdadır.

Bursa ilinde ise İndesit marka tüm cihazlara gerekli bakımı firmamız yani Bursa İndesit Servisi yapmakta olup gezici servis araçlarımız ile her ilçe ve semte yetişmekteyiz.

İndesit’in mutfaklarda kullanılan birbirinden farklı özellikteki bulaşık makineleri bazı durumlarda istenmeyen arızalar ortaya çıkarabilir.

Bursa İndesit Servisi olarak müşterilerimizden aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi bulaşık makinesinin tıslama gibi bir ses çıkarması şikâyetidir. Genellikle bulaşık makinelerinde çok fonksiyonlu tablet deterjanlar kullanıldığı zaman bu tarz bir ses duymak mümkündür.

Her yıkama için tablet opsiyonu ayarlanmalı ya da opsiyon yok ise her yıkama için yarım tablet kullanmayı denemelisiniz. Ayrıca bulaşıklarda daha etkili sonuç alma adına parlatıcı bölmesine sıvı parlatıcı koyabilirsiniz. Bursa İndesit Servisi teknik konularda da

Gıdalarımızı sakladığımız buzdolapları da bazı durumlarda tekleme ya da arızalar çıkarabiliyor. Buzdolapları konusunda aldığımız en sık şikâyetlerden birisi buzdolabının su kaçağı yapması sorunudur.

İndesit marka buzdolabınız su sızdırma yapıyorsa Bursa İndesit Servisi olarak belirtmek isteriz ki sıcaklık ayarları düzgün yapılmamış olabilir, gerekirse yardım alarak ayarları düzeltmelisiniz. Sebzelik kısmı kontrol edilmeli ve su birikmiş ise su kanalı tıkanmış olabileceğinden kanalı güzel bir şekilde temizleyin.

Buzdolabınızda sızıntının motorun bulunduğu kısımda ya da dolap arkasında olup olmadığını kontrol edin. Eğer buradan kaynaklı bir sızıntı var ise buzdolabınızın kapılarının doğru bir şekilde kapanıp kapanmadığını kontrol edin.

Eğer kapılarda da bir sorun yok ise Bursa İndesit Servisi teknisyenlerimiz ile vakit kaybetmeden iletişime geçin.

İndesit marka çamaşır makineleri banyoda en yoğun kullanılan cihazdır ve bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Çamaşır makinesinde aldığımız bir arıza cihazın su dolar dolmaz boşaltmasıdır.

Eğer su dolar dolmaz boşalıyor ise muhtemelen su hortumunun ucu makineye göre çok alçakta hatta yere düşmüş şekildedir. Su tahliye hortumu mutlaka uygun yükseklikte olmalıdır.

Kurutma makinelerinde karşılaştığımız bir sorun ise kurutma makinesi yükleme kapağından su akıyor şeklindedir. Yükleme kapağı contasının yüzeylerinde lif birikmiş ise böyle bir durumla karşılaşılabilir. Yükleme kapağının iç yüzeyleri ile yükleme kapak contasının yüzeyleri güzel bir şekilde temizlenmelidir.

Ancak sorun bu şekilde çözülmediyse hiç vakit kaybetmeden Bursa İndesit Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşarak destek talep edin.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!