Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi servisi adı ile kurulan işletmemiz yaklaşık yirmibeş yıldır profesyol tamir ve bakım işlemlerine imza atarak bu günlere gelmiştir. İşlerimizdeki kusursuzluk titizlik ve düzen , bizi her zaman bir numara ve ararnan servis  yapmıştır.

Kombi , günümüzde hemen hemen her eve ulaşmış , kullanımı oldukca basit , doğaya zarar vermeyen , kullanılan ortamı kirletmeyen , doğa dostu ve temiz enerji sarf eden cihazlardır. Katı yakıtlı cihazlara nazaran hem ucuz olması hem de atık bırakmaması da ayrı bir tercih sebebidir.

Ankara Kombi Servisi ürünlerinizi her yıl kışa girmeden bakım yaparak soğuk günlere hazırlamanızı önermektedir. Böylelikle sert geçen , soğuk günlerde evinizi , iş yerinizi yani bulunduğunuz ve yaşadığınız ortamı problem yaşamadan ekonomik olarak ısıtabilirsiniz.

Eminiz ki en gereksiniz duyduğumuz anlarda kombimizin bozulmasını ve bu yüzden üşümeyi hiç birimiz istemeyiz. Servisimizden alacağınız randevu ile ve küçük maliyetlerle yaptıracağınız kombi bakımı sıcak günler yaşamanızın garantisi olacaktır. 

YEDEK PARÇA DEPOMUZ HER AN HİZMETİNİZDE

Ankara Kombi Servisi eşsiz yedek parça deposu ile de müşterilerini hiç bekletmeden ve mağduriyet yaşatmadan tamirat işlemlerini kısa zaman dilimlerinde sonlandırmaktadır. Kombi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar da vardır.

Bunların başında doğru montaj , bilinçli kullanım gelmektedir. Servis kurulumu yapılan ve garantisi başlatılan kombiler kesinlikle kitapcıklarında yazan talimatlara uyularak çalıştırılmalıdır. Unutmayın ; kombi değil insan hataları öldürür. Camlarda açılan havalandırma menfezleri kesinlikle kapatılmamalıdır.

Ömrünü tamamlamış bacalı kombi cihazları mutlaka hermetik cihazlarla değiştirilmelidir. Eğer değiştirme imkanınız yoksa bacalı kombiler mutlaka çelik baca takılarak kullanılmalıdır.

Ankara Kombi Servisi , Ankara Kombi Yetkili Servisi adı ile çalışan ama konu ile hiç alakası olmayan , servis adı altında faaliyet gösteren ama tecrübesiz kişilerden oluşan işletmelere dikkat etmenizi tavsiye eder.

ÇAĞRI MERKEZİMİZ 24 SAAT HİZMET VERMEKTEDİR

Ankara Kombi Servisi geniş servis ağı ile Ankara bölgesine  kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Servis kaydınızı 0312 448 00 00 numaralı sabit hatta veya 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımıza bırakarak bizlerden destek almanızın ilk adımını atmanızı sağlamış olursunuz.

Gerisini lütfen bize bırakın. Profesyonel hizmetlerin tüm gereklerini sağlayan uzman teknisyenlerimiz arızanızı sonlandırmak için derhal işlem başlatarak probleminize son verecektir.

Gücünü sizlerden alan Ankara Kombi Servisi bünyesindeki tüm elemanlarını her yıl eğitim seminerlerine göndererek bilgi güncellemesi ve son gelişmelerle donanmasını sağlamaktadır.

Her zaman kendini yenileme vizyonu ile çalışan firmamız böylelikle kusursuz işlere imza atmayı her zaman başarmıştır. Ankara Kombi Servisi özel servistir. Yetkili Servis değildir.

Ankara Kombi Servisi olarak kombiler konusunda uzman kadromuzla 25 yıldır aralıksız bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını hızlı ve garantili bir şekilde gidermeye devam ediyoruz.

KURUMSAL HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMAKTAYIZ

Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere kusursuz bir hizmet sunarken aynı zamanda yedek parça ihtiyacınızda sizlere anında cevap veriyoruz. Her marka ve modelde kombiniz için yedek parça temini sağlıyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz sizlere gezici servis araçları ile yetişiyor ve kombinizdeki arızayı tespit ederek anında onarıyor.

Kombiler farklı modellerde olsa da çalışma prensibi olarak birbirine benzedikleri için arızaları da aynıdır. Bu sebeple alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz doğru yöntem ile kombinizdeki arızayı ortadan kaldıracaktır.

Ankara Kombi Servisi firmamız İso 9001 belgelidir. TSE standardında hizmet veren firmamızda çalışan tüm personelimiz gerekli eğitimleri almıştır. Kombinizdeki sorunun kaynağına ulaşarak garantili bakım ve onarım hizmetini sizlere vermektedir.

Kombi gaz kaçağı kombiler konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesidir. Kombinin gaz kaçırması olayı pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Gaz kaçak dedektörü dediğimiz bir cihaz kullanan ekibimiz, kombi gaz kaçaklarını tespit ederek sorunun üstesinden gelmektedir.

MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARA CEVAP ALABİLİRSİNİZ

Ventilasyon bulundurma zorunluluğu son dönemde zorunlu hale getirilmiştir. Bu anlamda herhangi bir kaçak durumunda ortama hava akışı sağlanıyor ve olası zehirlenmelerin de önüne geçilmiş olunuyor. Ventilasyon konusunda Ankara Kombi Servisi ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombilerde ortaya çıkan aşırı ısınma durumu genellikle hattaki tıkanıklıkta ortaya çıkmaktadır. Sıcak suyu açtığınızda aşırı ısınıyor ise ya da radyatörlerde gereğinden fazla ısınıyorsa kalorifer hattınızda bir tıkanma söz konusu olabilmektedir.

Tıkanıklık var ise mutlaka temizlenmelidir. Aksi halde cihazınız hem fazla efor harcayacak hem de bu efora rağmen istediğiniz verimi sağlamayacaktır. Ankara Kombi Servisi teknisyenlerimiz kombinize yıllık bakımlar dahilinde boru hattı temizliği de yapmaktadır.

ARIZA KODLARI GÖRDÜĞÜNÜZDE HEMEN ARAYINIZ

Kombilerde ortaya çıkan arızalar LED ekranlarında arıza kodu olarak gözükmektedir. Kombi arıza kodlarına dair detaylı bilgi cihazınızın kullanma kılavuzunda yer almaktadır.

Ferroli, Demirdöküm, Bosch, Baymak, Ariston, Buderus, Vaillant, ECA immergas lambert gibi kombi markalarının kendilerine has kombi arza kodları vardır ve bu kodlar ile arızanın ne olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kombi arıza kodları ile ilgili detaylı bilgiyi Ankara Kombi Servisi operasyon merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ankara merkez ve ilçelerde kombinize bu ve benzer tüm ihtiyaçlarınızda yardımcı oluyoruz. Gezici servis araçlarımız bulunmakla beraber her semt ve mahallede aktif olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ankara Kombi Servisi olarak yedek parça ihtiyacında anında bu ihtiyacı karşılıyor ve orijinal yedek parça temini ile cihazınızın performansını koruyoruz. Kombiler konusunda aklınıza takılan tüm detayları sorabileceğiniz ve anında teknik destek isteyebileceğimiz Ankara Kombi Servisi tek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!