Bursa Kombi Servisi

Bursa Kombi Servisi

Bursa Kombi Servisi, kombi konusunda Bursa bölgesinin en profesyonel ekibine sahip yılların köklü firmasıdır. Her marka ve model kombiler üzerinde yaptığı çalışma ile yılın servis ödülünü kazanmış olan firmamız hızlı, pratik ve garantili servis olarak da Bursalıların kombi konusundaki ihtiyaçlarını gidermektedir.

Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Kombilerin ısı vermesi ve sıcak su sağlaması esas görevidir. Ancak bu gibi işlevlerini yerine getiremiyorsa cihazınızda ciddi bir problem oluşmuş olabilir.

Yıllık kombi bakımlarınızı yaptırarak Bursa Kombi Servisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bursa’nın her ilçe ve semtine hızlı ve güvenilir servis imkânı götürmekteyiz.

Kombinizin marka ve modeli fark etmeksizin sizlere en güvenilir hizmet sunmaktayız. Böylelikle cihazlarınızda uzun vadede herhangi bir sorunla karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Kombilerde bazen su sızdırma olayı ile karşılaşabiliyoruz. Bu gibi su sızdırma durumu ile karşılaştığında müşterilerimiz endişelenebiliyor. Bursa Kombi Servisi kombilerde meydana gelen diğer tüm arızalar gibi kombide su sızdırma sorununda da yardımcı oluyoruz.

Kombinizin dış gövdesi çok ısınıyorsa üç yollu vananın kontrollerini sağlıyoruz. Eğer yedek parça gerekiyorsa bunu cihazınızın markasında orijinal yedek parça ile sağlıyoruz. Kombinin özellikle kış aylarında don koruması aktif bir şekilde kullanılması gerekir. Gaz vanası ve elektrik sigortasının don korumasının aktif olabilmesi için aktif halde olması gerekir. Bazı durumlarda kombi don korumasına ihtiyaç duyar.

Böyle durumlarda sistem sıcaklığı minimum dereceye getirene kadar çalışmayı sürdürür. Gaz ya da elektrik olmadığı zamanlarda cihazda don oluşabilir ki bu da cihazınıza zarar veren bir durumdur. Yoğuşmalı kombi kullanıyorsanız yoğuşma giderinin ve ağzının donmaması son derece önemlidir. Bunun için alınabilecek birçok tedbir bulunmaktadır. Cihazınızda izolasyon önlemi alabilirsiniz.

Bursa Kombi servisi ismi ile çalışmalar yürüterek bu ve bunun gibi pek çok sorunda sizlere kombinizin markası ne olursa olsun yardımcı olmaktayız. Kombilerin yeterli derecede ısı vermemesi pek çok duruma bağlı olarak gelişebilir. Radyatörlerin kombiye geri dönüş hattında bir tıkanma var ise kombinizden istediğiniz performansı almanız da güçleşecektir. Ayrıca kombinizin herhangi mekanik bir parçası arızalanmış ya da teklemiş ise sistem doğrudan etkilenecektir.

Bursa Kombi Servisi olarak kombilerinize A’dan Z’ye bakım yapan bir ekibimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz an ister merkez ister ilçeler olsun gezici servis araçlarımız kapınıza kadar gelerek kombinize garantili bakım yapmaktadır.

Bursa’da 25 yıldır kombiler konusunda çalışan firmamız teknisyenleri her marka ve model kombide gerekli donanıma sahiptir. Bizlere Bursa için tek numaramızdan günün istediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

 

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!