Ankara Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi olarak bizler sadece sizin konforunuzu güvenliğinizi ve mutluluğunu düşünürüz. Hotpoint markası altında üretilen beyaz eşya ve diğer elektronik cihazlarınız için ankara bölgesinin başarı ödüllü servisi olarak mutlaka bizi tercih ediniz.

Birçok farklı model ve amaçlar için üretilen cihazlar da bu sektörün öncü isimlerinden birisi de Hotpoint markasıdır. Buzdolabından klimaya pek çok beyaz eşya ve ev eşyasının üretimini ve satışını gerçekleştiren Hotpoint, binlerce evde bulunan ürünleri ile güvenilen markalardan birisi haline gelmiştir.

Bunun ile birlikte pek çok elektrik ve elektronik ürün de olduğu gibi Hotpoint marka beyaz eşya ve diğer ürünler de belirli Aralıklarla da ki periyot ve zaman dilimlerin de bakımların yapılması aynı zamanda her hangi bir arıza nedeni ile bozulan veya çalışmasın da aksaklık gösteren cihazların tamirinin yapılması gerekmektedir.

Bu anlam da Hotpoint marka beyaz eşya ve ev eşyalarının yanı sıra diğer küçük büyük Hotpoint marka cihazların kullanıcı veya teknik arızalar ile oluşan bozulmalarına ve belirli periyodlar ile bakım isteyen bu ürünlerin bakımı konusun da kurumsal firmamız, uzun zamandır başkent halkına hizmet vermektedir.

TEKNİK PERSONEL DESTEĞİ HOTPOİNT’DE

Uzman kadro ve teknik personeller ile Ankara hotpoint servisi olarak verdiğimiz tüm hizmetler kalite standartları ölçüsün de müşterilerimize sunulmaktadır.

Özellikle zamanla oluşan parça aksamlarının işlevselliğini bozan ve cihazdan alınan verimin düşmesi ile sonuç bulan, bunun yanı sıra gerek üretim kaynaklı arızalarda gerek müşteri kullanımından oluşan her türlü teknik arıza ve bakım hizmetin de gösteren Ankara hotpoint servisi olarak, müşteri odaklı çalışırız

Çalışma prensibimiz, her biri alanında uzun yıllar hizmet vermiş, gerekli sertifika ve belgelere sahip, bu işe yıllarını vermiş teknik personel ekibimiz ile sizlere tam dastek olmaktır. Tüm model ve alanlar da üretilen Hotpoint marka ürünlerin geniş yedek parça desteği ile müşterilerine hizmet eden firmamız uzun zamandır faaliyet gösterdiği bu sektörün öncü ve yenilikçi isimlerinden olmaya devam ediyor.

Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz ; garanti başlangıcı yaptırmadan hiç bir ürünü kullanmaya başlamayınız. Bunun için Ankara Hotpoint Yetkili Servisi ile iletişime geçerek oradaki personelden yardım talep ediniz.

BEYAZ EŞYA TAMİR UZMANI

Bütün Hotpoint marka beyaz eşya ve ev eşyasının ve cihazının tamir, bakım ve onarım süreçleri müşteri ile bire bir bilgilendirme durumun da ve müşterinin bilgisi doğrultusunda gerçekleşir.

Bu anlam da Ankara Hotpoint Servisi  müşterinin cihazında bulunan arızaların tamirinde ve onarımın da aynı zamanda müşterinin cihazında yapılacak bakımlar da müşterinin bilgisinin olması ve bu işlemlerin her halinde bilgi sağlanması, bu anlam da vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi ve müşteri odaklı olmasının nedenidir.

Ankara Hotpoint Servisi beyaz eşya denilince en sık tercih edilen markalardan bir tanesi olan Hotpoint markasının Ankara şehrinde görebileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip servisidir. İso 9001 belgeli firmamız 25 yıldır olduğu gibi beyaz eşya konusunda uzman kadrosu ile siz Ankara sakinlerine yardımcı olmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri beklentilerini maksimumda karşılayan firmamız kolay ulaşılabilirliği ile de fark yaratmaktadır.

Beyaz eşyalar çok parçalı elektronik cihazlar olduğundan herhangi bir aksama ya da arızada hızlı müdahale etmek gerekir. Hotpoint marka beyaz eşyalar konusunda uzman teknisyenlerimizden günün her saati destek alabilirsiniz.

Verdiğimiz tüm hizmet garanti kapsamındadır. Bu anlamda sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız.  Ankara Hotpoint Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

BUZDOLABI SORUNLARINIZI DA ÖZENLE ÇÖZÜYORUZ

Mutfakta en sık kullandığımız cihazlardan bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabı çalışıyor ancak soğutmuyor sorunu ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Buzdolabınız soğutmuyor ise kapı fitilleri eskimiş olabilir.

Bu da ısı kaybına yol açan en büyük nedenlerden birisi olduğundan kontrolü sağlanmalıdır. Buzdolabınızın kapı fitillerinin değişimi Ankara Hotpoint Servisi firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Buzdolabı gaz kaçağı sık karşılaştığımız sorunlardan bir diğeridir. Buzdolabının soğutma yapabilmesi için gaza ihtiyaç vardır. Sistemde eğer bir gaz kaçağı varsa bunu Ankara Hotpoint Servisi ekiplerimiz gerekli bakımları yaparak tespit edecek ve onarıma geçecektir.

 Deep Freeze’ler de buzdolabı gibi yiyecekleri saklama adına kullanılan cihazlardır.. Deep Freeze karlanma yapıyor ise üst kapak fitilleri eskimiş olabilir. Deep Freeze kapı fitil değişimi sayesinde cihazınız içerisine ısı girmeyecek ve derin dondurucunuz karlanma yapmayacaktır.

GARANTİLİ HİZMETLERİMİZDEN HEMEN YARARLANINIZ

Mutfaklarda kullandığınız bir diğer önemli cihaz fırınlardır. Hotpoint ocak fırın arızaları kapsamında pek çok şikâyet gelebiliyor. Örnek vermek gerekirse hava gazı vasıtası ile çalışan fırınlar zaman içerisinde alevlenme bölümünde tıkanma görülebiliyor.

Gözenekler tıkanmış ise mutlaka doğru bir yöntem ile temizlenmesi gerekir. Ocak üzerinde bulunan alev gözeneklerini çıkarmalı ve temizlemelisiniz. Alev gözeneklerini temizlemek için sıcak su da kullanabilirsiniz. Konu hakkında yardım almak isterseniz Ankara Hotpoint Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz..

Ayrıca fırınlarda daha iyi verim almak adına doğalgaza dönüşüm memeleri de mutlaka kontrolden geçmeli ve cihazınız için tavsiye edilen şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Bu konuda Ankara Hotpoint Servisi ekibimiz sizlere profesyonel anlamda yardımcı olacaktır.

Hotpoint marka çamaşır makinelerinizde de bir takım arızalarla karşılaşmanız olasıdır. Mesela çamaşır makinesi su boşaltmama sorunu ile karşılaşmış iseniz boru hattında herhangi bir sorun olmadığından emin olunması gerekir.

Tahliye borunun bakımı ve gerekiyorsa değişimi Ankara Hotpoint Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır. Hotpoint beyaz eşya modeliniz ne olursa olsun bizlere günün her saati ulaşarak yardım alabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!