Eskişehir Regal Servisi

Eskişehir Regal Servisi

Eskişehir Regal Servisi, beyaz eşya ve klima konusunda birbirinden farklı modelleri ile insanlara konforu yaşatan Regal markasının başkentteki en geniş hizmet ağına sahip servisidir.

Beyaz eşyalar teknolojinin gelişimine paralel olarak çok farklı özelliklerle insanlara sunulmaktadır. Çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, buzdolabı gibi evlerin olmazsa olmazı olan cihazlar oldukça kullanışlıdır.

Eskişehir’de geniş bir kitle tarafından kullanılan Regal markasının Eskişehir’deki güvenilir servisi ise Eskişehir Regal Servisidir. Yıllık bakımlardan tutun da beklenmedik arızaların onarımına, telefonla teknik desteğe kadar her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktayız.

Regal marka cihazlardan belki de en çok kullanılanı mutfaklardan eksik olmayan fırınlardır. Fırınlar da diğer cihazlar gibi yıllık bakımı yapılması gereken cihazlardır. Yemek pişirmede kullandığımız fırınlar doğru program ve ayar dahilinde sizlere istediğiniz verimi gösterecektir.

REGAL SERVİSLERİ 7/24 YANINIZDA

Regal marka fırınlarınızı kılavuzu dahilinde uygun şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Fırınlarda ortaya çıkan sorunlardan bir tanesi gaz sıkışması ile ortaya çıkan alev harlamasıdır.

Ocağı yakmaya çalıştığınızda geç yanıyor ve patlamalı bir şekilde alev çıkıyorsa gaz sıkışma sorunu var demektir. Gaz tipinin cihazla uygum halinde olması beklenir. Bu anlamda ayarları yapılmalıdır. Çakmak ayarlarının da elden geçmesi gerekebilir. Çakmak arızası var ise onarılmalıdır.

Yemeklerimizi güven içerisinde sakladığımız buzdolaplarında da farklı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Buzdolapları konusunda en çok aldığımız şikâyetlerden birisi buzlanmadır. Buzlanmalar buzdolabının performansını kötü etkiler ve gıdalarda problemler çıkarır.

Buzlanma pek çok nedenden kendisini gösterebilir. Mesela buzdolabınızın kapısı iyi kapanmıyor ise eşik lastiğinin değiştirilmesi gerekir. Deforme olan lastikler yenisi ile değiştirildiği takdirde kapı tam olarak kapanacaktır.

Buzlanmaya neden olan bir başka sebep de termostat ayarlarının doğru olmamasıdır. Termostat ayarları hem dondurucu için hem de soğutucu için uygun şekilde ayarlanması tavsiye edilir.

Eskişehir Regal Servisi teknisyenlerimiz buzdolabınızın ayarlarını standart şekilde ayarlayarak buzlanma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

BEYAZ EŞYALAR BİLİNÇLİ KULLANILMALIDIR

Kurutma makineleri ise çamaşırlar yıkandıktan sonra kullanılan önemli cihazladır. Kurutma işlemi başarılı bir şekilde yapılamıyor ise bir takım arıza söz konusudur. Kurutma makinenizin bulunduğu alan çok önemlidir. Dar bir alanda bulunuyor ise mutlaka pencere ya da kapı açık bırakılmalıdır.

Hava sirkülasyonu cihaz için gereklidir. Eğer çamaşırlarınız iyi bir şekilde sıkılmamış ise sonraki kurutma işleminde en yüksek derecede ayarlayabilirsiniz. Kurutma makinelerinde yapılan önemli bir hata da cihazın aşırı bir şekilde doldurulmasıdır.

Kurutma makinenizi hiçbir suretle ağzına kadar doldurmamalısınız. Bu ve bunun gibi sorunlarla karşılaştığınızda teknik destek almak için Eskişehir Regal Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eskişehir merkezli çalışan ve mobil servis araçları ile Eskişehir’nın tüm semtlerinde hizmet vermekte olan Eskişehir Regal Servisi müşterilerine 365 gün 24 saat kesintisiz bir servis imkanı sağlamaktadır.

Eskişehir’nın neresinde oturuyor olursanız olun Regal markalı cihazınızda bir arıza tespit ettiyseniz tek yapmanız gereken yukarıdaki numaralardan Eskişehir Regal Servisi ni aramaktır.

Sizlere yerinde ve hızlı bir teknik servis hizmeti sağlayabilmek adına geliştirmiş olduğuz araçlarımız ile aynı gün içerisinde en kısa zamanda adresinizde olma garantisi vermekteyiz.

Müşterilerimize daha kolay bir ödeme seçeneği sağlayabilmek adına geliştirmiş olduğumuz mobil  pos cihazlarımız aracılığı ile artık servis ücret ödemelerinizde nakit para yerinde kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Eskişehir Regal Servisi konusunda uzman deneyimli eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Eskişehir sakinlerine kaliteli ve ekonomik hizmetlerini 365 gün 24 saat kesintisiz olarak sunmaktadır…

GEZİCİ SERVİS ARAÇLARIMIZ TÜM ESKİŞEHİR’DE

Geliştirmiş olduğumuz mobil gezici servis araçlarımız ile Eskişehir’nın tüm ilçe ve semtlerinde sağlamış olduğumuz teknik servis hizmetlerimizi kaliteli ve ekonomik bir şekilde yapmaktayız.

Eskişehir Regal Servisi olarak evlerinizi ve işyerlerini süsleyen Regal markalı beyaz eşya kombi klima şofben ve elektrikli ev aletleri ürünlerinizde meydana gelen arızalarda yanınızdayız.

Arızalı Regal cihazlarınıza uygulamış olduğumuz bakım tamir onarım ve montaj hizmetlerini konusunda uzman deneyimli eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sağlamaktayız.

Kombi ve klimalar, kış ve yaz aylarında vazgeçemediğimiz cihazlarımızdır. Kış aylarında peteklerin ısıtılması ve suyun ısıtılması işlerinde kullanılan kombiler, zamanla deforme olur ve yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olur. Yaz aylarında hiç kapatmadığımız klimalar ise, son derece rahat bir kullanıma sahiptir.

Serin yaz ayları için en etkili çözümdür. Bu nedenle teknik hususlarda etkili olan servisler tercih edilmelidir. Bu hususlara sahip olan Eskişehir regal servisi, tercih edilmelidir. Bakım işinde teknik hususlara dikkat edilmektedir.

Kombiklima ve beyaz eşya bakım ve onarımında gerçek çözümler sunan Eskişehir Regal servisimiz, yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olan bu cihazları, teknik konuda bütün donanımlara sahip olan elemanlarımız tarafından itina ile bakımı yapılmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz anda profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için sadece telefon numaramızı çevirmeniz yeterli olacaktır. Hizmet merkezimizde şikayetiniz anında değerlendirmeye alınarak ilgili ekip görevlendirilecektir. Eskişehir Regal Servisi çok iyi şekilde kurdusu servis ağı ile tüm Eskişehir bölgesinde aktif görev yapmaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!