Konya Bosch Servisi

Konya Bosch Servisi, Bosch cihazları konusunda her türlü teknik desteği alabileceğiniz Konya’nın en geniş hizmet ağına sahip servisidir.

Ürettiği beyaz eşyalarla büyük bir kesim tarafından tercih edilen Bosch markası Konya’da da pek çok dağıtım noktası ile müşterileri ile buluşmaktadır.

Her yıl bir yeni modelini çıkartarak cihazlarında kullanılabilirliği ve pratikliği artıran markanın ciddi bir alıcı kitlesi bulunmakta. Başkentimizde bu denli yoğun bir şekilde tercih edilen markanın ürünleri için elbette Konya Bosch Servisi gibi kusursuz bir servis hizmeti de bulunmakta.

25 yıllık deneyimimiz ile Bosch marka tüm cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım hizmetini sunuyoruz. Konya ilinin merkez dahil tüm ilçe ve semtlerinde Bosch markası tercih eden ev ve işletmelere gerekli teknik desteği sağlıyoruz.

Telefona destek hattı, internetten destek ve whatsapp destek gibi güncel uygulamaları da kullanıyoruz. Bu anlamda şehrin tüm bölgelerinde hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı servis imkânı sunuyoruz.

Bosch marka cihazları günlük olarak hemen her yerde görebilirsiniz. Evde, okulda, alışveriş merkezlerinde, toplantı salonlarında, otellerde, sinema salonları gibi hemen her yerde Bosch cihazları kullanılırken denk gelebilirsiniz. Konya Bosch Servisi de bu özel markanın en kaliteli servis merkezidir.

Konya Bosch Beyaz Eşya Servisi Yararlı Bilgiler

Bosch beyaz eşya (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi), kombi, klima, şofben, gibi pek çok faydalı cihazı ile Bosch ev ve işyerlerindeki en büyük yardımcı olmaktadır. Bosch marka cihazlarınızı yıllık bakımdan geçirdiğiniz takdirde uzun vadede sizlere büyük sorunlar çıkartmayacaktır. Cihazlarınızın yıllık bakımlarını deneyimli kadromuz ile  yapmaktayız.

Konya Bosch Klima Servisi Yararlı Bilgiler

Bosch’un sizleri sıcak yaz günlerinden kurtaran klimaları özellikle bahar aylarının gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Her platforma uygun birbirinden farklı Bosch model klimalar son teknoloji ürünleri olarak kapsamlı bir şekilde işlem görüyor. Klimalar da diğer elektronik cihazlar gibi bazı zamanlar arızalanabilir. Servisimiz bu durumda klima arızalarınız için devreye girmektedir.

Klima konusunda günlük olarak bizlere pek çok arıza kaydı gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de klimanın ses çıkarmasına dair şikâyettir. Klimanız eğer sesli çalışıyor ise fan motorunda ya da rulmanlarda bir arıza ortaya çıkmış olabilir.

Fan motorunu teknisyenlerimiz sizler için kontrol edecek ve bir arıza tespiti halinde gerekli müdahaleleri yapacaktır. Klimadaki sesin bir diğer nedeni de kompresör kaynaklı olabilir. Kompresör sesli çalışıyor ise bağlantı vidaları kontrol edilmeli, gevşemiş ise sıkılmalıdır. Ancak sesin kaynağı kompresörün kendisinden ise teknikerlerimiz tarafından onarım ya da değişimi yapılacaktır.

Kurum olarak tüm Bosch cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bizlere günün dilediğiniz saatinde Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinden tek numaramızdan ulaşabilirsiniz

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!