Eskişehir Beko Servisi

Eskişehir Beko Servisi, Beko kullanıcılarına verdiği kesintisiz hizmetler ile ayrıcalığını ortaya koyuyor. Eskişehir bölgesinin her ilçesinde her an ulaşılabilir numarası ile Beko ürünlerinde yaşayacağınız sorunlara nokta koyuyor. Beko markası, beyaz eşyaşofben ve klima gibi ürünlerle insanların gündelik ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan bir marka olmuştur.

Eskişehir Beko Klima Yerinde Servis

Eskişehir Beko Servisi ise bu denli çok tercih edilen bir markanın Eskişehir’deki en geniş servis hizmetini sunmaktadır. Beyaz ev eşyaları çamaşır, bulaşık yıkama, yiyeceklerimizi güvenle sakladığımız buzdolapları ve kurutma makineleri gibi pek çok işe yarar ürünü kapsamaktadır.

Bu cihazlarda ortaya çıkması muhtemel arızalardan korunmak için mutlaka rutin bakım ve kontrollerini yaptırmalısınız. Sistematik bir şekilde çalıştığımızdan Eskişehir Beko Servisi olarak müşterilerimizin kayıtlarını tutmakta ve talep doğrultusunda yıllık bakımları yapmaktayız.

Eskişehir Beko Beyaz Eşya Servisi

Buzdolapları karmaşık bir iç sistematiğine sahiptir. Gaz bitmesi ya da gaz bozulması dediğimiz bir takım arızaları ortaya çıkarabilirler. Gaz bozulması kondanser borular üzerinde partiküllerin birikmesi ile soğutma işleminin verimli bir şekilde yapılamamasından ortaya çıkmaktadır. Ürünün taşınırken hasar görmesi, yanlış montaj gibi sorunlar gaz bitmesi gibi bir sorunu ortaya çıkarabilirler.

Buzdolabı

Normalde buzdolabı 20 sene gibi uzun bir dönemde bu sorunu yaşamayabilirler. Ancak bu saydığımız durumlardan ötürü birkaç sene içerisinde bile bu sorunlar yaşanabilir. Eskişehir Beko Servisi olarak böyle bir sorunda gerekli tanıyı koyarak arızayı en kısa sürede onarmaktayız. Eskişehir bölgesinin her yanına yayılmış olan servi araçlarımız hangi semt ya da mahallede olursanız olun anında yetişmektedir. Zaman kaybetmez, işinize aynı gün devam edebilirsiniz.

Gaz kaçağı ise buzdolabındaki bir diğer gaz sorunudur. Gaz kaçağı tespit edilmediği durumlarda ortalama 6 aylık kısa bir sürede gaz bitmiş olacaktır. Bu nedenle gaz kaçağının acil bir şekilde bulunması gerekir. Gaz kaçağı var ise gazını boşa gidiyor demektir ve bu da maliyetinize yansıyacaktır. Derin dondurucu ya da orta bölmelerin iyi bir şekilde soğutmamasının en önemli nedenlerinden bir tanesi gaz kaçağıdır.

Gaz kaçağının bulunup gerekli önlemlerinin alınması ve gerekiyorsa gaz dolumunun yapılması Eskişehir Beko Servisi teknisyenleri tarafından yapılmaktadır. Buzdolabınızı yeni aldınız ancak böyle bir sorun oraya çıkmış ise bu pek normal değildir. O nedenle diğer tüm arıza sorunları gibi gaz kaçağı problemine karşı da bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gece gündüz sizin çağrılarınıza yanıt veren çağrı merkezimizi arayarak gerekli bilgiyi alabilir ve destek talebi oluşturabilirsiniz. Buzdolaplarınız soğutmaya devam etsin, aklınız sadece işinizde olsun.

Beko teknik servisi olarak Eskişehir genelinde kaliteli ve hızlı hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Teknolojinin en son imkânlarını kullanarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Hem kaliteli hem güvenilir hem de sorunsuz bir servis anlayışı istiyorsanız eğer Eskişehir Beko servisi ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Eskişehir Beko Servisi bünyesinde uzun yıllara bağlı olarak yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin beğenisini kazanmayı her zaman başardık. Hijyen konusunda sizin kadar hassas davranan servis elemanlarımız bakım ve onarım çalışmalarında galoş dahil olmak üzere gereken tüm hijyen ürünlerini kullanarak temiz bir çalışma sağlamaktadır.

  • Eskişehir Beko Servisi
  • Eskişehir Beko Kombi Servisi
  • Beko Klima Servisi
  • Beko Şofben Tamir Servisi

Sektörün gereklilikleri doğrultusunda uzman ekibimizi sürekli eğitimlere tabi tutarak teknolojik yenilikleri yakında takip ediyoruz. Tüm yedek parça ve aksesuar taleplerine karşılık nitelikli depomuz sayesinde kısa sürede cevap verebiliyoruz. Her türlü beyaz eşya onarım, tadilat, montaj konularında Eskişehir Beko Servisi olarak istediğiniz her zaman yanınızdayız.

İletişim numaralarından bize ulaşarak en uygun ve en yakın zamana randevu tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun süreli tamir gerektiren beyaz eşyalarınızı atölyeye alarak yerine yedek ürünü bırakmanın sizlere büyük avantaj ve kolaylık getirdiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.