Ankara Buderus Servisi

Ankara Buderus Servisi

Ankara Buderus servisi satış sonrası hizmet vermekte olduğu markanın kalitesine uygun hizmet vermekte ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. 

Ankara Buderus Servisi
Ankara Buderus Servisi

Kombi ve klimalarınızın periyodik bakımları ve oluşmuş arızalara kısa sürede müdahale ederek çözmekte ve parça değişimi söz konusu olduğunda tamamen orijinal parçalar ile değişim yaparak, kısa sürede temin edilmesini sağlamaktadır. 

Ankara Buderus servisi ekibinde bulunan profesyonel ekip her türlü eğitimi almış ve cihazlar konusunda gerekli donanıma sahiptir.

Klima ve kombilerinizde periyodik bakım yapılması cihazlarınızın uzun süre kullanımını sağlamaktadır.

Klima Servisi

Yaz ayları yaklaştığında klimalarınızın filtrenin temizlenmesi ve gerekli kontrollerin yapılmasından sonra cihazınızdan daha fazla performans alabilir ve olası arızları önleyebilir, en önemlisi sağlıklı koşullarda kullanabilirsiniz. Kombilerde de aynı durum söz konusu olmakta ve ayrıca kombilerin bakımı cihazınızın hayati bir risk oluşturmaması için gereklidir. 

Ankara Buderus servisi aradığınızda gerekli teknik bilgiye sahip servis ekibi öncelikle arızayı anlamak için size gerekli soruları yöneltmekte ve sonrasında sizin güvende olduğunuza emin olduktan sonra en yakın servis ekibine yönlendirmektedir.

Servis ekibi belirtilen adrese periyodik bakım veya arıza konusunda yardımcı olmak için ulaşmakta ve kısa sürede arızaya sebep olan sorun çözülmektedir. Parça değişimi gereksinimlerinde sizlerden onay alarak işlem yapmakta ve size detaylı bilgi aktarılmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Şunu da önemle belirtelim ; İlk kullanım öncesinde Buderus markalı ürününüzü mutlaka Ankara Buderus Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız. İlerleyen dönemlerde ve garanti süresi içinde ücretsiz tamirat için bu işlem önem arz eder.

Kombi Servisi

Kombilerde oluşabilecek en önemli arızalar; ısıtma konusunda performans alamamak, su sızıntısı veya su barında aşırı yükselme/düşme gibi arızalar oluşabilmekte ve kullanım kalitesini düşürmektedir. Aynı şekilde kombilerde de soğutmama gibi birçok arıza oluşabilir ve Ankara Buderus servisi ekibi hızlı bir tespit ile arızanın giderilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombilerimizde sık rastlamadığımız ama bazı durumlarda oluşan arızalarızla ilgili cihaz ekranında uyarı işaretleri oluşur. Arıza kodları olarak tabir ettiğimiz bu işaretlerin bazıları ve anlamları aşağıda listelenmiştir. Servis Merkezimize onarım için telefon açtığınızda bu kodları da belirtip ön bilgi verirseniz ekiplerimiz donanımlı gelecek , tamiratınız daha hızlı olacak ve sorununuz çabucak çözümlenecektir.

Buderus marka kombilerin çıkardığı arızalar çok az olmakla birlikte yine de kullanıcılarının hayat standardını düşürmeye yetmektedir. Çünkü kombi gibi cihazlar hayatımızda ısıtma ihtiyacını gidermek için kullandığımız araçlardır ve doğaya daha az atık gaz bırakırlar.

Buderus marka kombiler en az doğaya zarar veren teknolojiler üretmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran bu cihazlara servis ekibi olarak kullanıcılarımız için verdiğimiz bir kaç tavsiyeyi göz ardı etmemelerini tembihliyoruz. Bunlar genel itibariyle kombilerin yıllık bakımlarının aksatılmaması doğrultusunda oluyor.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı aksatıldığı zaman birçok engelle karşılaşabiliyoruz. Kullanıcılar genelde bir arıza ile karşılaştıkları zaman servis çağırmak yerine sorunu kendi bildikleri düzen halletmeye çalışıp cihazın içini sökmeye çalışabiliyorlar. Asla yapılmaması gereken bir davranış.

Kombide iç aksamda meydana gelen arızalarda Ankara Buderus Servisi ekiplerine haber vermeniz gerekmektedir. Örneğin kombiniz çalışmıyor ve kışın ortasında donakaldınız. Öncelikle kontrol etmeniz gereken yer kombiye elektrik akımı doğru bir şekilde geliyor mu ,şalter atmış mı, gaz vanası kapalı mı?

Bunların doğru çalıştığından emin olduktan sonra kombinin çalışmama sebeplerini araştırmak adına kombinin içinden çıkan kullanma klavuzuna göz atmanız gerekmektedir. Kullanma klavuzunda sizi yönlendirecek yararlı bilgiler bulunmaktadır. Arızanız kombi ekranında bir kod ile sizlere bildirildiyse klavuzlar bu noktada sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Klima ve kombi servislerinden beklenen kaliteli hizmet, güler yüz, güven ve teknik donanım Ankara Buderus servisi ekibinde bulunmakta ve hızlı çözüm üreterek en iyi, kaliteli hizmeti vermektedir. Önemli olan arızanın kısa sürede çözümlenmesi ve doğru analiz edilmiş olması ve ayrıca arızanın kısa sürede tekrar etmemesi için orijinal parça kullanılmasıdır. Tüm bu hizmetleri alabileceğiniz Ankara Buderus servisi ekibine her zaman ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Ankara Buderus Servisi adını geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen siz müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizim de azimli gayretlerimizle bu günlere taşımaktan gurur duyuyoruz. Buderus marka kombi şofben ve kazan sistemlerinde yaşanabilecek her türlü arıza bakım ve onarım işlemlerinizi Ankara Buderus Servisi olarak en ince detayına kadar düşünerek titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Eğer üstesinden gelemediğiniz bir problem ile karşı karşıyaysanız lütfen Ankara Buderus Servisine en kısa zamanda ulaşın ve ister yerinde ister online olarak 7/24 kombi arıza desteğinizi alın. Buderus marka şofben ve kazan sistemlerinde oluşan arızaları genelde müşterilerimiz servis çağırmadan tek başlarına halledememektedir.

Sadece ufak elektrik arızalarını halledebilirsiniz. Fiş prizden çıkmış ise veya elektrik bir anlığına kesintiye uğramış ya da şalter atmış ise bunların düzelmesini sağlayabilirsiniz. Bunların doğru çalıştığından eminsiniz fakat yine de problemin üstesinden gelemiyorsanız lütfen en kısa sürede şofbeninizin arızasını gidermek üzere alanında son derece uzman servis elemanlarının bulunduğu Ankara Buderus Servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu alınız.

BUDERUS LOGAMAX KOMBİ ARIZA KODLARI :

 • Buderus Logamax u052-24/28K Arıza Kodları Ve anlamları
 • CL Arıza Kodu:Kullanım suyunu sıcaklığını algılayan sensörünüzde hata var
 • CP Arıza Kodu: Kambi boyler sensörü arızalı 
 • SH Arıza Kodu: EMS işletiminde kesinti var
 • 9C Arıza Kodu: Cihazdaki kod anahtarı algılama işlemini gerçekleştiremiyor
 • 3A Arıza Kodu: Kombi üzerindeki fan hızı arızası
 • QP Arıza Kodu: Basınç şalteri açılma arızası
 • 3C Arıza Kodu: Basınç şalteri kapatma hatası
 • – Arızası: Dış hava termostatınızda arıza var
 • 8Y Arıza Kodu: 8 – 9 köprüsü algılanmıyor.
 • 2P Arıza Kodu: Aşırı hararet , ısı yükselmesi
 • 4Y Arıza Kodu:Kullanım suyu sensörü arızası
 • 4C Arıza Kodu: Emniyet termostatınız devrede.
 • 2E Arıza Kodu: Kalorifer sistemi basınç hatası (su yok)
 • EP Arıza Kodu: Reset tuşuna birden fazla ve gereksiz basım
 • 6A Arıza Kodu: Cihazda alev yok
 • EC Arıza Kodu: Cihaz dahilinde hata olduğunu gösterir
 • EL Arıza Kodu: Düşük voltaj olduğunu gösterir
 • 6C Arıza Kodu: Kombi kapalı konumdayken de alev algılaması yapıyor
 • 6C Arıza Kodu: Gaz akışı olmamasına rağmen alev algılaması

Bu tip arıza kodları gördüğünüz taktirde hemen servisimizle yani Ankara Buderus Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturun. Emniyetiniz için gaz akışını kesin , elektirik beslemesini devre dışı bırakın ve su vananızı kapatın.En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz sizlere yardımcı olarak sorununuzu giderecektir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!