Ankara Beko Servisi

Ankara Beko Servisi

Ankara Beko Servisi çatısı altında görevli ve uzman olan servis elemanlarımız, sürekli çalışan klima, kombi beyaz eşya şofben ve televizyon cihazlarının yıllık bakımdan geçirilmesinin çok önemli bir unsur olduğunu beyan etmektedirler.

Aradığınız sağlıklı cihaz bakımı işlemleri için, mükemmel çözümler sunan Ankara Beko servisi elemanları, günümüz şartlarında oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedirler.

 Kışlık bakım hizmetleri için aradığınız bakım hizmetlerini, kış aylarından önce yaptırmanız, rahat bir kış için önemlidir. Yaz ayların girmeden klima bakımı yaptırmak da çok önemlidir. Bu öneme binaen, işin uzmanı ekiplerimiz, bakım işlemlerinin ihmal edilmemesini tavsiye etmektedir.

 Kombi bakımı işlemlerinde, öncelikle takip edilen yol, cihazın çalıştırılması ve ona göre yol haritasının çizilmesidir. Suyun ısıtması, peteklerin ısınması ve fanın çalışması, son derece önemli bir unsurdur.

Bu unsurların tek tek analiz edilmesi ve gerekli parçaların tedarik edilmesi, analiz işlemlerinden sonra ortaya çıkmaktadır. Cihaz sahibinin onayı ile gerekli parçalar tedarik edilir ve bakım işlemleri başlar.

Kısa zamanda, iş teslimi yapılmaktadır. İşin uzmanı servis elemanları ile çalışmak, aradığınız kaliteli hizmetle tanışmak demektir.

Ayrıca Ankara Beko Yetkili Servisi , ilk kullanım öncesi ürün garanti başlangıcı yapmalıdır. Bu sayede garanti sürelerinde oluşan problemler için hiç bir ücret ödemezsiniz.

 Klima bakımı işlemleri de, yaz aylarından önce yapılmalıdır. Yaz aylarından önce yapılan klima bakım işlemleri, yaz aylarında rahat etmek için, son derece önemli bir husustur. 

Ankara Beko Servisi tarafından siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz ; bu hususun dikkate alınması ve gerekli çözümlerin oluşturulması için, cihaz yerinde test edilir. Öncelikle filtreler temizlenir. Hava akımı sağlanır. Daha sonra ise polen ve fan bölümleri tek tek temizlenir.

Gerekli parçalar tedarik edilir ve diğer kısımlarda tek tek test edilir. Sonuçta ortaya çıkan bakım listesi, cihaz sahibinin onayı ile uygulamaya konur.

 İşinin uzmanı olan Ankara Beko servisi ekipleri, kısa zamanda iş teslimi yapmaları yanında mükemmel çalışma sistemleri ile aradığınız hizmeti sunmaktadırlar. İşinin uzmanı ekipler, sertifikalı olup, son derece tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Oldukça etkili çözümler sunan Ankara Beko Klima Servisi elemanları, kısa zamanda bakım işlemlerini bitirmektedirler. Güncel cihazların tamir ve bakımı konusunda da bilgilendirilen ve gerekli eğitimi alan servis elemanları, cihaz tamiri ve bakımı konusunda tam olarak güvenebilirsiniz.

Eğitimli ve sertifikalı elemanlar, uzman olmakla birlikte, sürekli güncellenen çalışma sistemleri ile en iyi hizmeti vermektedirler.

Ankara Beko Servisi kombi bakımı tamiri ve onarımı konusunda tam mansı ile uzmanlaşmış ekipleri vasıtası ile kombilerinizin kışlık bakımını yaparak ürününüzü çetin kış şartlarına hazırlamaktadır. Bakım esnasında yapılanları kısaca şöyle özetleyebiliriz. ;

Ankara Beko Servisi olarak tüm Ankara merkezinde ve ilçelerinde Beko marka kombi cihazlarının bakım onarım ve arıza durumlarını profesyonel servis ekibimizle hızlı ve etkili bir biçimde yapmaktayız.

Beko marka kombiler özellikle kış aylarının vazgeçilmez ısıtıcılarındandır. Soğuk kış günlerinde işten çıkıp sıcacık evinizde dinlenme imkanı bulduğunuzda Beko marka kombiler sizlere üstün performanslarıyla eşlik edeceklerdir.

Kombilerin ortalama 25 yıl ömürleri bulunmaktadır. Bu ömrü daha da uzun kılmak siz değerli müşterilerimizin kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmanıza bağlıdır. Kombi içinden çıkan kullanım klavuzuna riayet ederek cihazı kullanmanız oldukça yararınıza olacaktır.

Yaz ayına ve kış ayına girerken yani yılda en az 2 defa Beko marka kombilerinize bakımı Ankara Beko Servisinde yaptırınız. Kombilerinizi devamlı açıp kapatma gibi uygulamalar yapmayınız.

Bu durum cihazın daha çok enerji sarfiyatı yapmasına sebep olacak cebinizden daha fazla para elektrik faturası için çıkacaktır. Kombiler kapatıldığında tekrar çalışmaları için daha fazla enerji sarfiyatı yaparlar. Onun için bu kapatıp açma davranışından olabildiğince kaçınmalısınız.

Beko kombilerin ısıtmama problemine karşı kombi kullanıcılarımıza Ankara Beko Servisi olarak servis çağırmadan önce şunları yapmalarını tavsiye ediyoruz; kombinin su basıncını kontrol ediniz. Ortalama optimum kombi su basıncı 1.5 barda olmalı. Bunun altındna ve üstünde kombi kendini emniyete alacak ve korumaya geçecektir.

Çalışma performansı gösyermeyecek haliyle ısıtma sağlayamayacaksınız. İkinci bir durum ise cihaza gelen tüm elektrik akımlarını kontrol etmenizdir. Sigorta attıysa veya kombinin fişi takılı değilse kombi çalışmaz.

Elektrik aksamlarında bir arıza varsa bir elektrik tesisat ustasından yardım isteyiniz. Eğer kombinin çalışmama sorunu iç tesisattan kaynaklı ise kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmayınız.

Cihazın dış gövdesini açıp arızayı tamir etmeye uğraşmayınız. Ankara Beko Servisi tüm kombi arızalarınızda 7/24 yanınızda olup sorununuzu mümkün olan en yüksek hızda çözüme kavuşturacaktır.

Beko kombi çalışırken patlamalı yanıyor veya örneğin sıcak suyı açtığınızda kombi bir kaç saniye gecikmeli çalışıyorsa kombi içinde gaz birikimi oluyordur.

Gaz tahliyesi ve uygun miktarda cihazın gaz alması için Ankara Beko Servisinden yardım isteyiniz. Beko servisimiz cihazınızın gaz ve çakmak ayarlarını kontrol edip cihazı optimum gaz ve ısı ayarında çalışması için uygun ortam sağlar.

Beko marka kombilerinizin tüm sorunlarında kullanma klavuzunda yazan arıza kodlarını uygulayın. Eğer üstesinden gelemediğiniz bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız Ankara Beko Servisinden randevu alınız.

Sizlere online destekle yardımcı olmaya çalışırız. Tek bir telefonunuzla sorununuzu aynı gün içinde çözüme kavuşturacağımıza hiç şüpheniz olmasın.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!