Bursa Vaillant Servisi

Bursa Vaillant Servisi

Bursa Vaillant Servisi, Vaillant kullanıcılarına kombi ve şofbenlerde her türlü desteği sağlıyor. Yıllardır Vaillant marka kombi ve şofbenlere dair verdiği teknik destek ile insanlara kusursuz hizmet veren firmamız şehrin en köklü servislerinden birisidir. Garantili, hızlı ve ekonomik servis hizmeti ile Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinde gerekli desteği sağlamaktadır. Vaillant şofben yıllık bakım, Vaillant kombi yıllık bakım gibi rutin kontrolleri de sizler için gerçekleştirmektedir.

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı yoğun bir şekilde kombi ve şofbenlerden temin etmekteyiz. Ancak kombi ve şofbenler bakımları yapılmadığı zamanlar çok çabuk arıza sinyali verebilirler. Böyle durumlar elektrik ve gazla ilgili durumlar olduğundan Vaillant kombi ve şofbenlerde ortaya çıkabilecek arızalarda öncelikle Vaillant cihazlar konusunda deneyimli firmamız Bursa Vaillant Servisi teknisyenlerimize danışmanızı öneriyoruz.

Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinde yaptığımız çalışmalar sonuç odaklıdır. Vaillant konusunda verdiğimiz sonuç odaklı çalışmalardan bir tanesi kombiler üzerinedir. Kombilerde ortaya çıkan her türlü arızayı, teklemeyi, parça sorununu çözmekteyiz. Bize gelem Vaillant kombi arıza kayıtlarından bir tanesi kombiye fazla su basma durumudur. Kombilerin belirli bir kapasitesi vardır ve bunun üzerinde cihaza su basılmamalıdır.

Kombiniz için ideal bir su seviyesi vardır. Su barını 2-3 limit yükseltmek cihazınız için son derece zararlıdır. Kombiye ne kadar çok su basarsak o kadar verim alırız düşüncesi son derece yanlıştır. Vaillant kombiniz için ideal su seviyesi 1 ila 2 düzeyindedir. Bazı durumlarda basınçta ani dalgalanmalar olabilir. 2,5 barı geçtiğinde cihaz akıntı verebilir. Basınç düştüğü takdirde su azaldı düşüncesiyle 1,5 barı geçecek düzeyde su basılmamalıdır.

Kombinizin basınç değerlerini iyi takip etmeniz gerekir. Eğer kombinizin basınç değer 1,5 barın üzerinde seyrediyorsa petek havası kanalından fazla su alınmalıdır. Vaillant marka kombinizde bu tip bir sorunla karşılatınız fakat ne yapacağınızı bilmiyorsanız Bursa Vaillant Servisi ekiplerimizi günün 24 saati arayarak destek isteyebilirsiniz.

Vaillant kombiler kadar Vaillant şofbenler de oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Vaillant şofben konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi şofben ateşleme yapmıyor sorunudur. Şofbeniniz ateşleme yapmıyorsa cihazın fanı bir süre çalışıp kendiliğinden duracaktır. Şofbeninizin ana kartı ya da fanında bir arıza çıkmış olabilir. Baca kontrol edilmeli ve tıkanmış ise baca temizliği yapılarak tıkanıklık giderilmelidir. Ancak sorunun net anlaşılabilmesi için Bursa Vaillant Servisi teknisyenlerimizin gerekli kontrolü yapması ve arızayı tespit ederek doğru yöntemle onarması gerekmektedir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!