Ankara indesit Servisi

Ankara indesit Servisi

Elektronik tüm cihazlar uzun süreli kullanımlarda periyodik aralıklarla bakıma ihtiyaç duyarlar bakım sürecinde Ankara İndesit Servisigibi yetkin bir firmayla çalışırsanız cihazlarınızın ömrünü uzatır kullanım performanslarının artışına yardımcı olursunuz. Teknik servis arayışı içerisinde Ankara indesit servisi seçeneklerinden doğru olan firmalarla çalışmanız için bazı teknik hususlara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Yedek parça ve aksesuarlar yenilemesinde firmanın uygun fiyatlar sunması arızalarınızı zamanında giderebilmesi mağduriyet yaşamanızın önüne geçecektir. 

Teknik serviste bulunması gereken önemli noktalara göz atmamız konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Öncelikle teknik yardım için başvurduğunuz müşteri temsilcinizin makinelerden anlayan çalışanı size arıza tespit konusunda yardımcı olacaktır.

Problem çözümü açısından makinenizle ilgili sorunları çözebilmeniz için ön bilgilerde çözülemeyen sıkıntılar sonucunda yirmi dört saati aşmayan bir süreçte sorun çözümü için evlerinize ulaşması da önemlidir. Çalışmayan makinenin sizlere ne kadar sıkıntı verdiğinin farkında olan Ankara indesit servisi ile iletişime geçmeniz arıza tamiri, onarım, bakım hizmetlerinin güvenle çözülmesini sağlayacaktır.

Hızlı servis ve olay yerine hızlı intikal eden bir firma ile çalışmak işlerinizin bir an önce yoluna girmesini sağlayacaktır. Saatlerce servis elemanı beklemek işlerinizin de aksamasına neden olacaktır. Firmadan ne kadar sürede teknik servis personellerinin evinize ulaşacağını da öğrenmeniz yararınıza olacaktır. İşinde uzman yedek servis satışını da yapan bir firma ile çalışarak yedek parçalarınızı da daha uygun temin edebilmenizi sağlar.

Konusunda uzman personellerle makinelerinizin temizliği titizlikle yapılmakta yerinde tamir edilebilen ürünler sizlere sıkıntı vermeden kolaylıkla yerine getirilebilmektedir. Kendi alanında sertifikalı personellerin ellerine güvenle makinenizi teslim edebilirsiniz.İndesit servisi olarak müşterilerimize küçük bir tavsiyemiz de şudur ; ürününüzü ilk kullanım öncesinde garanti altına aldırınız .Bu işlem paranızı ve ürününüzü güvence altına alır , bunun için Ankara İndesit Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz….

Makine sahibinin onayı alınmadan hiçbir işlemin gerçekleştirilmemesi de sizlerin yararına bir husustur. Ankara İndesit Servisi bünyesindeki Teknik servis hizmetlerinde yetkin kurum tarafından eğitimleri düzenli olarak verilen personellerimizle orijinal yedek parça kullanımıyla makinelerinizin ömrünü uzatabiliriz.

Kullanılan malzemelerin orijinal olmaması uzun ömürlü olmayacağından bu hususa da önem vermelisiniz. Çağrılarınıza en kısa sürede cevap veren müşteri temsilcilerimiz de alanında eğitimli olduklarından güvenle söylediklerini uygulayabilir teknik servis evinize gelmeden de sorunu çözebilirsiniz.

 Müşterilerimizin hassasiyetlerinin farkındayız onarılmayan makineleriyle yaşadıkları sorunun evlerinde ne gibi aksaklıklara yol açtığını biliyor ve teknik elemanlarımızı bu bilinçle en kısa sürede hizmetinize yönlendiriyoruz.

Ankara İndesit Servisi yılların bize verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız güvenle Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde İndesit marka beyaz eşyalarınızın her türlü bakım onarım ve arıza durumlarıyla ilgileniyor sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

İndesit marka bızdolaplarında soğutmama, çalışmama, cihazın dipfrizinin buzlanması ve buzlanma gibi sorunlarınıza akılcı ve kalıcı çareler sunuyor tüm arızalarınızı gideriyoruz. İndesit marka buzdolaplarında Ankara İndesit Servisi olarak şu aşamaları bakım esnasında uyguluyoruz; buzdolabının dış ünitesinde bulunan kir ve pislikler temizlenir eğer derin dondurucu kısmında buzlanma karlanma varsa onlar eritilip temizlenir.

Buzdolabınım fanları temizlenir. En son olarak cihazın aksamında randımanında motorunda veya fanında eskiyemin parçalar varsa orijinaliyle değişim sağlanır.

İndesit marka bulaşık makinelerinizde en sık karşılaştığınız problem hiç şüphesiz bulaşıkların güzel yıkanmamasıdır. Bu sorununuzun çözümü için bulaşıklarınızı kirlilik derecesine göre uygun programda ve uygun ısıda yıkamanız gerekmektedir. Düşük sıcaklıkta inatçı kirler ve yağlar çıkmayacak ve bulaşıklarınızda tam temizlenme sağlanmayacaktır.

Daha sonra bulaşık makinenizin deterjanı aldığından emin olmalısınız. Fanların iyi çalıştığını kontrol etmeli ve ayrıca makinede artıkların temizlenmesine dikkat etmelisiniz. İndesit marka bulaşık makinenizde çözemediğiniz bir problem olması halinde Ankara İndesit Servisine haber vermeniz gerekmektedir.

İndesit marka çamaşır makinelerinizde sesli çalışma sorunlarında öncelikle bakmanız gereken durum makineniz bulunduğu zeminin yüzeyidir. Zemin pürüzsüz ve düz olmalıdır. Pürüzlü yüzeylere kurulan İndesit çamaşır makinenizden gürültülü sanki helikopter havalanıyormuşçasına sesler çıkacaktır.

Makine su almıyor veya içinde su kalıyorsa; cihazı ilk kullanmaya başladığınızda içinde bir miktar suyun kalmış olması normaldir. Bu bir arıza teşkil etmez. Cihazın suyu almaması su tesisatından kaynaklanıyor olabilir veya içindeki su borusu kıvrılmış, içinde pislik birikimi olmuş olabilir.

İndesit çamaşır makinenizden çıkan çamaşırlar gri renkte ve iyi yıkanmadan çıkıyorsa bu sorun kullandığınız deterjanın kalitesinden ve cihaza gelen suyun aşırı kireçli olmasından kaynaklanır. Her türlü arızada Ankara İndesit Servisi sorunuzun çözümünde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

İndesit marka derin dondurucularımız özellikle yaz aylarında daha iyi soğutma sağlayabilmek için hanımların vazgeçilmez yardımcıları olmuştur. İndesit marka derin dondurucunuz çalışmıyor ise ilk bakmanız gereken cihaza doğru bir şekilde elektrik akımı geliyor mu cihazın iç bağlantılarında herhangi kısa devre var mı kontrol etmelisiniz.

Daha sonra eğer derin dondurucunuz uzaktan kumandayla çalışıyor ise kumandada herhangi bir sorun varsa gidermelisiniz. Cihazın motoru yandıysa çalışmaz. Bu gibi sorunlarınızda bir üst merci olan Ankara İndesit Servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşım sağlayın.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!