Vestel Servis Çankaya

Ankara Termoteknik Servisi

Ankara Termoteknik Servisi ismi ile sektör içinde rol aldığımız 25 yıl içinde hep ileriye giderek başarılı ve güvenilir işlemlere imza attık. 

Termoteknik markalı kombiniz varsa, severek kullanıyorsanız ama son günlerdeki performansını beğenmiyorsanız, ya da başınızı ağrıtmaya başlayan aksaklıklar görülmeye başlandıysa hiç zaman kaybetmeyin. Hemen Ankara Termoteknik Kombi Servisi ile iletişim kurarak randevu talep edin. Uzmanlık alanımız olan kombi cihazlarının tüm bakımı ve tamiratı için bizi arayıp sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

Her biri alanının en başarılı ustaları arasından seçilen teknisyenlerimiz can sıkıcı , baş ağrıtıcı ve hatta üzücü durumlarınızı ortadan kaldırmak için zaman mefhumu olmadan yılın hemen hemen her günü sizin rahatlığınız ve konforunuz için çalışmaktadır. Bireysel ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombiler aynı şekilde sıcak su gereksinimlerimiz için de evlerimizde ve iş yerlerimizde bulunmaktadır. En faydalı şekilde çalışması için klorifer sisteminin usta tesisatcılar tarandan döşenmesi önemli rol oynamaktadır. iyi hesaplanan boru metresi , dirsek sayısı ve ideal ölçülerdeki petekler ekonomik kullanımın yanında sorunsuz çalışmayı da garantiler.

Ankara Termoteknik Servisi ilaçlı petek temizliği de yapmaktadır. Zaman içinde tesisat içinde biriken kireç çamur tortu vs gibi etkenler sıcak su alma kalitemizi düşürebilir , ayrıca eşanjörün de kireçlenmesi sebebi ile doğalgazı yakan kombi , ideal miktarda sıcak su üretemez. Bu da havaya giden para anlamına gelir. Kimyasal petek ve tesisat bakımlarınızı her 5 yılda bir mutlaka yaptırınız.

Ankara Termoteknik Servisi mobil pos cihazları vasıtası ile işlemlerinizin ücretini nakit para verme mecburiyeti olmaksızın karşılamanızı sağlamaktadr. Termoteknik markası her zaman kendisini kullanıcılarına ispatlamış ve bu sayede yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır.  Ankara Termoteknik Servisi olarak tavsiyemiz ; keyifle ve severek kullandığınız kombilerinizi güvenmediğiniz , kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz vasıfsız kişilere teslim etmeyiniz. Bu yanlış hareket sisi ve ürününüzü risk altına sokabilir. Ankara Termoteknik Servisi olarak bizi arayarak güven içinde tamirat yaptırabilir , aynı doğrultuda huzur içinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Ankara Termoteknik Servisi tüm çağrı kayıtlarınızı zaman ve gün gözetmeksizin karşılama kapasitesine sahiptir. Servis ihtiyacınız olduğu her an ve her durumda bizi arayabilir , profesyonel müdahalelerimizden sizler de yararlanabilrsiniz. Termoteknik markalı tüm ısıtma cihazlarınızın da yedek parçasını bulabileceğiniz firmamız kalite standartlarından ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla sapmadan çalışmaktadır.

Ankara Termoteknik Servisi kombi, şofben ve kazan sistemlerinde kalitesi ve verimli kullanışlılığı ile tercih sebebi olan Termoteknik marka cihazların Ankara merkez ve ilçelerde bulabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmet sağlayan firmasıdır. Isıtma sistemleri yıllık bakımı aksatılmaması gereken cihazlardır. Özellikle pek çok farklı parçalarla çalışan bu cihazlarda en ufak bir aksama dahi büyük sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Önemli olan Termoteknik marka ve model cihazlara aşina, bu konuda uzman bir ekipten destek almanız olacaktır.

25 yılı aşkın süredir Ankara merkez ve ilçelerde ısıtma sistemlerinde sizlere yardımcı olan profesyonel ekibimiz Termoteknik cihazlarınıza da tam kapsamlı bakım sağlamaktadır. Eğer gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi de sağlayan teknisyenlerimiz sizlere garantili işlem sunmaktadır. Bildiğiniz gibi özellikle büyük şehirlerde teknik servislerin geç kalması ya da bir parça için haftalarca bekletmesi büyük sorun teşkil etmektedir.

Bu sebeple Ankara Termoteknik Servisi olarak biz müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulundurduğumuzdan gezici servis araçlarımız ile sizlere anında cevap vermekteyiz. Donanımlı atölyemizde Termoteknik cihazların orijinal yedek parçasını bulundurduğumuzdan parça değişimi konusunda da sizlere vakit kaybettirmemekteyiz.

Termoteknik markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofben devreye girmiyor sorunu ise karşımıza yoğun bir şekilde çıkan arızalardandır. Eğer şofben devreye girmiyor ise voltajdan kaynaklı bir sorun olabilir, kontrol edilmelidir. Cihazınıza gerektiği kadar voltaj gitmiyor olabilir. Cihazınız için 195-253 V arasında bir gerilin sabit olması gerekir. Ankara Termoteknik Servisi ekiplerimiz bu konuda sizlere destek olacak ve gerekirse regülatör sağlayarak voltajı sabitleyecektir.

Isı sistemlerinde bir diğer önemli cihaz kombilerdir. Kombinin en önemli parçalarından bir tanesi fan motorudur. Fan motoru arızalarında genellikle kombinizden ya çok az verim alacak ya da hiç alamayacaksınız. Fan motor arızalarının onarımı uzmanlık gerektirdiğinden vakit kaybetmeden Ankara Termoteknik Servisi operasyon merkezimizle irtibata geçiniz.

Kombinizin baca gaz sıcaklık seviyesi 80-90 dereceye gelmiş ise arıza kaçınılmaz olacaktır. Yoğuşma suyu giderinde ya da bacada tıkanma oluşabilir. Yüksek ısı cihazınıza zarar verebileceğinden mutlaka olumsuz bir durumda Ankara Termoteknik Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçiniz.

Merkezi ısıtma sistemleri denilince kıllara ilk gelen kazanlar, Termoteknik markası altında oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Kazanlar konusunda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi de limit termostat arızasıdır.

Stoker giriş, veya kazan gövdesinde aşırı ısınma durumunda böyle bir sorun kendisini gösterebilir. Cihazınızın limit termostadını baştan başlatmanız yani resetlemeniz gerekmektedir. Fakat baştan başlatmanıza rağmen bir sonuç alamaz iseniz herhangi bir müdahalede bulunmadan uzman desteği için Ankara Termoteknik Servisi merkez birimimiz ile irtibata geçmenizi öneririz. Kazandaki arıza sonuç odaklı müdahalelerimiz ile hızlı bir şekilde ortadan kaldırılacaktır.

Ankara Termoteknik Servisi kombi, kazan ve şofben modelleri ile insanların en büyük ihtiyaçlarından birisi olan sıcak su ve ısınmayı karşılayan Termoteknik markasının başkentteki en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Isıtma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde oldukça kullanışlıdır. Bu tip cihazlar hem elektrik hem de gaz ile çalıştıklarından ayrıca pek çok elektronik parçaya sahip olduklarından yıllık bakıma ihtiyaç duyarlar.

Isıtma sistemlerinde yıllık bakım son derece önemlidir. Termoteknik cihazlara hâkim ve bu konuda uzman bir ekipten alacağınız destek ile cihazlarınızı yıl içerisinde sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür. Ankara Termoteknik Servisi uzman kadromuz sizlere gezici servis araçları ile en hızlı şekilde ulaşmakta ve garantili hizmetleri ile sizleri memnun etmektedir.

Şofbenler konusunda farklı arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenin devreye girmeme sorunu bunlardan bir tanesidir.  Öncelikle sorunun voltajdan kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmalıdır.  Voltaj ölçümü yapılarak 195-253 V arasında bir gerilimin sabit olduğuna emin olunmalıdır. Ankara Termoteknik Servisi teknisyenimiz gerekli ölçümleri yapacak ve gerilimin olması gerektiği düzeyde gelmesini sağlayacaktır.

Ancak şofbeniniz istenen voltaj akımı sağlanamıyorsa ya da bir dengesizlik var Ankara Termoteknik Servisi teknisyenimiz sizlere regülatör cihazı tavsiye edecektir. Bu cihaz sayesinde şofbende oluşabilecek voltaj gerilim sorunlarından da kurtulmuş olacaksınız.

Şofbeniniz hiçbir şekilde yanıt vermiyor ise gaz ile ilgili bir sorun olabilir, kontrol edilmelidir. Gaz vanalarına bakmak gerekir. Ayrıca eğer gaz akışı yok ise bölgede bir gaz kesintisi olmadığından da emin olmalısınız. Gaz akışında bir sorun göremediyseniz cihazınızı kapatın ve bir süre bekledikten sonra yeniden çalıştırın.  Ancak yeniden başlatmaya rağmen bir geri dönüş alamadıysanız Ankara Termoteknik Servisi profesyonel ekibimizden yardım talep ediniz.

Şofbende bu tip arızalar genellikle gaz valfi, elektrot ya da elektronik kart gibi önemli parçaların arızalarından dolayı çıkmaktadır. Ankara Termoteknik Servisi olarak tüm parça kontrollerini sizin için yapmaktayız.

Merkezi ısıtma sistemlerinde sıklıkla tercih edilen Termodinamik kazanlarda motor aşırı akım hatası dediğiz sorunu görebiliyoruz. Büyük parça sıkışması dediğimiz bu durum ile cihaz yakıt alamayabilir. Ankara Termoteknik Servisi olarak kazanınızdaki bu sorunu uzman personelimiz ile çözmekteyiz.

Kazan sistemlerinde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi de termostat hatasıdır. Böyle bir arıza genellikle stoker giriş ya da kazan gövdesinde aşırı ısınma durumunda görülmektedir. Termodinamik kazanınızın limit termostadını yeniden başlatmalısınız. Fakat yeniden başlatmanız ile cihazdaki sorununuz çözülmedi ise Ankara Termoteknik Servisi çözüm merkezimizi arayarak teknik destek talep etmelisiniz.

Ankara merkezde dahil olmak üzere tüm ilçelerde sizlere gezici servis araçlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Bu anlamda hiç beklemeden ekonomik, hızlı, çözüm odaklı ve garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!