Konya Baymak Servisi

Konya Baymak Servisi

Konya Baymak Servisi, kombi, klima ve şofben modelleri ile Konya’da en çok tercih edilen Baymak’ın en geniş ağına sahip servisidir. Yılların tecrübesi ile hareket eden firmamız teknisyenleri her tür Baymak cihaz konusunda deneyimlidir.

Sıcak yaz günlerinde klimalar insanları her ortamda rahatlatan cihazlardır. Baymak klimalar konusunda oldukça fazla çeşide sahip bir markadır. Baymak klimanın bakımlarını ise Konya’da uzman ekiplerimiz başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Özellikle bahar ayları gelmeden gerekli tüm klima bakım ve temizliği Konya Baymak Servisi isimli firmamız tarafından yapılmaktadır. Aynı şekilde sıcak su sağladığımız Baymak kombi ve şofbenler konusunda da sizlere hızlı ve garantili servis sunmaktayız.

Düzenli bakımlar dahilinde bu tip cihazlarda uzun vadede bir sorun görülmezken düzenli bakımı yapılmayan cihazlarda yıl içerisinde pek çok arıza görülebiliyor.

Bazı durumlarda yerden ısıtma sistemlerinde bir takım arızalar oluşabiliyor. Bu sistemi besleyen kombi ya da kazanda basınç düşmesi meydana gelirse su kaybına bağlı olarak bir sorun görülebilir.

Yerden ısıtma sisteminde su kaçağı bize gelen şikâyetlerden birisidir. Su kaçağının tespiti ise öncelikle manometre kontrol edilerek yapılmalıdır. Cihazda basınç 2’den aşağıda ise su kaçağı sorununuz var demektir.

Konya Baymak Servisi çalışanı teknisyenlerimiz su kaçağını son teknoloji cihazlar ile hızlı bir şekilde bulmaktadır. Ancak bazı durumlarda kaçak çok küçük olduğundan bulunamayabiliyor. Böyle bir durumda özel kimyasallar kullanıyor ve cihazınıza zarar vermeden kaçağı buluyoruz.

Şofbenler ise yine sıcak su sağlama açısından gündelik olarak ev ve işyerlerinde en çok kullanılan cihazlardır. Şofbenlerde de pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bu sorunlardan birisi de termosifonun az ısıtmaya başlamasıdır.

Termosifonun rezistansında zaman içerisinde kireçlenme meydana gelebilir. Kireç tabakası gün geçtikçe kalınlaşır. Bu tabaka suyun ısınmasını da zorlaştırır. Bu tabaka gün geçtikçe kalınlaşır ve suyun ısınmasını zorlaştırır. Kireçlenmeyi sizler için teknik ekibimiz ortadan kaldırmaktadır. Bunun için en uygun yöntemleri kullanan firmamız Konya Baymak Servisi çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Şofben konusunda her ortama uygun cihazları ile iddiasını ortaya koyan cihazlardan bir tanesi Baymak’tır. Ancak Baymak marka cihazların da yıllık bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. İleride zor durumda kalmamak adına şofbeninize gerekli bakımları yaptırmalısınız.

Konya Baymak Servisi teknisyenlerimiz şehrin dört bir yanında hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Konya’nın neresinde olursanız olun Konya Baymak Servisi gezici servis ekiplerimiz anında kapınıza gelerek Baymak şofben konusunda sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Konya’da yıllardır Baymak marka cihazlar konusunda hizmet veren firmamız garantili işlem yapmaktadır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!