Ankara SEG Servisi

Ankara SEG Servisi

Ankara SEG Servisi olarak biz elektronik eşya, klimatelevizyon ve beyaz eşya ürünlerinize teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak ve olması gereken müdahaleleri uygulayarak tamir bakım & onarım müdahalelerinde bulunmaktayız.

Klima üniteleriniz için gaz şarjı bakım, iç veya dış ünite yer değişimi, beyaz eşyalarınız için de yedek parça & tamirat işleriniz başta olmak üzere Ankara şehrinin her noktasına uzanan servis ağı ile kkesintisiz ve hızlı çözümler üretmekte ve bunları tüm işlerinde uygulamaktadır. 

Ankara Seg servisi çalışanları televizyon üniteleriniz ile ilgili şikayetlerinizin de çözüm ortağıdır.

İnternet bağlantısı, kanal ayarı, çanak anten ayarı, ana kart tamiri, ekran değişimi gibi işleriniz için SEG merkez servisi olarak hizmetinizdedir.

Ürün çeşitliliği bakımından dikkat çekici zenginliğe sahip olan regal AR – GE çalışmaları ile de kendisini sürekli yenilemekte ve güncel tutmaktadır.

Beyaz Eşya sınıfına giren çamaşır makinesi bulaşık makinesi kurutma makinesi buzdolabı gibi ürünlerin elektronik arızalarını Ankara merkezli olarak çalışan atölyemizde baştan sona elektronik testlerden geçirerek tamamlamaktayız.

Aynı şekilde şofben ve klima arızalarınız için bu atölyemiz vasıtası ile sizlerin sorunlarını gidermekteyiz. 

SEG servisleri olarak çatımız altında görev yapan tüm arkadaşlarımızın ortak çalışma mantığı koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Bu amaç doğrultusunda haraket ederken hiç bir şekilde taviz vermemekteyiz.

Ankara SEG Servisi bu günler gelmesini ve sektörde isim yapmasını dürüst düzenli ve hızlı çalışmasına borçludur. Prensipli çalışmak her işte olduğu gibi servis sektöründe de başarının anahtarıdır.

Seg klima modellerini tavan tipi, salon tipi ve son olarak split olarak tanımlayabiliriz. Hepsi de doğa dostu, düşük enerji tüketen, harika cihazlardır.

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak yapılan çalışmalarda en az enerji harcayan cihazlar önem kazanmış ve tercih sebebi olmuştur.

SEG de bu anlamda tüm ürünlerinde bu başarıyı yakalamıştır.

Ankara SEG Servisi tamirat tadilat bakım & onarım konularında rakipsizdir.

Dayanıklılığı ve sağlam yapısı ile ön plana çıkan SEG her cihazın ihtiyaç duyduğu gibi zaman zaman periyodik bakıma ihtiyaç duyar.

Beyaz Eşya klima televizyon ve diğer tüm ürünlerinizin işlemlerini profesyonel kadrolarımızla ekksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

Çağrı merkezimizden randevu alabileceğiniz gibi web sitesi üzerinden de iletişime geçerek adres kaydınızı bırakabilirsiniz. 448 00 00numaralı hattımız bu konuda sizlere ayrıca destek olmaktadır.

SEG ürünlerine güven duyarak satın alan müşterilerimizin içi rahat olsun, yaz kış gece gündüz her zaman görev başında olarak sizlere yardımcı olacak bir ekibimiz mutlaka vardır. Tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Bekliyoruz.

Ankara Seg Servisi olarak sizlere yıllardır olduğu gibi Seg marka beyaz eşyalarınızda her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Seg marka beyaz eşya ve televizyonlar oldukça kullanışlı olup geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Ankara şehrimizde ise Seg marka modeller konusunda uzman bir teknik servisiniz bulunmakta. Öyle ki sizlere anında yetişen, arıza tespitini hızlı bir şekilde yapan ve garantili onarımını gerçekleştiren servinizdir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere Seg marka cihazlarda profesyonel destek sağlıyoruz. Önemli olan kaliteli hizmet ve müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu anlamda sizlere yedek parça temini de sağlıyor ve cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Ankara Seg Servisi operasyon merkezimiz sizlere bu konuda her türlü desteği sağlamaktadır.

Mutfaklarda en sık kullandığımız beyaz eşyalardan bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolaplarında karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi evap ısıtıcı arızasıdır. Bu arıza ile buzdolabınız yeterli soğutmayı yapamaz. Bunun yanı sıra kart arızası, kit grubu arızası da sık bir şekilde gördüğümüz arıza çeşitleridir. Seg marka buzdolaplarınızda parça bazlı bu arızaları Ankara Seg Servisi teknik ekibimiz sizin için onarmaktadır.

Mutfaklarda kullanılan bir diğer önemli beyaz eşya bulaşık makineleridir. Bulaşık makineleri konusunda da farklı arıza kayıtları bizlere gelmektedir. Rezistans kireçlenmesi, su seviye anahtarı arızası, besleme hortumu delinmeleri ya da bağlantı nokta arızaları sık karşılaştığımız durumlardır. Bu gibi problemlerde makineniz hiç çalışmayabilir ya da çalışsa bile verimli çalışmayabilir. Ankara Seg Servisi teknik ekibimiz böyle durumlarda gerekli müdahaleleri yerine getirerek sizlere yardımcı olmaktadır.

Seg markasının bir diğer kullanışlı cihazı klimalardır. Klimalarda aldığımız tipi arızalar arasında yeteri kadar soğutmama, ısıtmama, elektrik kaçağı, fan motoru arızası, trafo arızası, lonizer arası gibi parça arızaları bulunmaktadır. Bahar ayları gelmeden yaptıracağınız yıllık bakımlar ile bu gibi arızalar henüz gerçekleşmemişken kurtulabilirsiniz. Yıllık bakımları Ankara Seg Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenlerimiz yapmaktadır.

Mutfaklarda yemek yapmak için kullanılan fırınlar da kapasite ve özellik olarak birbirinden ayrılmaktadır. Seg markasının birbirinden kullanışlı fırınları bulunmaktadır. Fırınlarda genellikle program arızaları ile karşılaşıyoruz. Yemeklerin yeterli derecede pişmediğinden şikâyet eden müşterilerimiz için gerekli bakımları Ankara Seg Servisi olarak sağlıyoruz.

Seg televizyonlarınızı ise uzun müddet kullanmayacaksanız mutlaka fişinden çıkarmalısınız. Ayrıca temizlik için mutlaka fiber bez kullanmanızı öneririz. Böylelikle cihazınızı zarar görmeden temizleyebilirsiniz. Televizyon sinyal almama, uydu arızaları, ekran arızaları, program arızaları gibi durumlarda Ankara Seg Servisi uzman televizyon teknik birimimize danışabilirsiniz.

Yılların verdiği deneyim ile sizlere Seg marka cihazlar konusunda kapsamlı bir bakım, temizlik, onarım hizmeti sağlamaktayız. Ankara için tek numaramızdan bizlere günün istediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!