Ankara Miele Servisi

Ankara Miele Servisi

Ankara Miele Servisi olarak bizler dünya çapında tanınan Miele markasının satış sonrası servis işlerini en etkili, en hızlı ve en ekonomik biçimde gerçekleştirmek için görev yapmaktayız. 

Ankara bölgesinde her noktaya ulaşarak tamir ve bakım gereksinimini karşılamakta ve markamızı kullanan müşterilerimizi yalnız bırakmamaktayız.

Miele model zenginliği ile dikkat çekmekte ve kullanımındaki süper kolaylıklar sayesinde sadece Ankara şehrimizde değil, ülkemizin her yerinde ve dünyanın binlerce noktasında satış ve servis ağı kurmuştur. 

Miele ankarstere ürünlerine olan yoğun ilgi ile de sektörde her zaman lider konumdadır. Ankara Miele Servisi beyaz eşya tamiri ile de yakından ilgilenmekte, bozulan, elden geçirilmesi gereken veya bakım zamanı gelmiş ürünlerinize her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

HIZLI SERVİS GARANTİLİ SONUÇ

Unutmayın, bozulan ürünlerinizi mutlaka servisinde ve orjinal malzemeler kullanarak onartmanız gerekmektedir. Muadil parça kullanımı veya çıkma malzeme takılması ürünün çalışma yapısını bozmakta ve daha kötü sonuçlara yol açmaktadır. Tabi her konuda olduğu gibi ustalık da beyaz eşya tamirinde olmazsa olmazlardır.

En az 10 yıl ve üzerinde sektörel deneyimi olan ustalarla çalışmamızın ve her türlü tamir işinden yüzümüzün akı ile çıkmamızın yegane sebebi budur. Ankara Miele Servisi düzenli ve disiplinli çalışmayı prensip edinmiş, ilkeli ve dürüşt bir firmadır. Miele markalı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi cihazlarınıza engin deneyimleri ile sadece firmamızdan uygun fiyatlı destek alacağınızı asla unutmayınız. 

Ankara Miele Servisi kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süreçte hiç bir işini yarım bırakmamış ve hatta işlem yapılan zamandan sonraki dönemlerde bile müşterilerini arayarak memnuniyet araştırması yapmıştır. Eksik görülen durumları da bu sayede tamamlamıştır. Ekip çalışmasına en fazla önemi Miele servisi çalışanları vermektedir. Böylelikle birinin eksiğini diğeri tamamlamakta ve müşterileri hiç biz zaman mağdur etmemektedir.

SEKTÖR LİDERİ MİELE

Sektöre kattığı yenilikler ve yeni buluşlarla her zaman liderliğini korumuş olan miele firması bu alanda rakipsiz olmasını kurmuş olduğu AR – GE laboratuvarlarına borçludur. Günümüzde enerji tüketimini minimuma indirerek en yüksek performansı sağlayan cihazlar tercih edilmektedir. Miele de işte tam bu konu için gece gündüz aralıksız olarak gelişiminiz sürdürmekte, araştırmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Ankara Miele Servisi ile irtibata geçerek hizmet alan müşterilerimiz beyaz eşya tamiratlarını güven içinde yaptırabilmekktedir. Büyük bir aile olan Miele müşterileri biliyorlar ki ne tür bir sorunları olursa olsun arkadalında dev bir marka ve onun hünerli servisleri vardır. 0312 448 00 00 müşteri ilişkileri numaramız haftanın her günü, günün her saati cevap alacağınız şekilde çalışmak üzere dizayn edilmiştir.

Gerektiğinde aramaktan çekinmeyin, çünkü amacımız sizi mutlu etmek ve sevincinize bu sayede ortak olmaktır. Lütfen telefon numaramızı kaydediniz. Gerektiği zaman da hemen arayınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!