Konya Ferroli Servisi

Konya Ferroli Servisi

Konya Ferroli Servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılandığı, kalitesi ve uzun kullanım ömrü ile kendisini ispat etmiş çeşitleri ile Ferroli’nin başkentteki en kapsamlı servisidir. Bir İtalyan markası olan Ferrolikombi ve şofbenleri ile ülkemizde yıllardır beğenilerek kullanılan bir markadır.

Farklı model ürünleri ile hem ev hem de işletmelerde yerini sıklıkla aldığını görmekteyiz. Konya’da Ferroli kombi ve şofben kullanıcılarının mağdur olmaması için ise servisimiz gece gündüz hizmetlerini sürdürmektedir.

Kombi ve şofbenler gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Ferroli kombi yıllık bakım kapsamında sizlere yıl içerisinde büyük sıkıntılar çıkarmayan cihazlardır. Ancak kombiler de netice itibarı ile elektrik ve gazla çalıştıklarından ne zaman bir arıza çıkaracağını kestirmek zor olabilir.

Her ne kadar kombilerin çalışma prensibi birbirine benzese de her markanın kendisine göre farklı modelleri ve aksamları olabiliyor. Bu sebeple Ferroli kombi bakım yaptırmak isterseniz bunu Ferroli cihazları tanıyan bir servise yaptırmalısınız.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok şikâyetle karşılaşabliyoruz. Kombiler konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi de sıcak suyun banyodayken soğuması gibi bir problemdir. Öncelikle şofbenin basınç dahilinde suyu verdiğini unutmamak gerekiyor.

Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk olmaktadır. Aslında çalışma mantığı olarak bu durum gayet normaldir. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden böyle bir durumla karşılaşmak mümkündür.

Şofbendeki bu dalgalanmaların üstesinden gelmek o kadar da zor değildir. Suyunuzu yoğun bir şekilde açmak yerine düşük oranda açarsanız daha iyi ve aralıksız sıcak su alabilirsiniz. Ancak ben bu şekilde kullanmak istemiyorum derseniz su regülatörü montajı ile kesintisiz sıcak su alabilirsiniz.

Konya Ferroli Servisi olarak su regülatörü cihazını teknisyenlerimiz şofbeninize monte edebiliyorlar. Böylelikle Ferroli marka şofbeninizden kesintisiz sıcak su alabiliyorsunuz.

Kombilerde de günlük olarak pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Sıklıkla aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kombi yeteri kadar ısıtmıyor sorunudur. Ferroli marka kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir.

Radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca gaz ve elektrik ayarlarına da dikkat etmeniz gerekir. Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış ise yeterli ısı alamayabilirsiniz. Eğer dönüş hattında bir tıkanma varsa mutlaka temizlenmelidir.

Konya Ferroli Servisi teknisyenlerimiz Konya’nın neresinde olursanız olun Ferroli kombilerinize gereken bakımı yapmaktadır. 24 saat boyunca aralıksız hizmet veren servisimize dilerseniz telefonla, dilerseniz online ya da whatsapp müşteri hattımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!