Ankara Alaska Servisi

Ankara Alaska Servisi

Ankara Alaska Klima Servisi, klima modelleri birbirinden farklı ve çok işlevselli olan Alaska marka klimaların bakım ve onarımını tam zamanında garantili bir şekilde yapan servistir.

İso 9001 belgeli olan servisimiz Ankara Alaska Klima Servisi bünyesinde sertifikalı ve deneyimli teknisyenler bulundurmaktadır. Klimalar gündelik hayatımızdaki en büyük konforlarımızdan bir tanesidir.

Klimalar çeşit ve modellerine göre değişebilmektedir. Ancak esas görevi her daim için sıcak ya da soğuk hava vermek, ortamı ısıtmak ya da serinletmektir. Klimalar çeşitlerine göre duvar tipisaloninverter multi splitkanallı tiptavanyerkaset, inverter duvar tipi split tip olmak üzere birbirinden farklıdır.

İhtiyaca göre alınacak olan klimaların düzenli ve aksaksız bir şekilde çalışması için ise yıllık bakımlarının tam zamanında ve eksiksiz olarak yapılması gerekir.

Ankara’nın en eski klima bakım ve onarım firmalarından birisi olan Ankara Alaska Klima Servisi 25 yıldır üstlendi bu görevi hala aktif olarak her ilçe ve semtte yürütmektedir. Bu anlamda Alaska klimalarınızda yaşayabileceğiniz her türlü sorun için Ankara Alaska Servisi yetkililerimizi arayabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Klimalar markası ne olursa olsun pek çok arızayı ortaya çıkarabilirler. Bu arızalar parça nedenli ortaya çıkabilir, kompresör ya da fanla ilgili olabilir, elektrik devresinden ya da kumandadan da olabilir. Sorunun nereden kaynaklandığı profesyonel bir şekilde bulunup hızlı ve garantili bir şekilde onarımı yapılmalıdır.

Klimalarda sıklıkla karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimanın sigorta attırmasıdır. Klima bazı nedenlerden dolayı sigortayı attırabilir. Besleme kablolarında bir sorun çıkmış ise sigorta atabilir. Kablolardaki kısa devreler sigortayı en sık attıran unsurlardır.

Kablo değişimini firmamız sizin için yapacaktır. Elektrik akımını ileten kablolarda bir problem oluştuğunda ani ve hızlı akım iletimi gibi durumlar sigortanın atmasını tetikleyecektir.

Eğer fan motoru sargıları kısa devre yapıyorsa fan motorunun da değişimi gerekli olabilir. Klimanızdaki teknik arıza ne olursa olsun Ankara Alaska Klima Servisi ile çözümsüz değilsiniz. Alaska klima kullanıcılarının dün olduğu gibi bugünde yardımına koşan Ankara Alaska Klima Servisi teknisyenlerine günün her saatinde aklınıza takılan tüm detayları sorabilirsiniz.

Donanımlı gezici servis araçlarımız ile şehrin her ilçe ve semtine yayılmış durumdayız. Bu nedenle herhangi bir gecikme yaşamadan servisimizden kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Ankara ilimizde klima tamir bakım ve montajı bizim işimiz diyoruz ve Alaska marka tüm kullanıcılar için sınırsız servis imkânı tanıyoruz. Ankara için tek numaramızdan bize rahatlıkla ulaşabilir klimanız konusunda gereli yardımı alabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!