Ankara Isısan Servisi

Ankara Isısan Servisi

Ankara Isısan Servisi kombi ve klima ürünlerindeki başarılı modelleri ile dikkat çeken Isısanfirmasının satış sonrası servis işlerini yapmak için kurulmuş köklü, yenilikci teknolojik ve işinin ehli bir işletmedir. Her türlü beyaz eşya ya da kombi ve klima çeşitleri belili dönemlerde periyodik bakıma alınmalıdır.

Bir yıl boyunca sürekli olarak ev ya da birçok iş yerinde en fazla kullanımına ihtiyaç duyulan bu tür hassas cihazlar bazı dönemler bir takı sorunları gün yüzüne çıkarabilmektedir. Bu yüzden sağlıklı bir bakım ve tamirat hizmeti almak yaz ya da kış adına bu cihazların her hangi bir sorun çıkarmadan yapılması için büyük bir önem taşımaktadır.

Tüm kombi çeşitleri, klima ya da her türlü beyaz eşya için Ankara Isısan servisi kaliteli bir hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışma yapmaktadır.

Elbette hiç durdurulmadan sürekli olarak açık tutulan bu tür cihazlar için sağlıklı bir servis hizmeti almak ve hangi cihaz olursa olsun en ideal çözüm ile sorunu halletmek bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde büyük bir garanti altında yapılmaktadır. Hem kombi hem deklima cihaz çeşitleri adına yapılması gereken periyodik bakımlar ile giderilmesi gereken bir takım aksan sorunları tüm yıl oyunca her hangi bir sorun yaşanmaması adına en önemli işlemlerden biridir.

 Kombi bakım hizmetleri

Özellikle de kış ayları için ev ya da birçok iş yerinin en önemli cihazı olarak ön plana çıkan birbirinden farklı kombiler adına tıkanıklık kontrolleri ya da yakıcı saç bağlantı sorunları müşterilerin anlatımı doğrultusunda kaliteli bir işlem yapılmaktadır. Aynı zamanda donanım kaynaklı arıza taraması ile ileriki zamanlarda her hangi bir sorun sonucunda cihazın bir anda durmaması için kusursuz bir hizmet verilmektedir.Birbirinden farklı kombiler adına en önemli bakımlardan biri ise performans testleridir.

Bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde tüm kombiler için performans testleri Ankara ısısan servisi uzman çalışanları bünyesinde yapılıp kontrol edilmekte ve cihazın ne kadar iyi veya kötü bir performans gösterdiği tam bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır. Bize 448 00 00 numaralı telefondan ulaşıp randevu alabilirsiniz.

Ankara Isısan Servisi kombi ve klimalarında sorun yaşayan her Ankara sakinine saat ve gün fark etmeksizin yardımcı olan alanında uzman bir firmadır. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere yardımcı olan firmamız teknisyenleri Isısan cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere 24 saat boyunca aralıksız hizmet vermekteyiz. Gezici servis araçlarımız merkez ve ilçelerde sürekli aktif olarak çalıştığından bir arıza durumunda size en yakın servis aracımızı yönlendirmekteyiz.

Kombi ve klimalar ısıtma ve soğutma sistemleri olarak her ne kadar verimli bir şekilde çalışsalar da elektronik parçaları mutlaka yıllık bakımdan geçirilmelidir. Yıllık bakımlar dahilinde Ankara Isısan Servisi teknisyenlerimiz hiçbir detayı atlamayarak gerekli teçhizat ile tedbirleri alacaklardır.

Dilediğiniz an ulaşabileceğiniz servisimiz ayrıca orijinal yedek parça temini de sağlamaktadır. Bu anlamda sizlere kapsamlı bir hizmet sağlamaktayız ve sizleri hiçbir suretle mağdur etmemekteyiz.

Kombilerde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi pompa sıkışma arızasıdır. Kombiler özellikle uzun süre kullanılmadıkları takdirde popa sıkışma arızası verebilirler. Pompa içerisinde kafa sıkıştığı takdirde cihazınızdan verim almanız mümkün olmayacaktır.

Ayrıca pompa içerisine yabancı bir cisim kaçmış, sıkışmış da olabilir ki bu anlamda yine cihazınız arızaya düşecektir. Kombiye su bastıktan sonra hava sıkışması da meydana gelebiliyor. Kombinizin çalışmasını etkileyecek olan bu durumlara karşı Ankara Isısan Servisi ekiplerimiz sizlere gece gündüz demeden yardımcı olacaktır.

Isısan markasının birbirinden farklı model ve kapasitedeki klimaları da oldukça kullanışlıdır. Pek çok farklı modelde ve kapasitede sunulan klimalar ortamı başarılı bir şekilde serinletme ya da ısıtmaktadır. Bu sebeple klimanın ortama uygun bir şekilde tercih edilmesi önemlidir. Bazı durumlarda klima ne ısıtma ne de soğutma görevini yapabilir. Bunun altında yatan nedenler farklı olabilir.

Klimalarda karşımıza çıkan ve işlevini yerine getirmesine engel olan arızalar arasında kompresör arızası, termik atması, kablo kısa devre yapması, gaz kaçırması gibi durumlar bulunmaktadır. Ankara Isısan Servisi uzman kadromuz klimanız konusunda sizlere gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini yerine getirecek ve cihazınızın tam kapasite çalışmasına yardımcı olacaktır.

Kombi ve klimalarınız için uzman kadromuz gezici servis araçları ile sizlere anında cevap vermektedir. Bu anlamda herhangi bir vakit kaybetmiyor ve anında hizmetlerimizden faydalanıyorsunuz. Üstelik sizlere bu hizmetleri bir yıllık Ankara Isısan Servisi servis garantimiz ile sunmaktayız.

Önemli olan müşteri memnuniyeti diyen firmamız bu anlamda kusursuz bir işlem ile cihazlarınızı uzun süre sorunsuz kullanmanıza yardımcı oluyor. Isısan marka cihazlarınız için yedek parçalarımız tamamen orijinaldir. Tam donanımlı Ankara Isısan Servisi atölyemizden sizler için getireceğimiz orijinal yedek parça ile cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!