Ankara Daikin Servisi

Ankara Daikin Servisi

Ankara Daikin Klima Servisi olarak bakım onarım tamir ve montaj işleriniz için servisimizin tecrübelerinden yararlanabilir , işlemlerinizi güven içinde sonlandirabilirsiniz.

Ankara Daikin Servisi
Ankara Daikin Servisi

Yaklaşık 25 yıldır aralıksız olarak hizmet veren Daikin servisi bu güne kadar edinmiş olduğu tüm tecrübeleri işine yansıtmıştır.Böylelikle de her zaman kusursuz işlere imza atmıştır. İster arıza olsun ister bakım veya tamir işlerinizde bizi yani Ankara Daikin Servisi ni arayarak gönül rahatlığı ile işlem yaptırabilirsiniz..

Elemanlarımız konusunun uzmanı olan , işinin ehli ve sertifikalı kişiler arasından titizlikle seçilmiştir. Böylelikle yapılan her işlem mükemmel derecede sonlanmıştır. Zaten belirli dönemlerde , bilgilerini güncellemek ve gelişmeleri takip etmek için de eğitim almaktadırlar.

Ankara Daikin Klima Servisi

Ankara Daikin Klima Servisi klima bakımı , montajı , demontajı , arıza giderilmesi ve nakil işlemleriniz için sizlere aralıksız hizmet vermektedir. Metrekare olarak büyük olan iş yerlerinde mutlaka salon tipi klima kullanılmalıdır. Ayrıca soğuyan havanın ortamdan çıkmaması için de kapı girişlerinin üzerine hava perdesi asılmalıdır. Bu işlem ortamın sabit derecede soğumasını sağlamanın yanı sıra enerji tasarrufu da sağlar.

Klima Montajı

Ankara Daikin Klima Servisi tarafından klima montajı yapılmadan önce keşif yapılması önemlidir. Çünkü takılacak ürünün ortama yetip yetmeyeceği mutlaka tespit edilmelidir. Düşük kapasiteli ürün yeterli soğuk hava sağlamayacağı için sürekli çalışacak ve hiç dinlenmeye feçmeyerek kompresörü yoracaktır.

Bunun yanı sıra sürekli çalışan ve dinlenmeyen klima yüksek elektrik faturasını da beraberinde getirecektir. Ayrıca şunu bilmenizi ve önemle üzerinde durmanızı isteriz ki bir ürünün garanti başlangıcını yetkili servislere yaptırmak oldukca önemlidir.Bu işlem içinAnkara Daikin Yetkili Servisi telefon numaraları vasıtası ile iletişime geçerek cihazınızı garanti altına aldırınız.

Ustalarımız tüm işlemlerini orjinal parça ve orjinal gaz kullanarak gerçekleştirmektedir. Böylelikle arızalanan veya bakımı yapılan klimanız ilk günkü performansına kavuşur.

Uzun yıllar arıza açmadan kullanmanın ilk şartı da budur. Bir de işinin ehli olmayan, kim olduğunu bilmediğiniz , ustalığından şüphelendiğiniz kişilere asla cihazınızı teslim etmeyiniz.

Onarılması güç durumlarla karşılaşacağınız gibi bir daha hiç kullananama riski de yaşamamnız için mutlaka bilinen , konusunda uzman servislere yani Ankara Daikin Klima Servisi ne müracaat ediniz.

Ankara Daikin Servisi ismi ile faaliyet gösteren servis merkezimiz sizlere sürekli hizmet verebilecek şekilde organize edilmiştir. Hangi gün ve ne zaman isterseniz Ankara Daikin Klima Servisi ni arayıp randevu alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bize gurur verecektir.

Ankara Daikin Klima Servisi tüm zamanların en hızlı bakım onarım ve arıza sorunlarının çözümünü Ankara halkının hizmetine sunmaktan büyük gurur duymaktadır.

Daikin marka klimalarınız servis ekiplerimize emanettir ve her türlü sorununuzda hiç çekinmeden 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz hazır bir şekilde beklemektedir.

Daikin marka klimalarda en fazla yaşanan sorunlardan biri klimanın ısıtma ve soğutma performansını gösterememesidir. Bu sorun bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir.

Öncelikli olarak Ankara Daikin Servisi miz geldiği zaman klimanın gaz dolumu yeterli mi buna bakar. Gaz dolumu yeterliyse klimanın kondansöründe bir problem olabilir düşüncesiyle kondensörün kontrolünü sağlar.

Ardından cihaz içinde pislik birikmiş olma ihtimaline karşın klimanızın genel temizliğini ve bakımını gerçekleştirir. Ardından klimanın hala çalışmaması durumunda normal çalışmayı engelleyecek her türlü sorunları tek tek gözden geçirir.

Değişimi olacak parçaları sizin de onayınızı alarak orijinaliyle değişimini sağlar. Sorununuz bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde Ankara Daikin Klima Servisi tarafından çözüme kavuşturulur.

Daikin marka klimanız olduğundan daha gürültülü çalışıyor ve ortamda bulunan kullanıcılarını rahatsız ediyorsa büyük olasılıkla klimanın fanlarında arıza oluşmuştur. Klimanın kullanma klavuzunu gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Klavuzun içinde Daikin marka klimaların arızalarıyla ilgili kullanıcılarını aydınlatabilecek ve onlara yol gösterebilecek bir takım bilgiler ve arıza kodları yazar. Kodların karşılarında yer alan basamakları tek tek uygulayın. Sorunun üstesinden gelemediğiniz takdirde artık bir üst merci olan Ankara Daikin Klima Servisine arıza için başvuruda bulunabilirsiniz.

Daikin marka klimanız çalışmaya başladığı anda kullanım alanında yer alan sigorta aksanını attırıyorsa klimada gaz kaçağı yaşanıyor olabilir. Gaz kaçağını tek başınıza çözemezsiniz. Servis çağırmanız gerekir. Kondensör yeteri kadar çalışmıyor olabilir

Ankara Daikin Klima Servisi gelip kondensörleri kontrol eder. Klimanın herhangi bir yerinde olan tıkanıklık da klimayı zora sokar ve sigortalarınızı attırabilir. Bu bakımdan klimanın yıllık belli periyotlarla bakımı oldukça önem arz etmektedir. Fakat klima bakımı asla merdiven altı diye tabir ettiğimiz korsan servisler tarafından yapılmamalı.

Alanında uzman sertifikalı ve eğitimli personellerce klimanızın bakımı sağlanmalıdır. Aksi takdirde kar sağlamaktan çok hem ekonomik olarak hem de zaman ve sağlık olarak oldukça yüksek zararlara maruz kalabilirsiniz.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki klimanızda arıza oluştu kendiniz çözemediniz ve servis çağırdınız. Servis ekiplerinin gerçek olup olmadığını ve belgelerini kontrol edin. Parça değişimi ihtiyacı olduğunda bu parçaların orijinalliğini kesinlikle gözden geçirin. Asla ihmal etmeyin. Alelade bir tamircide yaptıracağınız klima tamiri sizi daha sonradan daha yüksek kayıplara sokabilir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!