Ankara Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi

Vestel Servis Çankaya

Ankara Protherm Servisi kombi sorunlarınızı en ekonomik şekilde ve en hızlı sonuçlar alacak şekilde çözüme ulaştırmak için yaklaşık çeyrek asır önce kurulmuş , yenilikci yapısı ile sektörel gelişmeleri anında bünyesine katmış ve işlerini bu doğrultuda yürütmeyi başarmış seçkin bir firmadır.

Bakım işlerinizin yanında yedek parça ve tamirat uygulamalarını da büyük bir dikkat ve özveri ile tamamlamaya çalışan ve bunda da başarılı olan Ankara Protherm Servisi çalışanı ekiplerimiz sizlerin güvenini kazanma yolunda da büyük adımlar atarak kendisini ispatlamıştır.

Yıllık bakım, klima, kombi ve beyaz eşya gibi cihazların randımanlı çalışması için önemlidir. Bu önemli meselede, profesyonel çözümler sunan Ankara protherm servisi elemanları, aradığınız sağlıklı servis hizmetlerini vermektedir. 

Servis hizmetlerinde aradığınız hizmeti sunan ekipler, hızlı ve pratik çözümlerle, teknik servis hizmetlerinde büyük bir başarıya imza atmaktadırlar. Kış aylarından önce gelen son bahar ayları, kombi yıllık bakım mevsimidir. Kış aylarının ortasında bozulan kombiler, büyük sıkıntı oluşturmaktadır. Aynı şekilde yaz aylarından önce klima bakımı da yapılmalıdır. Aksi halde, yaz aylarında, klimalar randımanlı çalışmaz.

Ankara Protherm Kombi Klima Beyaz Eşya Servisi

Kombi, klima ve beyaz eşya cihazlarının düzenli bir şekilde çalışması için, yıllık periyodik bakımın yapılması gerekir. Yıllık periyodik bakım, cihazın yüksek randımanla çalışmasına neden olur. Bu nedenle, ihmal edilmemelidir.

 Ankara Protherm Kombi Servisi

Kombi bakımının servisi, aradığınız uzman işçilik ve profesyonel çalışma sistemi ile yapılmaktadır. Ankara Protherm Servisi bünyesindeki uzman servis elemanları, öncelikle, cihazı çalıştırırlar ve cihazın su ısıtma bölümünü test edeler. Petek ve sıcak su testi ile suyu ısıtan kısım tam olarak test edilir.

Bacanın çalışması çok önemlidir. Baca testi de yapıldıktan sonra, gerekli bakım işlemi ve gerekli yedek parçalar, liste halinde müşteriye sunulur. Müşterinin onayı ile bakım işlemi başlar ve kısa zamanda bitirilir.Prothem kombilerinizi Ankara Protherm Yetkili Servisi bünyesinde gören vapan personeller vasıtası ile kontrollerini yaptırıp , garanti altına aldırınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!