Ankara Midea Servisi

Ankara Midea Servisi

Ankara Midea Servisi ismini bu güne kadar hep olumlu işler yaparak zirveye taşıdık . Takım ruhu ile çalışan personellerimiz işindeki çabukluğu , tamiratlarındaki üstün becerisi , profesyonelliği ön planda tutan yapısı ile sizlere hep en iyiyi sunma gayrati içinde bulunmuştur.

Klima Bakımı , tamiri ve onarımı , yer değişimi , arıza giderilmesi gibi işleriniz için sağda solda servis arama derdine düşmeyiniz. Ankara Midea Servisi seçkin ve uzman kadrosu ile sizlere sonuna kadar destek olacaktır. 

Klima seçmeden önce mutlaka bir uzmana danışıp , takılacak yerin şartlarına uygun cihazların hangisi olabileceğini tespit etmeliyiz. Bu işlem ilerideki günlerde kullanım performansımızı çok etkileyecektir. Çünkü şartlara tam manası ile uyan klimalar en üst verimi sağlayacaktır. Bu sayede de minimum enerji giderleri ile maksimum performnsı yakalamış olacaksınız. Ankara Midea Servisi montaj öncesi de sizlere desteğini vermektedir.

Tamirat konusunda ne kadar uzman ve profesyonel olduğumuzu geçmişte yaptığımız onarımlarla ispatlamış ve tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşümler almayı başarabilmiş olan servisimiz çok sayıdaki memnun müşteriyi de bünyesine katarak portföyünü yükseltmiştir.

Çalışma prensiplerimizin en başında gelen “müşteri memnuniyeti“ ilkesini her koşulda yerine getiren teknisyenlerimiz , böylelikle her zaman sizlerden olumlu övgüler almayı da becermiştir. Ankara Midea Servisi kurumsal servis anlayışı içindeki tutumunu ve davranışını her alanda gösterebilen nadir firmalardandır. Hızlı servis hizmeti için gezici ekiplerini her türlü malzeme ile donatarak rakiplerinin de bir adım önüne geçmeyi başarmıştır.

Ankara Midea Servisi uygun ve ekonomik fiyatlı tamirat işlemleri ile de sizleri memnun etmeyi bilmiştir. Gerek görülmeyen , performansında hiç bir sorun olmayan parçalarınız keyfi olarak değiştirilmeyeceği için boş yere para ödeyerek bütcenizin açık vermesini de engellemekteyiz. Bize her konuda , aklınıza takılan her soru için danışabilir ve mutlaka aydınlatıcı ve merakınızı giderici cevaplar alabilirsiniz. Bu konuda telefon desteği alabileceğiniz gibi ürün başında uygulamalı olarak da sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Ankara Midea Servisiyaklaşık olarak 25 yıllık geçmişi ile ve işinde kazandığı üstün deneyim ile kesin sonuç alabileceğiniz işlemlere imza atmaktadır. Klima Bakımı , gaz dolumu , boru çekme işi , veya diğer konularda hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Ayrıca acil durumlarda sizlere anında yanıt verebilmek için nöbetci mobil ekip bulundurarak da rakipsiz olduğumuzu bir kere daha gösterdik. 

Ankara Midea Servisi çağrı merkezleri sizlere yanıt verebilmek ve sorunlarınıza yardımcı olabilmek adına servis kaydı oluşturmak için her daim hazır bulunmaktadır. Uygun olduğunuz gün ve saat aralığını yetkili arkadaşımıza bildirerek randevu talep edebilirsiniz.

Tam zamanında belirtilen adreste olacak olan ekiplerimiz sizlere tam desteğini sunacaktır. Bir de şunu belirtmek isteriz ; yeni sahip olduğunuz cihazlarınızın kurulumu ve ilk çalıştırması yapılarak garanti altına alma işlemi için mutlaka Ankara Midea Yetkili Servisiile iletişime geçiniz ve oradan gelecek olan personele evraklarınızı onaylattırınız . Bu işlemin faydalarını ilerleyen günlerde mutlaka göreceksiniz.

Ankara Midea Servisi klimalar konusunda özellikle yeni dönem cihazları ile dikkatleri üzerine çeken Midea markasının tüm modellerine gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapan alanında uzman bir kadroya sahip bir firmadır. Midea klimalar hemen her alana uygun modelleri ile büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Özellikle bahar ve yaz aylarında bunalan insanlar klimalara ihtiyaç duyuyorlar.

İster küçük bir alan olsun ister devasa bir işletme olsun klimalar insanların rahat bir nefes alabilmeleri ve konforlarının sağlanması açısından son derece kullanışlı cihazlardır. Ankara Midea Servisi olarak bizler ise yıllardır olduğu gibi Ankara sakinlerine bakım ve onarım işlemlerinde garantili hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile sizlere anında yetişiyor ve ortaya çıkan sorunu uzman dahilinde hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Klimalar konusunda pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi ses problemidir. Klimalar parçalarına bağlı olarak iç ve dış üniteden bir takım rahatsız edici sesler çıkarabilirler. Klimalardaki ses sorunlarından bir tanesi montajla ilgilidir. Klimanızda zaman içerisinde vida gevşemesi olabilir. Vide gevşemesi aksamlarda oynamaya dolayısıyla ses çıkmasına neden olabilir. Ayrıca tesisat boruları, fan balansı gibi parçalarda bir arıza meydana gelmiş ve ses çıkarıyor olabilir. Kontrolü Ankara Midea Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Midea klimanızın filtrelerinde gerekli temizlik işlemi yapılmamış ise genellikle iç ünite ses yapabilmektedir. Klima fan motor yatakları da ekiplerimiz yapacağı kontroller dahilinde elden geçirilecek ve sorun olmadığından emin olunacaktır. Klimanızda gürültü sorunu yaşıyor iseniz Ankara Midea Servisi günün her saati yardım talep edebilirsiniz.

Midea klimanız eğer soğutma işlemini tam anlamı ile yapamıyorsa termostat bağlantılarında bir sorun olabilir. Termostatın kendisinde bir sorun var ise ve onarılamayacak düzeyde ise orijinal parça ile değiştirilir. Kompresör rölesi, termiği, kalkınma kondansatörü gibi parçalarda arıza çıkmış olabilir. Gerekli müdahale Ankara Midea Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Eğer klimanız birden bire çalışmayı durdurdu ise elektrik akımı, kabloları, sigortaları kontrol edebilirsiniz. Klimanın ışıkları, göstergeleri yanıyor mu ya da kumandası çalışıyor mu, kontrol edebilirsiniz. Ancak klimanızın neden çalışmadığını anlamadıysanız kesinlikle yanlış bir müdahalede bulunmayın ve Ankara Midea Servisi operasyon merkezimizi arayın. Alanında uzman teknisyenlerimiz klimanızdaki sorunun kaynağını bularak ortadan kaldıracaktır.

Klimanıza yıllık bakımları yapan firmamız ayrıca gerektiği takdirde orijinal Midea yedek parça temini ile cihazınızdaki sorunu ortadan kaldırmaktadır. Tüm personelimiz Midea klima modellerinde gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda sizlere sunduğumuz kapsamlı hizmet tamamen profesyoneldir. Sizlere onarım hizmeti verdikten sonra cihazınız tam bir yıl boyunca servisimiz garantisi altında olmaktadır. Bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!