Bursa Regal Servisi

Bursa Regal Servisi

Bursa Regal Servisi beyaz eşya konusunda sıklıkla tercih edilen markalardan birisi olan Regal markasının Bursa’daki en geniş ve köklü hizmet ağına sahip firmasıdır. Beyaz eşyalarınızı seçerken kapasitesine göre seçmek son derece önemlidir. Regal markasının hemen her ortama ve ihtiyaca göre beyaz eşyası bulunmaktadır.

Bursa Regal Beyaz Eşya Servisi

Bursa Regal Beyaz Eşya Servisi ekibimiz beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını garantili ve orijinal yedek parçayla yapmaktadır.

Çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, fırın ve buzdolapları ile Regal hemen her tür ihtiyaca karşılık vermektedir. Ancak diğer tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi beyaz eşyalarınızın da yıllık bakımlardan geçmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bursa merkez ve ilçelerde bu bakımları sizler için Bursa Regal Servisi uzman ekiplerimiz gerçekleştirmektedir.

Bursa şehrimizin tüm bölgelerinde aralıksız hizmetlerimize devam etmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknik bir ekipten oluşmaktadır. Regal marka her ne cihazınız olursa olsun profesyonel müdahale ile yaklaşıyor ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Regal markasının banyolarda sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından birisi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinesinin iyi bir performansta çalışabilmesi için su alma ve boşaltma işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir. Su giriş hortumunda ortaya çıkmış olabilecek bir tıkanıklık ile cihazınıza su gelmeyecektir.

Ayrıca cihazınıza su gelmiyor ise kapağını da kontrol etmelisiniz. Çamaşır makinesi kapağı tam kapanmadığında su alma, boşaltma işlemlerini yapmayacaktır. Konu hakkında detaylı bilgi için Bursa Regal Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Bursa Regal Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarında serinleten soğuk kış günlerinde ortama sıcak hava vererek rahatlatan Regal klimalar da diğer klimalarda ortaya çıkabilecek arızalar gösterebilirler. Örneğin klimalarda sık aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi klimanın kötü koku yayması üzerinedir. Fakat yanlış bilinen durum ise kokunun klimadan kaynaklanmadığı, ortamdaki sinmiş ağır kokulardan kaynaklı olduğudur.

Ağır yağ kokusu, halı, mobilya, sigara kokuları zaman içerisinde ortama siner ve klimanız bu kokuyu sirkülasyon çerçevesinde sizlere geri verir. Bunun için almanız gereken en önemli tedbir Regal klimanızın bulunduğu ortamı sık bir şekilde havalandırmak ve klimanızın filtrelerini düzenli bir şekilde temizlemek olacaktır. Bursa Regal Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde klimanızın temizliğini de yapmaktayız.

Mutfaklarda yiyecekleri sakladığımız buzdolaplarında ise çok ciddi arızalar nedeniyle soğutma yapmama durumları ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin buzdolabının en önemli parçası olan kompresör arızalandığında ya da yandığında buzdolabınız hiçbir suretle soğutmayacaktır.

Kompresör yanmasının nedeni cihazın soğuk hava vermesini engelleyecek gıdaların yoğun şekilde dolaba doldurulmasıdır. Bu durumda buzdolabının üst kısmında buz oluşumu görülecek ve bu da kompresörün yanmasına neden olacaktır. Bursa Regal Servisi olarak buzdolaplarınızın bakımını yapmakla beraber eğer bir yedek parça ihtiyacı oluşmuş ise orijinal Regal marka yedek parça temin etmekte ve işlemimizi başarılı bir şekilde sonlandırmaktayız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!