Ankara Süsler Servisi

Ankara Süsler Servisi

Vestel Servis Çankaya

Ankara Süsler Servisi olarak Süsler markalı her türlü elektronik cihazların bakım onarım ve montaj işlerini yapmaktayız. Ayrıca Süsler markalı tamir ve onarım işlerini yaptıktan sonra bir yıl garanti hizmetini de vermekteyiz.

 Markası ne olursa olsun uzun yıllardır çalışan elektronik cihazlar her zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Özellikle kombi, klima ve tüm elektronik beyaz eşyaların bakıma girmesi, bu cihazların tüm çalışma randımanları için çok önemlidir.

Ankara Süsler servisi tüm kullanıcıların aramış olduğu teknik özellikleri barındıran tek yetkili servistir. Tamir, bakım ve onarım sırasında her türlü teknik hususlara dikkat ederek profesyonelce yapmaktayız. Ayrıca Ankara Süsler servisi olarak Süsler markası taşıyan tüm ürünlerinizin bakım ve onarımını profesyonelce yapmaktayız.

 Ankara Süsler Kombi Servisi

Kış aylarının gelmesi ile birlikte tüketicileri de kombi bakım telaşı sarmaktadır. Kombi cihazların daha verimli çalışabilmesi için yıllık bakımdan geçmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden kombilerin bakımları kış ayları girmeden birkaç ay önce yapılması gerekmektedir.Kombi bakımı yapılırken, performans testinden başlayarak teknik servis işleri, parça testi ve sıcak su testlerini ve kombinin peteklere sıcak su pompalama testlerini de çevreye zarar vermeden kısa zamanda yapmaktayız.

Bu testler sonrasında tüketici şikâyetleri göz önünde bulundurarak, gerekli bakım ve onarım işlemler belirlenir. Alınması gereken ve değişmesi gereken parçalar da kısa zamanda değiştirilerek yılık bakım en iyi şekilde yapılır.

Süsler markası taşıyan kombi cihazlarınızı mutlaka Ankara Süsler Yetkili Servisi güvencesine aldırınız ki ileride doğacak sorunlarınızı tamir ve parça ücreti ödemeden yaptırabilesiniz.

Ankara Süsler Servisi sizlere kombi konusunda alanında profesyonel ekiplerden oluşmuş bir hizmet sunuyor. Öyle ki Süsler marka kombinizin yıllık bakımlarından parça değişimine kadar tüm detaylarla ilgilenmekteyiz. 25 yıllık kombi konusunda uzman kadromuz ile işlemlerimizi servis garantisi altında gerçekleştirmekteyiz.

Süsler markası kombi denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesidir. Ankara Süsler Servisi ekibimiz her model kombi konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Alacağınız hizmet TSE standartlarındadır.

İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm personelimiz güler yüzlü ve çözüm odaklıdır. Ankara merkez ve ilçelerde gezici servis araçlarımız ile yoğun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu anlamda bizleri arayıp arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde size en yakın servis aracımızı göndermekteyiz.

Kombilerde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin bunlardan bir tanesi kombi su basıncının düşmesidir. Kombi su basıncı eğer çok düşük ise bar seviyesi 1,5 olana kadar su basmak gerekecektir.

Su basılma işleminden sonra kombideki basınç düşüklüğü ortadan kalkacak denge sağlanacaktır. Ancak basınç konusunda sorun yaşıyorsanız ve profesyonel destek almak isterseniz Ankara Süsler Servisi teknisyenlerimiz bu konuda sizlere anında yardımcı olacaktır.

Fan motoru kombinizin en önemli parçalarından birisidir.  Fan motoru çalışmadığı ya da teklediği takdirde cihazınız pek çok arıza ortaya çıkaracaktır. Yıllık bakımlar kapsamında fan motoru bakımı da Ankara Süsler Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombinizin fan motoru onarımı, eğer onarımı olmuyor ise değişimi firmamız tarafından orijinal yedek parça ile yapılacaktır.

Kombilerde tehlike arz eden durumlardan bir tanesi baca tıkanmalarıdır. Bacada tıkanma ya da yoğuşma suyu giderinde tıkanma var ise yoğun bir sıcaklık görülecektir. Bu tarz yüksek sıcaklık ortaya çıkarsa cihazınız zarar görebilir.

Ankara Süsler Servisi bölge merkez birimimiz bu gibi durumlarda sizlere yerinde bakım hizmeti sunacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kombilerde meydana gelebilen bir diğer sorun voltajla ilgilidir. Eğer bir voltaj sorunu var ise cihazınız arızaya geçecektir. Voltaj düşüklüğü ya da voltaj yüksekliği nedeni ile ana kart arızalanabilir.Yüksek ve düşük voltaj sorunlarından sıyrılabilmeniz ve bu konuda herhangi bir sorun yaşamamanız adına sizlere regülatör kullanmanızı öneriyoruz. Süsler marka kombiniz, regülatör desteği ile gerektiği kadar voltaj alarak çalışmasını sürdürecektir. Ankara Süsler Servisi ekiplerimiz regülatör montajını gerçekleştirip kullanımı hakkında sizlere detaylı bilgi verecektir.

Ankara Süsler Klima Servisi

Yaz aylarında kavurucu sıcaklara karşı kullanmış olduğunuz klimalar zamanla istenilen serinliği vermez. Bunun sebebi de yıllık bakıma ihtiyaç duymalarıdır.

Ankara Süsler servisi olarak klimaların yılık bakımlarında toz temizliği, filtre ve polen temizliğini yaparak cihazın nefes almasını sağlarız. Klimaların en önemli sıkışması olan fan sıkışmaları da kontrol edilip, tıkanıklık ve deforme testleri de yapıldıktan sonra gereken bakım ve onarıma başlanır.

 Teknik servisleri kaliteli hizmet verebilmesi için elemanlarının da iyi eğitim almış sertifikalı saygı değer kişilerden oluşması çok önemlidir. 

Ankara Süsler servisi bünyesindeki çalışan teknik elemanlarımız gerekli eğitim ve sertifikalara sahip kişilerdir. Ayrıca Ankara Süsler servisi olarak teknik gerekli bütün, evrak belge ve izinleri alarak profesyonel yollarla uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ankara Süsler Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

 

Ankara merkez ve ilçelerden anında ulaşabileceğiniz servisiniz sizlere 24 saat boyunca aralıksız hizmet sağlamaktadır. Ankara Süsler Servisi müşteri hizmetlerinde görev yapan çağrı merkezi yetkililerimize 0312 448 00 00 telefon numaramızdan gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunan firmamız hesaplı işlem ile sizleri zor duruma sokmadan işini bitirmektedir. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!