Konya Hotpoint Servisi

Konya Hotpoint Servisi, beyaz eşya konusunda tüm ülkemizde olduğu gibi Konya şehrimizde da Hotpoint markasını tercih edenlere gerekli her türlü teknik desteği veren kapsamlı bir servistir. Hotpoint birbirinden farklı cihazları ile ev ve işlerine girmiş insanlara konforu ve kolaylığı sağlamıştır.

Ancak Hotpoint marka beyaz eşyaların da bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Hotpoint marka her tür beyaz eşyanızın bakımı Konya Hotpoint Servisi tarafından yapılmaktadır.

Hotpoint marka beyaz eşyalar günümüzde her ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı modelleri ile insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ancak bazı arıza kayıtları alıyoruz ki bu arızaların ortadan kalkması için profesyonel bir destek gerekmektedir. Hotpoint marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı için yılların firması olarak bizlere güvenebilirsiniz.

Buzdolaplarında en sık karşılaştığımız konulardan bir tanesi buzdolabı çalışıyor ancak soğutmuyor sorunsalıdır. Buzdolabınız soğutmuyor ise kapı fitilleri eskimiş olabilir. Bu da ısı kaybına yol açan en büyük nedenlerden birisidir. Buzdolabı kapı fitilleri değişimi Konya Hotpoint   Servisi ismi ile görev yapan firmamız tarafından yapılmaktadır.

Buzdolapları içerisinde gaz sayesinde soğutma işlemini yapmaktadır. Buzdolabı gaz kaçağı sık karşılaştığımız sorunlardan birisidir. Gaz kaçağı nedeniyle buzdolapları yeterli derecede soğutma yapamazlar. Hotpoint buzdolabı gaz kaçağı ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde bulunmakta ve onarılmaktadır.

Buzdolabı gibi Hotpoint’in sık bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi de Deep Freeze’lerdir. Deep Freeze karlanma yapıyor ise üst kapak fitilleri eskimiş demektir. Buzdolabı gibi Deep Freeze’lere de ısı girmemelidir. Deep Freeze kapı fitil değişimi sayesinde cihazınız eski performansında soğutmaya devam edecektir.

Yemeklerimizi yaptığımız fırınlarda en ufak bir sorun yaşandığı an günlük işlerimiz de yarım kalacaktır. Hotpoint ocak fırın arızaları kapsamında Konya Hotpoint  Servisi olarak pek çok şikâyet alabiliyoruz.

Örneğin hava gazı vasıtası ile çalışan fırınlar zaman içerisinde alevlenme bölümünde tıkanma yapabilirler. Gözenekler tıkanmış ise mutlaka temizlenmelidir. Ocak üzerinde bulunan alev gözenekleri çıkarılmalı ve temizlenmelidir. Alev gözeneklerini sıcak suda da kaynatabilirsiniz.

Hotpoint fırınlarınızda ocak bölümünün daha verimli çalışması için doğalgaza dönüşüm memeleri de mutlaka kontrolden geçmeli ve cihazınız için tavsiye edilen şekilde olmalıdır. Bu konuda Konya Hotpoint Servisi teknisyenlerimizden gerekli teknik desteği alabilirsiniz. Bizlere tek numaramızdan anında ulaşabilirsiniz.

Hotpoint çamaşır makinesi su boşaltmama ya da Hotpoint bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi sorunlarda da bizlere günün her saati danışabilir gerekli yardımı alabilirsiniz. Konya Hotpoint Servisi olarak gezici servis araçlarımız ile Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinde kesintisiz hizmetlerimize devam ediyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!