Ankara Bosch Servisi

Ankara Bosch Servisi olarak biz de bu gücün bir kolu olarak tüm Ankara bölgesine kusursuz servis hizmeti vermekteyiz.

Sürekli daha iyisini ve daha yenisini üretmek amacına hizmet ederek yaşam alanları içerisindeki kullanımların daha pratik, daha kolay ve daha kaliteli olması için büyük bir çalışma göstererek gün geçtikçe daha geniş alanlarda yayılma göstererek büyümektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve sorumluluk bilinci ile birlikte kullanıcını sayısını arttırmakta olan Bosch, sağlıklı ve uzun ömürlü beyaz eşya üretimi konusunda ismini altın harflerle yazdırmış bulunmaktadır.

Teknolojinin tüm gelişmelerini ve yeniliklerini dinamik ve üstün ekibi ile birlikte , sunduğu her ürüne incelikle ve özenle işlemekte olan Bosch markası , dünya çapında büyük bir piyasa gücüne sahip olmaktadır.

 Her elektronik alet gibi Bosch marka ürünler içerisinde de belli kullanım süreleri sonunda ürün, bakım ve tadilata ihtiyaç duyabilmekte uzun ömürlü, sağlıklı ve etkin kullanımının devam etmesi için ise servis seçiminin özenle ve doğru olarak yapılması büyük bir önem içermektedir.

İşte bu nokta içerisinde Ankara Bosch servisi, markasından almış olduğu güven duygusu ile birlikte kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı olarak sağlam adımlarla ilerlemektedir. Ve müşterilerden almış olduğu olumlu dönüşler ile birlikte gururla ilerlemektedir.

BOSCH BİR DÜNYA MARKASIDIR

Servis, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve derin dondurucu gibi beyaz eşyanın yanında ütü, kahve makinesi, saç kurutma makinesi, sebil, tost makinesi gibi küçük ev aletlerinde meydana gelebilecek olan devir daim, su akıtma, fan sıkışması, soğutmaması, buzlanma yapması, ısıtmaması, motor arızası, filtre tıkanıklığı, deterjanı almaması, kapağın açılmaması veya kapanmaması, yıkama veya pişirme ayarları içerisindeki sistem arızaları gibi meydana gelebilecek olan her türlü sıkıntıya karşı deneyimli olmaktadır.

Tüm sorunlar, yapılacak olan detaylı incelemeler sonucunda sorunun temel kaynağına ulaşılmasının ardından en doğru ve en uygun çözümün üretilmesi ile birlikte Ankara Bosch Servisi tarafından gerçekleştirilecek olan teknik müdahale sonucunda ortadan kaldırılmaktadır.

ANKARA BOSCH SERVİSİ HER GÜN VE HER AN HİZMETİNİZDE

Her biri eğitimli ve güler yüzlü olan Bosch elemanları , dinamik ekip çalışması ile birlikte yapılması gereken tüm işlemler müşteri bilgisi ve onayı dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Müşteri mağduriyetinin önüne geçmek adına hızlı servis anlayışına sahip olmakta olan Ankara Bosch servisi, gerek duyulan durumlar içerisinde yerinde bakım ve tadilat işlemini de gerçekleştirmektedir. 

Ankara Bosch servisi uzman teknisyenler eşliğinde çalışıyor ve bu kaliteli markanın servis hizmetleri tüm ülke çapında karşılık görüyor.

Özellikle bir hizmetin daha performansı yüksek hale gelebilmesi için yaygın servis ağı hizmeti daha geniş çevrelere ulaştırma konusunda önemli bir etken.

Pek çok kaliteli ürün ve teknoloji tanıtımı konusunda firmanın ortaya koymuş olduğu ürünler elbetteki tartışılmaz bir kaliteyi göstermektedir.

Burada insanların bu muazzam markanın ürün ve seçeneklerini değerlendirmesi için servis hizmetleri olanca hızıyla devam ediyor.

Markanın bütün ürünlerinin güvenli bir şekilde kurulum ve çalışmasını sağlayan Ankara Bosch servisi gerçekten sıradışı ve güvenilir bir hizmetin adresi olarak dikkat çekmektedir.

Özellikle elektrikli ürün kullanımı esnasında elektrik tesisatının düzenli olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Topraklama hattı olmayan tesisatlar kalitesine kadar üst düzey olursa olsun ürünlerde büyük problemler ortaya çıkarabilir. ISO9001 ve aynı zamanda Türk standartlarına temsil eden TSE kalite belgeli servis hizmetleri tam da aradığınız hizmet ve donanımı gösteriyor.

Ankara Bosch Servisi geçmiş yıllardan günümüze dek süren müşteri merkezli güler yüzlü hizmet anlayışını sürdürüyor. Tüm Bosch ürünlerinden kombi klima beyaz eşya ve şofben cihazlarınızın bakım onarım ve tamiratını eksiksiz yapıyor ve alanında uzman profesyonel eğitimli personelleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan büyük onur duyuyoruz.

BOSCH KOMBİLERİNİZ BİZİMLE GÜVENDE

Bosch marka kombi cihazlarınızın en sık karşılaşılan arızası kombinin suyu yeteri kadar ısıtmamasıdır. Kombilerin genel olarak ısıtamama sebeplerinden en sık olanı ise kombinin su basıncının 1.5 bardan çok yüksek ya da çok düşük olmasıdır. Kombinin su basıncını altındaki su vanasından optimum ayar olan 1.5 bara kendiniz çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bosch marka kombilerde yaşanan bir diğer sorun ise kombinin çalışmaması veya tam randımanlı çalışmamasıdır. Bosch kombinizin çalışmadığını fark ederseniz ilk yapmanız gereken şey kombiye yeterli miktarda elektrik akımı geliyor mu? Bunun kontrolünü sağlamalısınız. Kullanım alanında bulunan elektrik akımının şalteri atmış veya elektrik tesisatının herhangi bir yerinde elektrik kablo bağlantısı kısa devre yapmış olabilir.

Bunun denetimini yapmalısınız. Eğer bir sorun var ise elektrik tesisatçısı çağırıp sorunu çözebilirsiniz. Diğer bir neden ise kombinin iç parçalarından biri ya da en kötüsü kombinin motoru yanmış olabilir. Bu durumda kombiyi kendinizin açıp arızanın tamirini yapmanız pek sağlıklı bir davranış olmayacaktır. Acilen Ankara Bosch Servisi ekiplerinden arıza ile ilgili randevu almanız gerekmektedir.

Bosch marka klimalarda cihazın kullanım ömrünü uzatmak için yıllık belirli periyotlarla Ankara Bosch Servisi tarafından bakımının yapılmasını sağlamalısınız. Bakımı düzenli yapılan cihazlardan maksimum oranda performans ve minimum enerji sarfiyatıyla gündelik yaşamınızı daha rahat idame ettirebileceksiniz.

BOSCH KLİMA SERVİSİMİZ UZMAN KADROLARDAN OLUŞUR

Klimalardan yeteri kadar performans alamamanızın nedeni diyelim ki klimanız iyi soğutma yapmıyorsa; panellerinde veya fanlarında sıkıntı olabilir. Yıllık bakım yaptırmanız bu sorunun önlenmesinde primer faktördür. Klima filtrelerinin de bakımının düzenli olması hem cebinizi hem yaşam alanınızı rahatlatacaktır.

Bosch marka beyaz eşyalardan bulaşık makinenizden çıkan bulaşıklar hala yağlı çıkıyorsa yani makineniz iyi ve temiz yıkama yapmıyorsa; bulaşık makinesi optimum derecede çalışmıyor olabilir. Yani yağlı yemek artıklarını 30 derecede çıkartmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Herkes tarafından bilinir ki 30 derecede yağlı bulaşıkların kiri çıkmayacaktır. Cihazın program ısı derecesini artırmanız gerekir. Cihaz hiç yıkama yapmıyorsa veya su almıyor ,deterjan almıyor yani çalışmıyorsa Bosch bulaşık makinenizin motor aksamında problem yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda lütfen en yakın zamanda Ankara Bosch Servisinden sorunuzla ilgili randevu alın. Ekip arkadaşlarımız probleminizi çok büyük bir hızla en kolay şekilde çözecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!