Ankara Ariston Servisi

Ankara Ariston Servisi

Ankara Ariston servisi olarak uzun yıllardır, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

 Ariston markalı klima kombi beyaz eşya şofben gibi elektronik ürünlerin tamir ve bakımını üstlenen servis merkezimiz aynı zamanda bu ürünlerin montajnı da titiz ve oldukca profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat politikası ile de dikkat çeken Ariston Merkez servisimiz her tamiratını sizleri memnun edebilmek adına dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir

Ankara Ariston Servisi desteğini yakından hissetmek için bu zamana kadar yapılmış uzman çalışmaları gözden geçirmelisiniz. İleri teknoloji altyapısını kaliteli servis ağı ile her yere ulaştırmaya çalışan firmadan yardım almak sizin için en doğru tercih görünümünde.

İleri teknolojiyi temsil eden kaliteli bir üretim elbette ki tesis garantisini ve hizmet potansiyelini temsil ediyor. Buradaki elle tutulur ve gözle görülür kaliteli hizmet anlayışı tüm ülkenin geneline yayılmış durumda.

Malzeme kalitesi ve alt yapı çalışmaları konusunda marka kalitesinin ortaya koyduğu olumlu sonuçlar sizi yine olumlu şekilde etkileyecek. Müşteri konumundaki insanların memnuniyetine büyük önem veren Ankara Ariston Servisi çok kapsamlı hizmetlerini ülke genelinde sürdürmeye devam ediyor.

ARİSTON SERVİSİMİZ ANKARANIN HER NOKTASINDA HİZMETİNİZDE

Bulunduğunuz yerde sağlıklı bir iletişim ile birlikte her konuda yardım alma şansına sahip olduğunuzu unutmayın. İleri teknolojisini deneyim ve tecrübe ile bütünleştirilmiş elemanlar en zorlu koşullarda kaliteli hizmet için sizin yanınızda olacak. Kaliteli üretimle desteklenen ürün ve hizmetler aynı zamanda servis garantisi ile evinize kadar size yardımcı olmaktadır.

Fark yaratan ve ayrıcalığını kalitesi ile bütünleştiren bir markanın servis hizmetleri yine aynı donanımı temsil ediyor. Kurumsal bir yapıya sahip olması sebebiyle hemen her yerde üstün hizmeti hedefleyen firmalar özellikle servis desteğini garanti başlangıcı için bir gereklilik haline getiriyor.

Orijinal ve uygun fiyatlı yedek parça seçeneklerinin uygun koşullarda kapıda ödeme imkânı gerçekten avantajlı bir alışveriş için çok büyük önem taşıyor. Güler yüzlü bilinçli ve iletişim konusunda empati bilgisine sahip olan personel ile Ankara Ariston  Servisi hizmette sınır tanımıyor.

Türk standartlarına aşağının ve Avrupa standartları ile boy ölçüsü en marka kalitesi güvenilir ve teknoloji üst düzey hizmet konusunda çok önemli bir noktayı sizin ayağınıza kadar getiriyor.

Bilinç konusunda çok deneyimli olan ve fırsatları her zaman en iyi şekilde gözden geçiren uzmanlarla birlikte Ankara Ariston Servisi kalitesi gerçekten size inanılmaz katkı sağlayacak ve faydasını gösterecektir. En iyi yatırımı yapıp güvenilir hizmetten faydalanmak için iletişim konusunda diğer firmalarla olan ilişkilerinizde lütfen dikkatli olun.

BAKIM İŞLEMİ HER CİHAZ İÇİN ŞARTTIR

Elektronik cihazlar her ne kadar kaliteli markadan yapılırsa yapılsın uzun kullanımları sonucu bakıma ihtiyaç duyarak veya yapısı gereği arıza çıkarabilirler. Ankara Ariston servisi olarak Ariston markalı cihazların bakım onarım ve montaj hizmetlerinin uzun yılların vermiş olduğu tecrübesiyle kısa zamanda yapmaktayız. Bakım, onarım ve montaj hizmetlerine en kısa zamanda alıcı çözümler sunmaktayız 

Ankara Ariston servisi olarak arızalanan elektronik cihazların onarımını yapmadan önce insan sağlığını tehdit eden risklerin önlemini alarak problemin büyümesine kısa anda tedbir alıyoruz. Beyaz eşyalar uzun süreli kullanımlarda periyodik aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Bu süreçte kullanıcılar sağlıklı ve işinde profesyonel servis arayışına girerler.Ankara Ariston servisi olarak kombi, klima ankastre ve tüm Ariston markalı cihazlar için, ideal servis çözümleri sunmaktayız.

 Özellikle beyaz eşya gruplarından buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi cihazların onarım işlemlerine kısa zamanda kalıcı çözümler sunulması çok önemlidir. Beyaz eşya ürünlerinde  oluşan arızaları yerinde inceleyerek küçük arızalar durumunda yerinde müdahale yapmaktayız.

Eğer arızalar yerinde yapılmayacak kadar ciddi ise teknik servisimize getirerek kısa zamanda tamirini yaparak adreslerine teslim etmekteyiz. Ayıca kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri içinde ideal ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

İŞLEMLERİMİZİ ORJİNAL PARÇALARLA YAPARIZ

Ankara Ariston Servisi olarak Kombi ürünlerinde parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanarak bir yıl garanti hizmetini de siz değerli müşterilerimize vermekten gurur duymaktayız.

Özellikle kış ayları yaklaşırken kombi bakım sürecinde genel olarak öncelikle cihazın performansı test edilerek donanım kaynaklı arıza taraması, yakıcı saç bağlantı ve tıkanıklık kontrollerini yaptıktan sonra müşteri şikâyetleri bağlı olarak kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Aynı Ankara Ariston Servisi ismi ile çalışmalarını yürüten servisimiz yerinde bakım hizmetine de kalıcı çözümler sunmaktadır.

Servislerimiz içerisine klima bakım onarım hizmeti de bulunmaktadır. Klima servis sürecinde filtre temizliği, toz temizliği fan sıkışması ve benzeri sorunlarını giderilmesini yanı sıra periyodik bakımlarını da profesyonelce yapmaktayız. 

Ankara Ariston servisi bünyesinde çalışan elemanlarımız iyi eğitim almış kendi alanlarında sertifikalı güler yüzlü ve müşteriye saygılı kişilerden oluşmaktadır. Ankara Ariston servisi olarak müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!