Ankara Electrolux Servisi

Ankara Electrolux Servisi

Ankara Electrolux Servisi, dayanıklı beyaz eşyaları ile geniş bir kesim tarafından tercih edilen Electrolux’un başkentteki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. Öyle ki sadece merkez değil, Ankara tüm ilçeleri ve semtlerinde Electrolux marka beyaz eşya tercih edenlere garantili bakım ve onarım hizmeti sunuyor.

Günümüzde teknolojinin gelinmesi ile birlikte yeni çıkan beyaz eşya modelleri hayatı çok daha kolaylaştırmaktadır. Beyaz eşyalar elektrikle çalışan cihazlar olduğundan yılda en az bir defa kapsamlı bir bakım yaptırılmalıdır. Böylelikle yıl içerisinde kötü bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Çamaşır makineleri çamaşırlarımızı verimli bir şekilde temizleyen kullanışlı cihazlardır. Electrolux’un ise birbirinden farklı modelde çamaşır makinesi her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Ancak çamaşır makineleri kullanılırken bir takım ayrıntılara dikkat etmek makinenizin ömrünü uzatacaktır.

Örnek vermek gerekirse çamaşır makinelerinin programında belirli bir yükleme miktarı vardır. Bu yükleme miktarının üzerine çıkıldığı zaman makineniz aşırı bir şekilde sarsıntılı çalışacaktır. Bu sarsıntılı şekilde çalışma bir süre sonra cihaz tarafından durdurulacaktır ve program iptal olacaktır. Bu sebeple çamaşırlarınızı koyarken Electrolux çamaşır makinenizin kapasitesi doğrultusunda yükleme yapmalısınız. Uygun yükleme seçeneğini kılavuzdan görebilir ya da firmamız Ankara Electrolux Servisini arayarak yardım alabilirsiniz.

Kurutma makinelerinde ise yine dikkat edilecek birkaç husus ile cihazlarınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Kurutma makinesinin su tankının boşaltılması işlemi çamaşırdan çıkarılan nem yoğuşmasının alınması demektir. Bu işlemi mutlaka yapmalısınız. Öncelikle Electrolux kurutma makinenizin çekmecesini çekerek su tankını çıkartın. Su tankında birikmiş olan suyu dökün ve hunide lif birikmiş ise su ile temizleyin. Arından su tankını yeniden yerine takarak işlemi bitirin.

Gıdalarımızı muhafaza ettiğimiz mutfaklarımızın bir başka değişmez beyaz eşyası buzdolaplarıdır. Electrolux buzdolaplarında da bazı durumlarda teknik destek gerekebiliyor. Bizlere gelen arıza kayıtları arasında buzdolabı tavanından buzdolabı içine su damlıyor gibi şikâyetler olabildiği gibi buzdolabı aydınlatması çalışmıyor ya da buzdolabı kapağı kapanmıyor gibi geri dönüşler de olabiliyor. Bu gibi durumlarda Electrolux buzdolabı fonksiyonlarına hâkim Ankara Electrolux Servisi teknisyenlerimizden dilediğiniz an yardım alabilirsiniz.

Bulaşık makineleri mutfaklarda bulaşıkların rahat bir şekilde yıkanması ve temizlenmesini sağlayan cihazlardır. Bulaşık makinesinin arızaya düşme durumlarından bir tanesi kireçlenmiş bir su musluğu ya da bükülmüş bir tedarik hortumu durumunun oluşmasıdır. Su hortumunun bükülmediğinden emin olmalısınız. Aynı zamanda kireçlenmiş bir su musluğu konusunda yetkili birimlerimizle irtibata geçmenizi öneririz. Ankara Electrolux Servisi olarak bu ve bunun gibi sorunlarda sizlere hem telefonla hem de arıza yerinde gerekli her türlü desteği sağlamaktayız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!