Ankara York Servisi

Ankara York Servisi

Ankara York Klima servisi ile çalışıyorsanız , koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan , profesyonel , konusunda uzmanlaşmış ve üstün yetenekli personelleri bünyesinde barındıran , yaptığı işlemlere tam 1 yıl garantiyi extra olarak sunan , nöbetci ekipleri ile her an sizlere destek vermeyi başarabilen , hızlı servis olma şartlarını sonuna kadar yerine getirerek bol mobil ekip barındıran servistir.

Telefon desteği sunmak için de her konuda sorunlarınızı danışabileceğiniz çağrı merkezi kuran , sektörel gelişmeleri en yakından takip ederek anında bünyesine katan , müşterilerinin her türlü hakkını sonuna kadar savunan , düşük kar marjı ile hizmet etmeyi ilke edinen , ortalama 25 yıllık tecrübesini işine yansıtarak hep üstün başarıdaki işlemlere imza atan bir servis ile iş yapıyorsunuz demektir.

Bu sebeple sorununuz ve yaptıracağın işlem ne olursa olsun bizimle iletişime geçebilir , gönül rahatlığı ile cihazlarınızı teslim edebilirsiniz.

Ankara York Servisi müşterileri ile kurmuş olduğu olumlu diyaloglar sonunda müşteri portföyünü her zaman genişletmeyi başarmıştır. Eğitimli , tam donanımlı , her türlü sertifikaya sahip ve sürekli eğitime tabi tutulan personellerimizle sizlere hep en iyiyi sunma gayreti içinde bulunduk. Bu yolda da çok mesafe katettik.

Ankara York Klima Servisi klimalarınızın yıllık periyodik bakımlarını en ekonomik şekilde yaptıracağınız , seçkin bir firmadır. Tamiratlarımızı kesinlikle orjinal parça kullanarak yaptığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Bu sebeple de ürününüzü tekrar arıza açmama konusunda garanti altına alırız. Unutmayın ki yan sanayi parça kullanımı veya çıkma malzeme ile yapılan tamiratlar , başarı sağlayamamnın yanı sıra ürününüze da kalıcı zararlar verebilir.

Ankara York Klima Servisi deposunda barındırdığı bol yedek parça ile tamir aşamasında sizleri hiç bekletmez ve işleminizi hemen sonlandırır. Tarafımızdan yapılan her türlüça tam 1 yıl servisimizin garantisi altındadır. Bir de şunu belirtmek isteriz ; yeni montajı yapılan ve kullanıma başlanacak olan klimalarınızı mutlaka Ankara York Klima Yetkili Servisi iletişime geçerek garanti altına aldırınız. Yapılacak bu işlem sizlerin ilerleyen dönemlerde sorunsuz ve masrafsız kullanımınızı sağlayacaktır. 

York Klima Servisi güvencesi ile klimalarınızın yıllık bakımları yapılmakla beraber bir arıza durumunda sizlere alanında uzman teknisyenlerimiz ile destek veriyoruz. York markası modelleri ve performansı ile dikkat çeken klimalar üreten bir markadır. Bu anlamda hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Klimalar pek çok farklı modelden oluştuğundan doğru tercih ile tam verim almak mümkün olacaktır. Klima tercihi klimadan verim alabilmeniz için ilk ve en önemli aşamadır.

Klimalar merkezi ve bireysel cihazlar olarak ikiye ayrılırlar. Öncelikle hangi ihtiyaca göre klima alınacağı tespit edilmelidir. Eğer büyük binaların iklimlendirmesi adına bir klima alınmak isteniyorsa merkezi cihazlar tercih edilmelidir. Merkezi klimaları kullanabileceğiniz alanlar arasında plaza, alışveriş merkez, spor salonu, sinema, tiyatro gibi geniş kitlelerin toplandığı alanlar için tercih edilmektedir. Merkezi klimalar ile ilgili detaylı bilgiyi York Klima Servisi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Bireysel klimalar ise nispeten daha küçük alanlarda tercih edilen cihazlardır. Bireysel klimaları üç grup altında toplamak mümkündür. Split, paket ve pencere tipi klimalardır. Split klimalar soğutma sistemi elemanlarının iki ya da daha fazla gövde içerisinde toplandığı klimalardır.

Split klimalar kendi içerisinde duvar tipi, yer-tavan tipi, salon tipi, kanal/gizli tavan tipi, kaset tipi şeklinde ayrılırlar. York klima modelleri içerisinde bu klimaları görmeniz mümkündür. Hangi tip klimayı seçeceğiniz ihtiyacına göre değişecektir. Bu konuda teknisyenlerimizden yardım almak isterseniz York Klima Servisi numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Paket tipi dediğimiz klimalar ikiye ayrılmaktadır. Düşey-yatay tip paket klimalardır. Bu tip klimalar kapasite olarak split tip klimalardan daha büyüktür. Kısa kanallar kullanarak havayı hızlı ve homojen bir şekilde iklimlendirirler. Çatı tipi paket klimalar ise kafe, sinema, tiyatro, restoran ve alışveriş merkezi gibi yerlerde yoğun bir şekilde kullanılır. York markasının birbirinden kullanışlı çatı tipi klima modelleri bulunmaktadır. York Klima Servisi olarak çatı tipi klima seçiminden taşınmasına, montajına kadar tüm süreçte sizlere yarımcı olmaktayız.

Hangi model klimayı alacak olursanız olun montaj, bakım ve servisi kusursuz olmalıdır. Bu durum uzun vadede işinize yarayacağından dikkat etmelisiniz. York Klima Servisi teknisyenlerimiz bu konuda hayli titiz davranmaktadırlar. Kapasite seçimi ise klimayı kullanacağınız alana göre tercih edilmelidir. Eğer küçük bir alanda kullanacaksanız büyük bir klima almanın faydası olmayacaktır.

Ayrıca verim alma ve tasarruf açısından dur-kalk klima yerine tasarruflu inverter tip klimalar tercih etmeye özen göstermelisiniz. Klimanın kurulacağı evde elektrik tesisatını klimanın elektrik ihtiyacını karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bunun için York Klima Servisi ekiplerimiz kurulum aşamasında gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve tedbirleri sizin için alacaktır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!