Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi Ferroli marka kombilerinizin tüm bakım onarım ve arıza durumlarında devreye girerek kombi kullanıcılarına yeni bir soluk getirmektedir.

Ferroli Servis Ankara
Ankara Ferroli Servisi

Kombi Servisi

Kombi cihazlarının yılda en az 2 defa periyodik aralıklarla bakımdan geçmesi ürünün kullanım ömrünü daha da uzatacaktır.

Ferroli kombilerde kullanıcılarımızın sıklıkla Ankara Ferroli Servisine başvurma nedeni kombinin arıza alarmının yanması sorunudur. Kombinin kırmızı ışığının devamlı veya aralıklarla yanıyor olması cihazda bir problem olduğunun sinyalini vermektedir.

Bu gibi durumlarda servis çağırmadan önce sizlerin de yapmanız gereken bir takım işlemler vardır. Öncelikli olarak kombinin elektrik bağlantılarını ve gaz vanalarını kontrol edip kapalıysa veya arızalıysa bunları giderip cihazı tekrar aktif bir şekilde çalıştırınız.

Eğer çalışmama sorunu devam ediyorsa lütfen en kısa zamanda Ankara Ferroli Servisine arıza için randevu kaydı oluşturun. Bir diğer arıza şikayeti kombi normal optimum ısıda çalışmasına rağmen peteklerin sıcaklığı çok yüksek ise; 2 ihtimal söz konusudur. Ya kombinin anakartı arızalıdır ya da 3 yollu vana kollarından birinde bir hata meydana gelmiştir.

 Kombi bakımında servis elemanları, adresinize gelirler ve klima ve beyaz eşyada olduğu gibi, kombi bakımına başlarlar. Kombiler öncelikle çalıştırılır ve çalışma performansı ölçülür.

Suyu ısıtan kısmın su ısıtma ve pompalama gücü, fan kısmının çalışması, bacanın çalışması ve tıkanıklık testleri yapılır. Daha sonra ise, gerekli olan bakım ve onarım için parça ihtiyacı belirlenir.

Ev sahibinin onayı ile bakım işlemi yapılır. Kısa zamanda, ekipler servis işlemini bitirirler. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, mükemmel işçilikle, güvenilir hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle, elemanlarımıza güvenle kombi teslimatı yapabilirsiniz.

 Uzman elemanlar, sertifikalı çalışmaktadır. Sertifikalı çalışan ve işinin ehli olan servis elemanları, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Günümüz teknolojisi ile üretilen bütün kombiler hakkında bilgi sahibi olan Ankara ferroli servisi elemanları, mükemmel bir işçilik sunmaktadırlar.

Kısa zamanda iş teslimi yanında, iş ahlakı ile güvenebileceğiniz elemanlardan oluşmaktadır. Cihazlar yerinde bakıma tabi tutulmakla beraber, müşteri onaysız hiç bir şekilde işlem yapılmamaktadır.

FERROLİ KOMBİ ARIZA KODLARI

A 01 –  Arıza Kodu Yanıyorsa : Cihazda Alev Yok Demektir

A 02 –  Arıza Kodu:  Cihazda Düzensiz Alev Var Anlamı Taşır

A 03   Arıza Kodu: Eşanjör Koruması Manasındadır

A 06  – Arıza Kodu: 4 Dakikada 5 Defa Alev Eksikliği Olduğunu Gösterir

F 04  – Arıza Kodu: Kombinizde Baca Termostadı Arızası Var Demektir

F 05  – Arıza Kodu: Hava Presastatı Arızası İşaretidir

F 08 –  Arıza Kodu: Eşanjör Aşırı Isınma Uyarısı

F10  –  Arıza Kodu: Kaloifer Ntc Sensör Arızası İkazı

F 11 –  Arıza Kodu: Sıcak Su Ntc arızası İkazı 

F 14 –  Arıza Kodu: Ntc Emniyet Sensörü Arızası İşareti

F 34  – Arıza Kodu: Düşük Voltaj Arızası Uyarısı

F 35  – Arıza Kodu :Frekans Arızası Demektir

F 37 –  Arıza Kodu: Kombi Tesisat Su Basıncının  Yetersizliği Anlamı Taşır.

F 39  – Arıza Kodu: Harici Ntc Sensörü Bozuk Demektir

F 40  – Arıza Kodu: Tesisat Su Basıncı Yüksek Uyarısıdır.

F 41 –  Arıza Kodu: Cihazınızın Sensör Koruması Bağlı Değil Uyarısıdır.

F 42 –  Arıza Kodu: Kombide  İkili Sensör Okuma Farkı Nedeniyle Koruma Durumu Demektir

F 43 –  Arıza Kodu: Kombi Eşanjör Koruması Uyarısı

F 47  – Arıza Kodu:Kombinizin Basınç Sensörü Koruması Bağlı Değil Demektir

F 50  – Arıza Kodu: Moduleg Bağlı Değil İşaretidir

Garantili Parça Değişimi

Anakartın veya vanaların Ankara Ferroli Servisi tarafından hem parça değişimi hem de parça tamiratı olabilmektedir. Servisimiz tarafından parça değişimi olacaksa eğer onayınız alındıktan sonra servis personellerimiz parçayı orijinaliyle değiştirmekte ve sizler de kombinizi eskisinden daha iyi bir performansta kullanabilmektesiniz.

Bir diğer Ferroli kombide yaşanan ola7sı sorun ise kombiniz su akıtıyor ve musluktan kirli veya isli su akıyorsa; bunun birçok nedeni vardır. Kombinin hava tankı bitmiştir. Eşanjör arızalı olabilir.

Su basıncı optimum ayarından çok yüksektir veya tank deliktir. Tüm bu sorunları su basıncını ayarlamak dışında tek başınıza halledebilmeniz mümkün değildir. Ankara Ferroli Servisi ile irtibatta olmanızı öneririz.

Ferroli kombi servisimiz yıllardır olduğu gibi şimdi de kombinizde aklınıza gelecek her türlü soru ve yaşadığınız tüm probleminizde alanında uzman sertifikalı üstün donanımlı servis elemanlarımızla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Servisimize haftasonu ve hafta içi günün her saati ve hatta dilerseniz online olarak da ulaşabilmeniz mümkündür.

Güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla Ferroli kombi kullanıcılarının yüzlerini güldürmeye ve yaşam standartlarını elimizden geldiğince yüksek tutmaya oldukça önem veriyoruz.

Bunun için de kombi gibi yüksek teknolojik ve arıza yaptığında insan sağlığında ciddi tehditler oluşturabilecek cihazların bakımını da Ankara Ferroli Servisi tarafından yapılmasından yanayız.

Merdiven altı ya da korsan servis diye tabir ettiğimiz tamircilere itimat etmeyiniz. Bu durum hem sizin sağlığınıza hem kombinize hem de cebinize ciddi zararlar verebilir.

Mükemmel bir servis hizmeti için, işini mükemmel yapan Ankara ferroli servisi elemanları tercih edilmelidir. Sağlıklı servis işlemleri için, güncel bilgilendirmelere sahip olan servis elemanları, hızlı ve güvenli servis hizmetleri sunmaktadır. Servis hizmetleri ile aradığınız mükemmel sonuçları, işini uzmanı ekipler tarafından elde edebilirsiniz.

Kaliteli bir markanın hizmetlerinden faydalanıyor sanız çift eşanjörlü modellerin tercihi her mevsimde rahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle doğalgaz kullanımında dikkat edilmesi gereken çok önemli konular var. Gaz kaçağı veya tesisat noktasında yapılmış bir hata daha büyük riskleri beraberinde getirebilir.

Alışılmış ve gerekli olan standartlara uygun bir tesisat yapısı ile birlikte Ankara Ferroli Servisi gerçekten her koşulda size kaliteli hizmeti sağlamaya devam edecek.

Çevreci bir yakıt ve bunun olumlu etkisi aslında bütün insanlara yakından ilgilendirmektedir. Özellikle tadilat yaptıracak insanların gerekli onay alması ve evini bu şekilde daha güvenli bir hale getirmesi gerekiyor.

Altyapı ve diğer hizmetler noktasında güvenilir adresiniz olan Ankara Ferroli Servisi kafanıza takılan bütün soruları cevaplayıp hizmet konusunda size yardımcı oluyor

Özellikle de gaz kaçağı riski oluştuğu zaman kesinlikle çakmak yakmayın ve olası mevcut risk durumunda 187 numaralı telefonu arayın diğer konularda ise yardım alacağınız adres belli olmakla beraber kurumsal yapı ve geniş servis ağı size yardımcı olacaktır.

 Isınmak için kombiler, en iyi cihazlardır. Bu cihazlar sürekli çalışır ve deforme olur. Bu nedenle, kış ayları girmeden kombi bakımı yaptırmak, son derece önemli bir husustur.

Kışın rahat etmenin yolu, kombi bakımında en iyi çözümleri sunmaktır. Yaz aylarında rahat etmek için, klima bakımı, yaz ayları girmeden bitirilmelidir. İşin uzman olan klima ekipleri ile aradığınız servis hizmetini bulabilirsiniz.

Klima Servisi 

Klima bakımı fan, fitre ve polen kısımlarının temizlenmesi ile başlar. Daha sonra ise fan kısmı, özenle temizlenir ve gerekli bakımlar yapılır. Bütün bölümler tek tek incelendikten sonra, bakım listesi çıkarılır. Yedek parça konusunda sıkıntısı olmayan ekiplerimiz, yedek parçaları da tedarik ederler.

Sonuç olarak, gerekli bakımlar ev sahibinin onayı ile sonuçlandırılır. Bakım işlemlerinde izlenen yol, profesyonel servis bakım yollarıdır. Rahatlıkla cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Ferroli amblemi taşıyan ürünlerinizi ilk kullanım öncesi mutlaka Ankara Ferroli Yetkili Servisi bünyesindeki ilgili personel ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!