Servisim › Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi

Mükemmel bir servis hizmeti için, işini mükemmel yapan Ankara ferroli servisi elemanları tercih edilmelidir. Sağlıklı servis işlemleri için, güncel bilgilendirmelere sahip olan servis elemanları, hızlı ve güvenli servis hizmetleri sunmaktadır. Servis hizmetleri ile aradığınız mükemmel sonuçları, işini uzmanı ekipler tarafından elde edebilirsiniz.

Kaliteli bir markanın hizmetlerinden faydalanıyor sanız çift eşanjörlü modellerin tercihi her mevsimde rahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle doğalgaz kullanımında dikkat edilmesi gereken çok önemli konular var. Gaz kaçağı veya tesisat noktasında yapılmış bir hata daha büyük riskleri beraberinde getirebilir. Alışılmış ve gerekli olan standartlara uygun bir tesisat yapısı ile birlikte Ankara Ferroli Servisi gerçekten her koşulda size kaliteli hizmeti sağlamaya devam edecek.

Çevreci bir yakıt ve bunun olumlu etkisi aslında bütün insanlara yakından ilgilendirmektedir. Özellikle tadilat yaptıracak insanların gerekli onay alması ve evini bu şekilde daha güvenli bir hale getirmesi gerekiyor. Altyapı ve diğer hizmetler noktasında güvenilir adresiniz olan Ankara Ferroli Servisi kafanıza takılan bütün soruları cevaplayıp hizmet konusunda size yardımcı oluyor.

Özellikle de gaz kaçağı riski oluştuğu zaman kesinlikle çakmak yakmayın ve olası mevcut risk durumunda 187 numaralı telefonu arayın diğer konularda ise yardım alacağınız adres belli olmakla beraber kurumsal yapı ve geniş servis ağı size yardımcı olacaktır.

 Isınmak için kombiler, en iyi cihazlardır. Bu cihazlar sürekli çalışır ve deforme olur. Bu nedenle, kış ayları girmeden kombi bakımı yaptırmak, son derece önemli bir husustur. Kışın rahat etmenin yolu, kombi bakımında en iyi çözümleri sunmaktır. Yaz aylarında rahat etmek için, klima bakımı, yaz ayları girmeden bitirilmelidir. İşin uzman olan klima ekipleri ile aradığınız servis hizmetini bulabilirsiniz.

 Klima bakımı fan, fitre ve polen kısımlarının temizlenmesi ile başlar. Daha sonra ise fan kısmı, özenle temizlenir ve gerekli bakımlar yapılır. Bütün bölümler tek tek incelendikten sonra, bakım listesi çıkarılır. Yedek parça konusunda sıkıntısı olmayan ekiplerimiz, yedek parçaları da tedarik ederler.

Sonuç olarak, gerekli bakımlar ev sahibinin onayı ile sonuçlandırılır. Bakım işlemlerinde izlenen yol, profesyonel servis bakım yollarıdır. Rahatlıkla cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Ferroli amblemi taşıyan ürünlerinizi ilk kullanım öncesi mutlaka Ankara Ferroli Yetkili Servisi bünyesindeki ilgili personel ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Ferroli Servisi, Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe Ferroli Servisi, Şentepe, Basınevleri Ferroli Servisi , Ferroli Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Ferroli Servisi, Kurtuluş , Söğütözü Ferroli Servisi, Yıldızevler ,

Hüseyingazi Ferroli Servisi, Aktaş , Dikimevi Ferroli Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Ferroli Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler Ferroli Servisi, İskitler , Natoyolu , Seyranbağları Ferroli Servisi, Esat ,

Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Ferroli Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Ferroli Servisi, Akdere , Ostim Ferroli Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent ,

Ayrancı Ferroli Servisi, İncirli , Cebeci Ferroli Servisi, incek Ferroli Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Ferroli Servisi, Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri Ferroli Servisi, Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler Ferroli Servisi, Ümitköy, Pursaklar Ferroli Servisi, Elvankent Ferroli Servisi, Bağlıca Ferroli Servisi, Ulus Ferroli Servisi, Etlik , Emek Ferroli Servisi, Demetevler Ferroli Servisi, Bahçelievler

Ferroli Servisi, Kızılay Ferroli Servisi, Gölbaşı Ferroli Servisi, Altındağ , Balgat Ferroli Servisi, Sincan Ferroli Servisi, Etimesgut Ferroli Servisi, Mamak Ferroli Servisi, Eryaman Ferroli Servisi, Çukurambar Ferroli Servisi, Batıkent Ferroli Servisi, Yenimahalle Ferroli Servisi, Keçiören Ferroli Servisi, Dikmen Ferroli Servisi, Çayyolu Ferroli Servisi, Çankaya Ferroli ServisiFerroli Servisi

  • Ankara Ferroli Bölge Servisi
  • Ferroli Kombi Tamiri
  • Ferroli Klima Bakımı Ve Montajı
  • Ankara Ferroli Şofben Servisi
  • Ferroli Müşteri Danışma Hattı
  • Bize Sorun
  • Online Çağrı Merkezi
  • 7Gün 24 Saat Nöbetci Ekip
  • Tüketici Odaklı Hizmet
  • Garantili İşlem & Sonuç

 Kombi bakımında servis elemanları, adresinize gelirler ve klima ve beyaz eşyada olduğu gibi, kombi bakımına başlarlar. Kombiler öncelikle çalıştırılır ve çalışma performansı ölçülür. Suyu ısıtan kısmın su ısıtma ve pompalama gücü, fan kısmının çalışması, bacanın çalışması ve tıkanıklık testleri yapılır. Daha sonra ise, gerekli olan bakım ve onarım için parça ihtiyacı belirlenir.

Ev sahibinin onayı ile bakım işlemi yapılır. Kısa zamanda, ekipler servis işlemini bitirirler. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, mükemmel işçilikle, güvenilir hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle, elemanlarımıza güvenle kombi teslimatı yapabilirsiniz.

 Uzman elemanlar, sertifikalı çalışmaktadır. Sertifikalı çalışan ve işinin ehli olan servis elemanları, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Günümüz teknolojisi ile üretilen bütün kombiler hakkında bilgi sahibi olan Ankara ferroli servisi elemanları, mükemmel bir işçilik sunmaktadırlar. Kısa zamanda iş teslimi yanında, iş ahlakı ile güvenebileceğiniz elemanlardan oluşmaktadır. Cihazlar yerinde bakıma tabi tutulmakla beraber, müşteri onaysız hiç bir şekilde işlem yapılmamaktadır.

FERROLİ KOMBİ ARIZA KODLARI

A 01 -  Arıza Kodu Yanıyorsa : Cihazda Alev Yok Demektir

A 02 -  Arıza Kodu:  Cihazda Düzensiz Alev Var Anlamı Taşır

A 03  - Arıza Kodu: Eşanjör Koruması Manasındadır

A 06  - Arıza Kodu: 4 Dakikada 5 Defa Alev Eksikliği Olduğunu Gösterir

F 04  - Arıza Kodu: Kombinizde Baca Termostadı Arızası Var Demektir

F 05  - Arıza Kodu: Hava Presastatı Arızası İşaretidir

F 08 -  Arıza Kodu: Eşanjör Aşırı Isınma Uyarısı

F10  -  Arıza Kodu: Kaloifer Ntc Sensör Arızası İkazı

F 11 -  Arıza Kodu: Sıcak Su Ntc arızası İkazı 

F 14 -  Arıza Kodu: Ntc Emniyet Sensörü Arızası İşareti

F 34  - Arıza Kodu: Düşük Voltaj Arızası Uyarısı

F 35  - Arıza Kodu :Frekans Arızası Demektir

F 37 -  Arıza Kodu: Kombi Tesisat Su Basıncının  Yetersizliği Anlamı Taşır.

F 39  - Arıza Kodu: Harici Ntc Sensörü Bozuk Demektir

F 40  - Arıza Kodu: Tesisat Su Basıncı Yüksek Uyarısıdır.

F 41 -  Arıza Kodu: Cihazınızın Sensör Koruması Bağlı Değil Uyarısıdır.

F 42 -  Arıza Kodu: Kombide  İkili Sensör Okuma Farkı Nedeniyle Koruma Durumu Demektir

F 43 -  Arıza Kodu: Kombi Eşanjör Koruması Uyarısı

F 47  - Arıza Kodu:Kombinizin Basınç Sensörü Koruması Bağlı Değil Demektir

F 50  - Arıza Kodu: Moduleg Bağlı Değil İşaretidir

 

 

Ferroli Servisi İle İlgili Sorular

Ferroli marka

Yeşim Dogutekin - 2017-09-25

Kombimin beyni yandı fiyat alabilirmiyim

Cevapları Gör

Kombini suyu ısıtmaması

Mesut - 2017-10-07

Ferroli marka kombi banyo yaparken suyu ısıtıyor birkaç dakika sonra kırmızı ışık yanmaya başlıyor ve su soğuyor. Bu neden olur. Basıncı 1,5 barda.

Cevapları Gör

Kombi beyin fiatı

Ramazan DENİZ - 2017-10-23

Ferroli kombi Modeli: 0ABF4B3A - DOMIPROJECT F24 Beyni arızalı dedi servis Beyin fiyatını öğrenebilirmiyim Selamlar

Cevapları Gör

ekranda b2 yaıyor

murat - 2017-11-01

merhaba ferroli kombi ekranında bazen b2 yazısı geliyor..yaz konumunda ikende bazen kısa süreli çalışyor.

Cevapları Gör

Error veriyor kombi

Sevda - 2017-11-29

Merhabalar sorunsuz çalışan kombimiz de sabah ERR 3P9 yazıyordu ne yapmamız gerekiyor lütfen acil yardım edin minik bebeğim var

Cevapları Gör

Duşda su birden soğuyor

Hakan koçak - 2017-12-07

Duş yaparken su birden soğuyor.Yekrar ısınmasını beklemek zorunda kalıyorum

Cevapları Gör

Ferroli kombi eşanjör fiatı

Selahattin Su - 2018-02-17

Kombinin 5 yıllık eşanjör su akıtıyordu gelen servis yeni taktığı eşanjör için benden 820 ₺ para ve söktüğü parçayı aldı Fiat normalmi ?

Cevapları Gör

BATIKENT SERVİSİNİZ KİMDİR ?

SERVET ARAL - 2018-12-27

Batıkent servisiniz eğer Nahit / Cem ARAL TEKNİK ise tüm ferroli markası cihazlarımı derhal söküp atacağım...!

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.