Eskişehir İmmergas Servisi

Eskişehir İmmergas Servisi

Eskişehir İmmergas Servisi kaliteli servis hizmetinin adıdır. Ekiplerimizin eğitimine önem vererek , sorunlarınıza en etkin çözümü bulmak başlıca prensiplerimizin arasındadır.

Yılda en az 1 kere seminerlere ve eğitim programlarına katılan teknisyenlerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederken kendilerini de geliştirmektedir. Bu sayede tamirat işlemlerinizi başarı ile yapmaktadırlar.

Kombinizin yüksek verimle çalışması için başlıca kuralları vardır.En önemli olan da temizlik ve yıllık bakımlardır. Petek temizliğini de ihmal etmemek gerekir. Şebeke suyunun zamanlar korozyon ve paslanma yapması nedeni ile sistemdeki su peteklerinizde rahat dolaşamaz ve dolayısı ile ısı verimi alamazsınız.

Bu da boşa gaz yakmanıza ve paranızı sokağa atmanıza sebep olur. Ortalama olarak her 5 yılda bir yaptıracağınız petek ve tesisat temizliği sayesinde düşük doğal gaz sarfiyatı ile yüksek verim alabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin yapacağı ilaçlı temizlik sayesinde hem sistem , hem de kombiniz uzun yıllar sağlıklı çalışır.

Böylelikle zamanından önce kombi ve petek değişikliği yapmaktan kurtulursunuz. Bu da bütcelinde büyük bir rahatlama getirir. Eskişehir  İmmergas Servisi randevu biriminden bakım randevusu alarak tüm işlemlerinizi ekonomik ve güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir İmmergas Servisi kombi bakımları ile ve arızalarıyla ilgilenen prensipli ,tecrübeli ve kurumsal bir firmadır. Bakım onarım ve tamir işlerimizde gösterdiğimiz titizlik bizi sektörde ön plana çıkartan en büyük etkendir.

Kombiler son yıllarda hayatımıza giren ve eksikliği asla doldurulamayacak cihazlardır. Ekonomik kullanımı ile tercih edilmektedir. Katı yakıtlara ve mazotla çalışan cihazlara nazaran da çevreyi en az kirleten ısınma cihazlarının en başında gelir.

Doğal gaz kokusuzdur. Bu sebeple gaz kaçaklarının anlaşılabilmesi için şebekeye dağıtım sırasında sarımsak kokusu ilave edilir. Bu kokuyu duyduğunuz zaman hemen ortamı havalandırın.

Camları kapıları veya pencerelerinizi açarak gazın çıkmasını ve temiz havavnın girmesini sağlayın.Asla elektriklerinizi yakmayın.En ufak bir kıvılcımın patlamaya yol açabileceğini unutmayın.

Hemen gaz dağıtım sirketini arayarak yardım isteyin ve gaz kaçağının bulunmasını sağlayın..Eğer tesisatınızda kaçak varsa tesisatcı , kombide kaçak varsa bizi arayarak destek isteyin. En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz probleminizin giderilmesine yardımcı olacaktır.

Eskişehir İmmergas Servisi yedek parça stoğu ile dikkat çekmektedir. Soğuk kış günlerinde arızalanan kombi cihazınızın parça değişimlerinin hızlı yapılması gerekir.

Bu sayede soğukta kalmaktan kurtulursunuz. Bazı firmalar 2 gün veya 3 gün sonrasına parça siparişi gerçekleştirerek müşterilerini madur ederek soğukta kalmasına sebep olmaktadır. Sadece soğuk havalarda değil , normal günlerde de kombi arızaları hayatımızın akışını olumsuz yönde etkiler.

Sıcak su kullanamamak , duş alamamak bu olumsuzlukların başında gelir. Bu sebeptendir ki satın alacağınız kombinin servisinin yaygınlığına ve yedek parça stoğunun olmasına dikkat ediniz. Kombi yıllık bakımları sorunlarınızı önlemenizdeki sebeplerin başında gelir.

Genel ayarları , kontrolü ve temizliği yapılan cihazlar uzun yıllar problen çıkartmadan çalışarak sizi üzücü ve masraflı durumlardan kurtarır.İşinin ehli olmayan , yeri yurdu belirsiz ve tecrübesiz kişilere cihazınızı teslim ederek hem hayatınızı hem de kombinizi riske atmayınız.

Eskişehir İmmergas Servisi ile temas kurarak randevu alarak mükemmel servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz…

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!