Konya Altus Servisi

Konya Altus Servisi, ülkemizde sık bir şekilde tercih edilen Altus marka cihazların genel bakımı, temizliği ve onarımı konusunda Konya sakinlerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Altus özellikle kaliteli cihazları ile ön plana çıkan ve bu konuda kendisini ispatlamış bir markadır. Konya’da Altus kullanan on binlerce kişiye gece gündüz demeden bakım ve onarım hizmetini sunmaktayız.

Altus marka cihazlar diğer tüm elektrikli cihazlar gibi rutin bakım isterler. Beyaz eşyaklimaşofben ve televizyon gibi hem elektrikli hem de gazlı çalışan cihazları ile Altus yıllık bakımları dahilinde sizlere sorun çıkarmayacak cihazlar üretmektedir. Konya Altus Servisi olarak sizlerin belirlediği gün ve saatte cihazlarınıza bakım yapan teknisyenlerimiz, sene içerisinde herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmamanız için tüm önlemleri almaktadır.

Altus Buzdolabı Tamir Ekipleri Günün Her Anı Yanınızda

Altus’un sık bir şekilde tercih edilen cihazları arasında beyaz eşyalar vardır. Buzdolabı ve donduruclar ise birbirinden farklı modellerle insanların yiyeceklerini saklama ihtiyacını giderirler. Buzdolaplarında gaz bozulması dediğimiz bir arıza kaydı alabiliyoruz. Kondanser boruların üzerinde bir takım partiküller birikebilir ve bu bağlamda gereken soğutma yapılamayabilir. Normalde 15-20 sene boyunca buzdolaplarından herhangi bir sorun yaşanmazken bazı müşterilerimiz kısa bir süre zarfında gaz sorunu ile karşılaşabiliyorlar.

Buzdolabı gaz bozulması üretim hatasından kaynaklanabildiği gibi cihaz taşınırken de ortaya çıkmış bir durum olabilir. Nedeni her ne olursa olsun hızlı bir şekilde arıza tespiti yapılıp onarılmalıdır. Konya Altus Servisi olarak Altus marka buzdolabınızda bu sorunu sizin için ortadan kaldırmaktayız.

Altus marka dondurucular da benzer sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Dondurucudan bir takım sesler geldiğini söyleyen müşterilerimiz bunun nedenini merak ediyorlar. Dondurucunun soğutma maddesi borulardan akarken değişik sesler çıkarabilir. Fakat bazen bu sesler cihazın bulunduğu yer ile alakalı olabilir. Altus marka dondurucunuza Konya Altus Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı sağlamaktadır.

Altus Klima Kullanın Rahat Edin

Altus marka klimalar da özellikle sıcak yaz günlerinde büyük kurtarıcı olmaktadır. Altus marka klimanızın ömrünü uzatmak adına dekoratif boruların bantla sarılması oldukça önemlidir. Klima iç ve dış ünite arasında bakır boru bağlantısı teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Rakorlu birleştirme ya da sert lehimle birleştirme işlemi başarılı bir şekilde Konya Altus Servisi teknisyenlerimiz tarafından ile yapılıyor.

Şofbenden sıcak su gelmemesi sorunu en sık karşılaştığımız sorunlardan birisidir. Bu durum genellikle termostatla alakalı bir durumdur. Suyun sıcaklığını değiştiren temel eleman bu parçadır. Termostatınızın kontrolleri için Konya Altus Servisi araçlı ekiplerimize haber verebilirsiniz. Televizyonlarda ise ekranda yatay çizgi oluşumu ekrandan ya da ctrl karttan dolayı oluşabilmektedir. Altus marka televizyonunuzda görüntü sorunu yaşıyorsanız Konya Altus Servisi ekiplerimizi 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!