Servisim › Eca Servisi

Ankara Eca Servisi

Ankara Eca Servisi ustalarının hünerli elleri sayesinde tüm işlemlerinizi umduğunuzdan daha çabuk ve kesin sonuç alacak şekilde tamamlar. Böylelikle de arızalandığı için üzüldüğünüz ve kullanamadığınız ECA markalı ürünleri onarıp , tekrar devreye sokarak çalışmasını sağlar. Günümüzde hemen hemen her ev ve işyerinde kombi, klima, su ısıtıcıları, güneş enerji sistemleri vb. ürünler kullanılmaktadır.

Eca üretimi cihazlar genel yapıları itibariyle dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Fakat bu eşyaların genel bakımlarını zamanında ve tam olarak yaptırmak kullandığımız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Ankara ECA Servisi şofben gibi iş yerlerinin yanı sıra evlerimizde de kullandığımız doğalgazlı su ısıtıcılarınız için garantili bakım onarım ve tamir işlemi gerçekleştirmektedir. 

  • Ankara ECA Merkez Servisi
  • ECA Müşteri Hizmetleri
  • ECA Kombi Servisi
  • ECA Şofben Bakımı
  • Zengin Yedek Parça Deposu
  • Aynı Gün İçinde Ulaşım
  • Ankara Bölgesine Mobil Servis
  • Uygun Fiyat
  • Memnuniyet Garantisi
  • 7/24 Servis Alabilme İmkanı

Tüketicilerin kullandıkları eşyaların mevsimsel bakımlarını her zaman yaptırmaları gerekmektedir. Mesela kış aylarına yaklaşırken kombi, Şofben gibi ısıtıcı ürünlerini kontrol ettirmek ve bakımlarını yaptırmaları her zaman yakıt tasarrufuna ve doğabilecek arızalara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır.

Bu sayede kış aylarında daha verimli ısı almakla birlikte kombi ve şofben gibi ürünlerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaklardır. Ankara Eca Servisi tarafından yapılan ev tipi split klima bakımları ve merkezi sistem  klima temizlikleri düzenli & verimli bir çalışma performansına ve yakıt tasarrufuna sebep olmaktadır.

 Tüm bu bakımlarınızı ve karşılaştığınız çeşitli arızalarınız için Ankara Eca Kombi Servisi sizlerin her zaman yanında olacaktı. İşinde uzman ve tüm eğitimlerini tamamlamış personellerimiz sayesinde servis işlemlerimizden daima memnun kalacaksınız. Karşılaştığınız problemlerin en kısa sürede ve büyük ustalıkla uzman ekibimiz sayesinde geride bırakacaksınız.

 Ürünleriniz ve cihazlarınız için Ankara Eca Servisi tarafından yaptıracağınız rutin kontrol ve bakımlar sayesinde ilerde karşılaşacağınız sorunları minimuma indirmekle birlikte yakıt tasarrufunda gözle görülük bir şekilde artış göreceksiniz. Bundan dolayı paranız daima cebinizde kalacak.

Genel yapılarından dolayı elektronik ürünler narin ürünlerdir. Bu yüzden kullanırken de dikkatli kullanmalı servis yetkililerinin önerdikleri şekilde kullanılmalıdır. Böylelikle erken arızalara sebebiyet vermemiş olunur. Uzun yıllar kullanmak istediğiniz ve arıza açmadan hizmet etmesini istediğiniz kombi ve şofben gibi ECA üretimi olan cihazlarınızı ancak bu şekilde , randımanlı ve sorun arz etmeyecek şekilde kullanabilirsiniz.. 

ECA Markalı ürünlerinizi mutlaka Ankara ECA Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti altına aldırınız

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın Eca Servisi, Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri Eca Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Eca Servisi , Kurtuluş Eca Servisi, Söğütözü Eca Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi Eca Servisi,

Aktaş , Dikimevi Eca Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye Eca Servisi, Anıttepe Eca Servisi, Kolej , Maltepe Eca Servisi, Siteler Eca Servisi, İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Eca Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Eca Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere Eca Servisi, Ostim Eca Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü ,

Beytepe Eca Servisi, Konutkent , Bilkent , Ayrancı Eca Servisi , İncirli Eca Servisi, Cebeci , incek , Cevizlidere Eca Servisi, Yaşamkent Eca Servisi, Bağlum Eca Servisi , Abidinpaşa , Subayevleri Eca Servisi, Karapürçek , Hasköy Eca Servisi,

Ufuktepe Eca Servisi, Aydınlıkevler Eca Servisi , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent Eca Servisi, Bağlıca Eca Servisi, Ulus Eca Servisi, Etlik Eca Servisi, Emek Eca Servisi, Demetevler Eca Servisi, Bahçelievler Eca Servisi, Kızılay Eca Servisi,

Gölbaşı Eca Servisi, Altındağ , Balgat Eca Servisi, Sincan Eca Servisi, Etimesgut Eca Servisi, Mamak Eca Servisi, Eryaman Eca Servisi, Çukurambar Eca Servisi, Batıkent Eca Servisi, Yenimahalle Eca Servisi , Keçiören Eca Servisi, Dikmen Eca Servisi , Çayyolu , Çankaya Eca Servisi

Sonuç itibariyle Ankara Eca Servisi sizlerin her zaman yanınızda. Haftanın her günü ve istediğiniz her saatten sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimiz bünyesinde işinde uzman ve tecrübeli servis danışmanlarımız ile ürünlerinizi gönül rahatlığı ve mutlu bir şekilde kullanarak yuvanızda huzur içinde yaşayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizin performans testlerini Ankara Eca Servisi teknisyenlerine yaptırarak durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Evlerde ve işyerlerinde kullanılan diğer Eca ürünleri için yine bakımları ihmal etmemek gerekir. Çeşitli tesisat ürünleri, ısıtma ve soğutma ürünleri gibi birçok ürünlerinizin bakımlarını ve kontrolleri yapılarak ileriki dönemlerde daha verimli olmalarına ve çeşitli arızalar çıkarmalarına Ankara Eca Servisi vasıtası ile engel olunur.

Bazı durumlarda kombi cihazınızın dijital ekrarnında yanıp sönen ve simgesel uyarılar vererek arıza durumunun meydana geldiğini haber veren ikazlar görebilirsiniz. Bu esnada ilk yapmanız gereken şey kombiyi kontrol altına almaktır. Öncelikle ekranda yanan kodun ne anlama geldiğini kullanım kitapcığı vasıtası ile çözmemiz gerekir. Çoğu zaman küçük müdahalelerle ve sizin de kolaylıkla başarabileceğiniz hususlar meydana gelmiş olabilir. Ankara Eca Servisi olarak biz de size yardımcı olabilmek adına bazı arıza kodlarını ve açıklamalarını aşağıda listeledik ;

ECA KOMBİ ARIZA KODLARI

ECA Calora Digital kombi Arıza Kodları

T1 Arıza İkaz Kodu : Aşırı hararet olduğunu gösteren koddur. Pompanız sıkışmış olabilir. Hemen servisimizle irtibata geçmelisiniz.

T2 Arıza İkaz Kodu : Bacanızla ilgili hararet ve ısınma sorunu olduğunu belirten koddur.

T3 Arıza İkaz Kodu : Kalorifer ısınması için görev yapan ve ölçen sensörde arıza olduğunu gösterir. Sıcak su elde edemezsiniz. Vakit kaybetmeden bizi arayınız.

T5 Arıza İkaz Kodu : Sıcak su sensörünüz arızaya geçmiş, görev yapamıyor. Değişimi gereklidir.

T6 Arıza İkaz Kodu : Baca kaynaklı sorun yaşıyorsunuz. Bu kod baca sensörü arıza ikazıdır.

T7 Arıza İkaz Kodu :Dış hava sıcaklık sorunu yaşıyorsunuz. Servis desteği gereklidir.

E1 Arıza İkaz Kodu : Kombiniz ateşleme yapamıyor. Gaz gelişi ile ilgili hata olabilir veya ateşleme iyonizasyon çubukları arızalı demektir. Sizin yapacağınız bir şey malesef yoktur. Servis çağırmalısınız.

E2 Arıza İkaz Kodu :Kombinizde alevlenme ile ilgili sorun olabilir. Kart arızası durumu da bu uyarıyı almanıza sebep olabilir.

E3 Arıza İkaz Kodu : Aşırı hararet uyarısı. Kombiniz gereğinden fazla ısınmış demektir. Hemen cihazı kapatınız.

E4 Arıza İkaz Kodu :Hava basınç anahtarınız işlev yapamıyor. 

A1 Arıza İkaz Kodu : Kombiye gelen elektrikte voltaj düşüklüğü var demektir. Kombi regülatörü kullanmanızı tavsiye ederiz. Servisimiz bu konuda da yardımcı olmaktadır.

C1 Arıza İkaz Kodu : Elektronik program kartınız görevini yapamıyor. Hemen elektrik enerjisini kesiniz.

D1 Arıza İkaz Kodu : Alevlenme hatası. Gaz dapıtan parçalarda sorun olabilir. Kontrol şarttır.

P1 Arıza İkaz Kodu : Su basıncınız yetersiz. Basıncı 1.5 ile 2.0 arasında gelecek şekilde ayarlayınız ve su doldurma musluğunuzu sıkıca kapatınız.

Y1 Arıza İkaz Kodu : Kombinizin gaz dağıtımını yapan parça olan gaz valfiniz arızalı . Lütfen kontrol ettirmek için 448 00 00 numaralı telefonumuzu arayınız.

 

Eca Servisi İle İlgili Sorular

kombi arızası

hüsamettin dikmelik - 2017-11-22

kombi yeşilde yanarken aniden kırmızı ışık yanıyor, arızaya geçiyor. sebebi nedir.

Cevapları Gör

Kombi temizligi

Erkans - 2017-11-26

Bacalı kombi temizligi ücreti nedir ? Evde 6adet petek mevcut onlarda dahil olursa temizlenmeye o zmn fiyat ne olur yardımcı olursanız sevinirim ii aksamlar.

Cevapları Gör

şimşek

kurtuluş - 2018-10-01

Merhaba, eca confeo premix kombime ert-176 rf oda termostatı bağlamak istiyorum x1a ya mı x7a ya mı takmalım. Ayrıca kombiye giden sigortadan enerji almak istiyorum kombiden değil. Bunu alıcıdaki C1deki klemenslere mi yoksa c2 dekilere mi bağlamalıyım. Gerek kombinin gerekse termostattaki talimatların açık olmadığını düşündüğüm için yazdım, teşekkürler.

Cevapları Gör

ECA Hermetik Şofben

Cebrail ÇALIŞKAN - 2018-11-30

Merhabalar
Şofben sıcak su açılmasına rağmen ateşleme yapmıyor.
Herhangi bir hata kodu vermiyor, fakat sıcak suyun açıldığını da algılamıyor,
Ankara Yenimahalle Batıkent bölgesindeyim.
Yardımcı olursanız sevinirim.
caliskancebrail@hotmail.com
532 504 5069

Cevapları Gör

Bazı peteklerde ısınma sorunu

Leyla - 2019-01-06

Merhabalar Eca confeo plus kombi sahibiyim iki tane petekte ısınma sorunu var 50 derecede yakmama ragmen hiç ısınmıyorlar sebebi ne olabilir

Cevapları Gör

A01 hata kodu

Selda - 2019-01-20

125`lik kombimiz A01 hata mesajı verdi. 1000tl parça değişimi denildi normal mi bu fiyat

Cevapları Gör

eca kombi arıza sorunu

birol - 2019-03-13

kombiyi açtığımda normal mavi ışık yanıyor ama sıcak suyu açtığımda 10 sn. sonra kırmızıya dönüyor ekranda herhangi bir arıza simgesi vermiyor. Sebebi ne olabilir bana yardımcı olabilirmisiniz.

Cevapları Gör

Soru Sor

Aşağıdaki formdan Uzmanlarımıza sorunuzu sorabilirsiniz.