Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi olarak hizmetlerimizde kalite ve güveni ön plana çıkartmaya çalışarak sizlere en doğru müdahalelerde bulunduğumuz ve kesin sonuç aldığımız servis hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizde hep müşteri memnuniyetini savunan anlayışımızla iyi işler başarmaya çalışmaktayız.

   Ankara Beyaz Eşya Servisi ismi ile sektördeki yerimizi uzun yıllardan bu yana yapmış olduğumuz tamir hizmetlerimizdeki başarılarla sağlamlaştırdık.. arızalanan beyaz eşyanızın sorunu ne olursa olsun uzman ve profesyonel olan teknik personellerimiz sizlere mükemmel tamir hizmeti sunarak problemlerinizden bir an önce uzaklaştıracaktır.

Ankara Beyaz Eşya Servisi , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı ve kurutma makinesi gibi ürünleriniz için yüksek kalitede ve uygun fiyatlı çözümler üretmektedir. Bizi diğer servislerden ayıran en büyük farkımız da budur. Kim olduğunu bilmediğiniz , tanımadığınız , işinin ehli olduğuna kanaat getiremediğiniz kişilere asla arıza açan cihazlarınızı teslim ederek paranızı ve canınızı riske atmeyiniz.

Ankara Beyaz Eşya Servisi bünysinde çalışan tüm elemanlarımız sertifikalı , eğitimli ve profesonel kişiler arasından özenle seçilerek ve sınava tabi tutularak iş başı yaptırılan kişilerden oluşmaktadır. Müşteri kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bu güne kadar yaptığı her işlemde müşterilerini yüzünü sonuna kadar güldürmüştür. Ankara Beyaz Eşya Yetkili Servisi adını kullanıp da konu ile çok alakası olmayan , tecrübesiz , eğitimsiz ve ne olduğu belirsiz firmalara dikkat etmenizi de ayrıca tavsiye ederiz…

Ankara Beyaz Eşya servisine  448 00 00  numaralı hattan ulaşabilir , servis randevusu alabilirsiniz. En kısa sürede size ulaşacak olan ekiplerimiz her türlü konuda yardımcı olacak ve sizi üzen arıza durumundan kurtaracaktır.

Ankara Beyaz Eşya Servisi olarak 25 yıldır beyaz eşyalar konusunda uzman kadromuzla Ankara ili ve ilçelerinde aralıksız hizmetlerimize devam ediyoruz. Beyaz eşya bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi işlemler firmamızca başarılı bir şekilde yapılmaktadır. İşlemlerimizin tamamı garanti kapsamında olup sizlere yedek parça ihtiyacınızda orijinal parça temini sağlamaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Teknisyenlerimiz hemen her tür marka beyaz eşya tamir ve bakımını yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız uygun fiyat politikası ile kimseyi zorlamadan ve zora sokmadan işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankara Beyaz Eşya Servisi olarak beyaz eşya markanız ne olursa olsun uzman desteği sağlayarak cihazınızdaki problemi ortadan kaldırmaktayız.

Beyaz eşya denilince mutfaklarda ilk akla gelen cihazlar fırınlardır. Farklı kapasitelere sahip olan fırınlar elektronik aksamlarda bir arıza yaşadığı takdirde çalışmayı durdururlar. Fırınlarda en önemli parçalar rezistans ve termostat olmaktadır. Bu tip parçalarda ortaya çıkacak bir arızada fırın rezistans değişimi, fan motoru değişimi Ankara Vestel Servisi birimlerimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Mutfaklarda bir diğer kullanışlı cihazlarımız bulaşık makineleridir. Bulaşıkların iyi yıkanmaması sorunu daima karşımıza çıkabiliyor. dairdir. Öncelikle deterjan seçiminiz büyük ihtimalle yanlıştır. Ayrıca alt ve üst pervaneler tıkanmış da olabilir. Pervaneleri yerinden çıkararak tıkalı olup olmadığını anlayabilir ve temizliğini yapabilirsiniz.  Ancak aklınıza takılan bir durum olursa ve yardım almak isterseniz Ankara Beyaz Eşya Servisi ekibimiz günün 24 saati sizlere yardım için hazırdır.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığınız kurutma makineniz eğer düzgün bir şekilde kurumuyorsa hava giriş-çıkış sirkülasyonunda bir sorun olduğundan şüphelenilebilir. Teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Ayrıca çamaşır makineniz sıkma işlemini iyi bir şekilde yapmıyorsa çamaşırlarınızın nemli çıkması muhtemeldir. Ankara Beyaz Eşya Servisi olarak hem kurutma makinelerinize hem de çamaşır makinelerinize kapsamlı bir bakım gerçekleştiriyoruz.

Çamaşır makinesinde farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Mesela çamaşır makinenizin tambur yatak rulmanları zaman içerisinde arızalanabilir. Bu nedenle ortaya çok gürültülü çalışma çıkabilir. Gürültülü çalışma sebeplerinden bir diğeri yıkama motoru rulmanları ya da amortisörlerin arızalanmış olmasıdır. Ankara Beyaz Eşya Servisi ekiplerimiz çamaşır makinenizin gürültülü çalışma sebebini bularak doğru yöntemle onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaktayız. Tek yapmanız gereken Ankara merkez ya da ilçelerden fark etmeksizin Ankara için tek numaramızdan bizleri aramak olacaktır. Gezici servis araçlarımız ile sizlere anında yardımcı olmaktayız. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızı tam donanımlı atölyemizden anında sağlamaktayız. Beyaz eşyalarınız konusunda aklınıza takılan sorularda Ankara Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezimizi günün 24 saati arayabilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!